Seriale

Oglada ktos te telenowele? :beczka: jak tam? Bo ja po pierwszym bylem...

Im dalej w las tym gorzej, oczywiście czekoladowa świnia musiała zatriumfować nad białym złym mężczyzną.
O ta
1655411928146.png

This is not a mans world anymore.
:juanlaugh:
Świnie rządzą światem, noszą spodnie a faceci noszą krótkie spodenki i są od płakania czy podawania silnym kobietom pistoletów.

Ostatni sezon leciał do obiadu czy podczas robienia czegoś innego a to w tle.
 
Jeszcze dwóch by się przydało. Znajomy od Netflixa i Amazona nie dał rady, a ja nie wiedziałem, że tam będzie tyle contentu, który mnie zainteresuje. Wszystko to stare produkcje.
Jak to kasowo wychodzi? Bo w sumie myślałem sprawdzić konto na miesiąc, więc dzielenie to jeszcze bardziej na rękę
 
Jak to kasowo wychodzi? Bo w sumie myślałem sprawdzić konto na miesiąc, więc dzielenie to jeszcze bardziej na rękę
Chyba 30 złotych na miesiąc i możesz dzielić na 4 użytkowników.
Jak zobaczyłem że mają tam
-Its allways sunny in Philadelphia
-The Killing
-My Name is Earl
-Angel
-Scrubs
I pewnie duzo więcej staroci, to się napaliłem ... Inna sprawa, że większość już trzymam na dysku xD
Ogólnie to jest jeszcze opcja w Plusie i Polsacie za "darmo" na rok czy dwa.
 


Wszystko fajnie, ale jak oni chcą kontynuować tą historię po tej katastrofie z 8 sezonu?



Ten gostek mnie niesamowicie wymęczył swoją rolą. Z ciekawości kiedyś odpaliłem sobie z nim inne sceny filmowe i on wszędzie ma minę ledwo żyjącego psa, który zaraz się popłaczę. Oglądać z nim serial na 4-5 sezonów, o Panie.

Cholernie żałuję, że nie zamienili ich rolami z Robbem Starkiem.
 
co polecacie z tegorocznych nowosci bo troche jestem w plecy z premierami co ciekawego sie pojawilo od poczatku 2022?
 
Chyba 30 złotych na miesiąc i możesz dzielić na 4 użytkowników.
Jak zobaczyłem że mają tam
-Its allways sunny in Philadelphia
-The Killing
-My Name is Earl
-Angel
-Scrubs
I pewnie duzo więcej staroci, to się napaliłem ... Inna sprawa, że większość już trzymam na dysku xD
Ogólnie to jest jeszcze opcja w Plusie i Polsacie za "darmo" na rok czy dwa.
Właśnie przeglądam ich bibliotekę i Jest tego w chuj, albo nawet więcej. Nawet wszystkie sezony Family Guy i Simpsonów.

Netflix jest w dupie.
 
Jak to kasowo wychodzi? Bo w sumie myślałem sprawdzić konto na miesiąc, więc dzielenie to jeszcze bardziej na rękę
Braciak ogarniał jakiś czas temu i wyszło nam na 4 osoby na rok 240 w sumie, czyli po 60 ma łebka na rok. Ale to do któregoś czerwca była promocja, byście musieli sprawdzić co i jak.
 
Netflix już dawno jest w dupie.
To co @midern @dziubek_1991 piszecie się? Tylko wolałbym opcje na 12 m-cy - 289,90 zł. To np. na 3 osoby wychodzi około 96 złotych.
Jeśli tak to podeślę maila i się dogadamy.
 
Netflix już dawno jest w dupie.
To co @midern @dziubek_1991 piszecie się? Tylko wolałbym opcje na 12 m-cy - 289,90 zł. To np. na 3 osoby wychodzi około 96 złotych.
Jeśli tak to podeślę maila i się dogadamy.
Ogarnąłem tureckie konto wychodzi wyszło 91 zł więc jak ktoś się pisze to pisać na adres [email protected] są jeszcze 3 miejsca, kosztami dzielimy się po równo
 
@Gambit jak znalazles

It's Always Sunny in Philadelphia na disneyu? mam angielskiego i wszystko co napisales jest, a tego nie moge znalezc:/ mozliwe, ze to by bylo tylko w Polsce?

 
@Gambit jak znalazles

It's Always Sunny in Philadelphia na disneyu? mam angielskiego i wszystko co napisales jest, a tego nie moge znalezc:/ mozliwe, ze to by bylo tylko w Polsce?

Nie mam pojęcia jak jest z prawami w UK.
U nas jest
Screenshot_2022-06-18-11-53-42-104_com.twitter.android.jpg


Tylko szkoda że 9 sezonów, ale może uzupełnią. A serial obok The Office i Bogatych bankrutów dla mnie TOP jeśli chodzi o komedie.
 
Nie mam pojęcia jak jest z prawami w UK.
U nas jest
View attachment 39944

Tylko szkoda że 9 sezonów, ale może uzupełnią. A serial obok The Office i Bogatych bankrutów dla mnie TOP jeśli chodzi o komedie.
No jest kozak, obejrzalem kilka sezonow, rozjebal mnie ten odcinek jak sie uzaleznili od cracku :)
 
Ale obi-wan to jest rzyg. Nie spodziewałem się niczego dobrego ale poziom głupoty i chujni scenariuszowej wykracza poza skalę. Zaorać te star warsy w pizdu, świat będzie piękniejszy
Hujoza na maksa. Az wstyd, ze torrenty odpalilem. Mandalorian mi sie podobal, bobba juz mniej ale obi-wan to juz porazka.
 
Hujoza na maksa. Az wstyd, ze torrenty odpalilem. Mandalorian mi sie podobal, bobba juz mniej ale obi-wan to juz porazka.
Mando mi się podobał 2 sezon. Niektóre odcinki nawet bardzo. Bobba dopóki był serialem o Bobbie, a nie o cameofestem z Lukiem w roli głównej jako tako dało się oglądać - końcowe odcinki natomiast to już dno. Obi-Wan nie oszukuje - jest kupą od samego początku
 
Moon Knight ok, ale nic więcej. Chociaż samego Moon Knighta mało w jego własnym serialu. Równie dobrze można było to nazwać przygody Marca i Stevena.
 
Back
Top