Seriale

Ash kontra martwe zlo ogladal ktos? Warto?
No ba !!
giphy.gif
 
Ja czytałem, że 200 mln chcieli. Patrząc na to jak zjebali fabułę w ostatnich sezonach GoT ze swojej winy (nie chcieli nagrać po 10 odcinków w ostatnich dwóch sezonach, pomimo że HBO naciskało)
No po 100 milionów na głowę. Zaorali GoT, a studia rzucają w nich pieniędzmi jakby nigdy nic.
 
Ja czytałem, że 200 mln chcieli. Patrząc na to jak zjebali fabułę w ostatnich sezonach GoT ze swojej winy (nie chcieli nagrać po 10 odcinków w ostatnich dwóch sezonach, pomimo że HBO naciskało)
"The deal for Benioff & Weiss, which we hear may be worth as much as $300 million, was brokered by Gretchen Rush, their longtime attorney at Hansen Jacobson Teller."
 
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy w tym temacie polecali "The boys". Obejrzałem dwa odcinki i na chwilę obecną to jest czyste złoto. Rzućcie jeszcze jakimś tytułami dostępnymi tylko na Prime Video które warto obejrzeć.
Swoją droga mam wrażenie, że jeżeli Netflix dalej będzie stawiać przede wszystkim na liczbę produkcji i stężenie LPG w nich zawartych zamiast stawiać na ich jakość to konkurencja może niedługo uszczknąć im spory kawałek tortu. Jak dotąd to co wyszło w tym roku na Netflixa nie ma podejścia do Czarnobyla czy The Boys (po Waszych entuzjastycznych recenzjach wnioskuje, że serial trzyma poziom przez cały sezon).
 
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy w tym temacie polecali "The boys". Obejrzałem dwa odcinki i na chwilę obecną to jest czyste złoto. Rzućcie jeszcze jakimś tytułami dostępnymi tylko na Prime Video które warto obejrzeć.
Swoją droga mam wrażenie, że jeżeli Netflix dalej będzie stawiać przede wszystkim na liczbę produkcji i stężenie LPG w nich zawartych zamiast stawiać na ich jakość to konkurencja może niedługo uszczknąć im spory kawałek tortu. Jak dotąd to co wyszło w tym roku na Netflixa nie ma podejścia do Czarnobyla czy The Boys (po Waszych entuzjastycznych recenzjach wnioskuje, że serial trzyma poziom przez cały sezon).
Homecoming od twórcy Mr Robota też jest spoko, całkiem inny gatunek ale możesz rzucić okiem.
 
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy w tym temacie polecali "The boys". Obejrzałem dwa odcinki i na chwilę obecną to jest czyste złoto. Rzućcie jeszcze jakimś tytułami dostępnymi tylko na Prime Video które warto obejrzeć.
Swoją droga mam wrażenie, że jeżeli Netflix dalej będzie stawiać przede wszystkim na liczbę produkcji i stężenie LPG w nich zawartych zamiast stawiać na ich jakość to konkurencja może niedługo uszczknąć im spory kawałek tortu. Jak dotąd to co wyszło w tym roku na Netflixa nie ma podejścia do Czarnobyla czy The Boys (po Waszych entuzjastycznych recenzjach wnioskuje, że serial trzyma poziom przez cały sezon).

Amazon ma naprawdę sporo ciekawych seriali. Wspominany przez Tara Homecoming na pewno się do nich zalicza, a tak to lecę:
Bosch
Patriot
Goliath
Sneaky Pete
Red Oaks
Transparent
Mozart in the Jungle
Man in High Castle
Fleabag
Too Old To Die Young
The Marvelous Mrs. Maisel
Jack Ryan
Lodge 49
Good Omens

Do tego HITY:
The Office
Parks and Recreation
The Shield
Friday Night Lights
Justified
Community
Psych
The Missing
Świat według Bundych
i wiele, WIELE innych ;)
 
Co do Netflixa to jeszcze jakiś czas temu robił z tego co pamiętam dobre sztosy. Np. to dla mnie to czyste złoto, kto nie oglądał zabierać się śmiało!!



A co The Killing ma wspólnego z Netflixem? Ale fakt ten serial to złoto.
 
Co do Netflixa to jeszcze jakiś czas temu robił z tego co pamiętam dobre sztosy. Np. to dla mnie to czyste złoto, kto nie oglądał zabierać się śmiało!!



Oni tam promują i pompują kasę w jakieś gówna a wbrew pozorom na Netflixie jest kilka bardzo dobrych, niszowych seriali
 
Back
Top