Seriale

comment_5SYdqDe3cAslFuRe1a6nbmks9j7TmETZ.jpg
 
nie ogladasz tych ich zapowiedzi zeby miec wieksza frajde z przezywania 1 odc ? bo ja mysle ze te wszystkie zapowiedzi to sa urywki tego co bedzie w 1 odcinku
No ale po co mam oglądać spoilery? Bardziej czekam na premierę jeżeli nie wiem czego się spodziewać.
 
Dom z papieru mnie mega rozczarował. Ja rozumiem, że rozrywka i ogólnie bzdury w chuj, ale akurat scenariusz tej produkcji, to trochę zbyt wiele. Drugi sezon ledwie zmęczyłem, trzeciego chyba nawet nie ruszę.
 
Dom z papieru mnie mega rozczarował. Ja rozumiem, że rozrywka i ogólnie bzdury w chuj, ale akurat scenariusz tej produkcji, to trochę zbyt wiele. Drugi sezon ledwie zmęczyłem, trzeciego chyba nawet nie ruszę.

Nie polubiales niektorych aktorow nawet?
 
Jak skończyło się w książce?? Bo czytałem to miliard lat temu. Wal w spojlery.
kurwa tez nie pamietam hehe, bo czytalem jeszcze w podstawowce, ale pamietam, ze byla to zamknieta calosc.
Materiał źródłowy jest - Heller napisał kontynuacje, ale chyba rzeczywiście nie miałoby to sensu.
niby jest, ale jak dla mnie duzo gorsze, powstalo ponad 30 lat od 1 ksiazki i jak dla mnie to taki skok na kase byl bardziej niz pomysl na ksiazke
 
Dom z papieru mnie mega rozczarował. Ja rozumiem, że rozrywka i ogólnie bzdury w chuj, ale akurat scenariusz tej produkcji, to trochę zbyt wiele. Drugi sezon ledwie zmęczyłem, trzeciego chyba nawet nie ruszę.
tak samo mordo, co sie dzieje z ludzmi, ze takie gowno ma ocene 8+?
 
Mordo to jest miniserial, nie będzie kontynuacji.

Trochę się rozpędziłem, ale miałem trzy dni picia i chyba do wtorku ze mnie to jeszcze nie wyparowało ;)

Nadrobiłem 7 i 8 ep Warriora i powiem Wam, że jak na początku było raczej letnio, tak teraz akcja jest jebitna, a przecież w 9 odcinku wreszcie będzie walka Koji'ego z Taslimem :bleed:

Przy intro też ciesze japę jak głupi.




PS. Ja jeszcze nie oglądałem, ale jest pierwszy na liście.


Zdecydowanie najlepszy serial ostatnich lat.
 
Oglądaliście nowe odcinki Black Mirror? Jestem po pierwszym i w sumie jak zawsze serial robi wrażenie połączone z natychmiastową chęcią do refleksji. Ogólnie serial ma swoje plusy i minusy, ale zawsze te tematy wzbudzają we mnie poniekąd strach, poniekąd fascynację, że coś takiego już się dzieje i w skutkach może być to czasami katastrofalne. Szkoda, że tylko trzy odcinki, ale na plus na pewno zatrudnienie aktorów bardziej rozpoznawalnych.
 
Trochę się rozpędziłem, ale miałem trzy dni picia i chyba do wtorku ze mnie to jeszcze nie wyparowało ;)

Nadrobiłem 7 i 8 ep Warriora i powiem Wam, że jak na początku było raczej letnio, tak teraz akcja jest jebitna, a przecież w 9 odcinku wreszcie będzie walka Koji'ego z Taslimem :bleed:

Przy intro też ciesze japę jak głupi.




Zdecydowanie najlepszy serial ostatnich lat.

9 ep już wyszedl
 
Back
Top