Seriale

Oglądał ktoś może Midnight mass? Jestem na razie po pierwszym odcinku. Lubię takie klimaty małego miasteczka, społeczności z problemami, jakiejś otaczającej tajemnicy i grozy. A, że jest to serial Flanagana i słyszałem pare pochlebnych opinii to dam mu szansę.
Znaczna część jest niezła, końcówka nieco gorsza. Jak nie widziałeś nic od Flanagana, to "Nawiedzony dom na wzgórzu" jest spoko, a Bly lepiej omijać szerokim łukiem, żeby sobie opinii o autorze nie popsuć.
 
Znaczna część jest niezła, końcówka nieco gorsza. Jak nie widziałeś nic od Flanagana, to "Nawiedzony dom na wzgórzu" jest spoko, a Bly lepiej omijać szerokim łukiem, żeby sobie opinii o autorze nie popsuć.
Właśnie od Flanagana widziałem dość sporo. Moje ulubione produkcje to Gra Geralda, Nawiedzony dom na wzgórzu, Doktor sen i Hush
 
Love, death & robots 3 sezon rzeczywiście lepszy od poprzedniego, co nie znaczy, że jest jakoś bardzo dobrze. Jibaro według mnie zdecydowanie najlepszy odcinek.
Oglądał ktoś może Midnight mass? Jestem na razie po pierwszym odcinku. Lubię takie klimaty małego miasteczka, społeczności z problemami, jakiejś otaczającej tajemnicy i grozy. A, że jest to serial Flanagana i słyszałem pare pochlebnych opinii to dam mu szansę.
Midnight Mass to perełka netflixowa, już ją tu polecałem. Nawiedzony dom był dobry, ale to jest 2 poziomy wyżej.
 
Breaking-Bad-things-Walter-White-feature.jpg


Ostatni odcinek BCS nie rozczarował.
 
Czy to już jest koniec koniec? Można startować?

Jak myślicie? Najpierw rewatch BB i później BCS czy odwrotnie? Co sprawi więcej frajdy?

Zapraszam do dyskusji :)
Ostatni sezon jest podzielony na dwa tak jak w Breaking Bad, jeszcze zostało kilka odcinków po przerwie.

Jak bym miał wybrać to wolałbym obejrzeć najpierw BCS, a potem BB.
 
Jeden głos za: najpierw BCS, następnie BB

Ktoś jeszcze?
chyba lepiej BB a potem BCS, bo w BCS odpowiadają na wszystkie pytania które człowiek sobie zadaje po obejrzeniu Breaking Bad.
Geniusz tych seriali polega na tym, że oba są spójne i się wzajemnie uzupełniają.
 


Co tu sie odjebalo? Moze w 4 sezonie 11okaze sie jeszcze wiekszym psycholem. Btw-Z tego co czytalem to tez to podzielili na 2 czesci. 2 ostatnie odcinki dopiero w lipcu. Nie wiem czemu to sluzy. Tak samo jak z bcs. Dawniej netflix wypuszczal caly sezon serialu, a teraz jakies pierdolenie i dzielenie na czesci.

@andrzej_t. Wg mnie wpierw bb, pozniej bcs
 


Co tu sie odjebalo? Moze w 4 sezonie 11okaze sie jeszcze wiekszym psycholem. Btw-Z tego co czytalem to tez to podzielili na 2 czesci. 2 ostatnie odcinki dopiero w lipcu. Nie wiem czemu to sluzy. Tak samo jak z bcs. Dawniej netflix wypuszczal caly sezon serialu, a teraz jakies pierdolenie i dzielenie na czesci.

@andrzej_t. Wg mnie wpierw bb, pozniej bcs

Dzielą te seriale ze względu na EMMY's.

The reasoning for the split was to nominate each half of the season for different Emmy Awards ceremonies, as the first half would be eligible for the 74th Primetime Emmy Awards in 2022, while eligibility for the next year's ceremony begins in June.
 

Można obejrzeć, ale średnio to wyszło, takie 6/10. Akcje i mowy na sali sądowej nie są nawet w połowie tak dobre jak w pierwszych sezonach Suits. Obsada w sumie też bez szału, filmowy Haller, którego grał Matthew McConaughey znacznie lepiej wypadł.
 
Ale próg wejścia jest większy, sporo osób odpadło na pierwszym sezonie. Ze niby nuda.
Frajerzy
::jondance::
Ja pierwszy oglądałem i po nim już chciałem poczekać na finał bo nie lubię czekać cały rok.

Ale nie pytałem, który lepszy tylko w jakiej kolejności to zarzucić. Tak czy inaczej, zgadzam się z tymi, którzy pisali BB później BCS.
 
Ja pierwszy oglądałem i po nim już chciałem poczekać na finał bo nie lubię czekać cały rok.

Ale nie pytałem, który lepszy tylko w jakiej kolejności to zarzucić. Tak czy inaczej, zgadzam się z tymi, którzy pisali BB później BCS.
Ja bym proponował BB, BCS, BB. Ja niestety pomieszalem kolejność i wyszło mi BB, BB, BCS I chyba jeszcze raz BB :fjedzia:
 
Skończyłem 4 sezon Yellowstone. Prawdziwie męskie kino. Kevin Costner jest bardzo dobry, ale to co się dzieje gdy pojawia się na ekranie Kelly Reilly w roli Beth to łooo panie. Mimo głupotek mniejszych i większych można się zakochać w klimacie ranczerskiej Montany, a ten kawałek katuję od tygodnia


Tera czas na 1883
 
Nie wiem skąd te dobre recenzje dla Stranger Things s04, jeszcze akcje w Hawkins mają jakiś sens, ale to co się odpierdziela w pozostałych wątkach to całkowita tragedia.
 
Back
Top