Seriale

ogladal ktos terra nova (chyba dobrze napisalem- to z dinozaurami- taki alternatywny swiat z deczka)? jakies odczucia, fajne?



mialem kiedys w planach to obejrzec, ale jakos do tej pory mi nie wyszlo, a zastanawiam sie czy warto, bo wiem, ze an dosc mocno sie z tym reklamowal







a 2ga sprawa, gdzie licze na cactusa :-)



szukam tego serialu najlepiej online z napisami pl- sezon 2 od 18 odc xD
 
Mi się Terra Nova podobała i mogę ten serial polecić oczywiście jeśli kogoś ciekawi taka tematyka, natomiast co do tej drugiej sprawy to może spróbuj iitv.info ja tam oglądam większość seriali i są na bieżąco
 
@zoom, śmiga to na TVP chyba. Taka bajka, nic na miarę Gry o Tron,Walking Dead itp. W sumie,widziałem ze 3 odcinki tylko.
 
mhm, jak leci w tvp (podejrzewam, ze pewnie gdzies w poludnie w niedziele xD) to rzeczywiscie moze byc takie bajkowe. . . w sumie liczylem, ze to bedzie cos ciekawego/pomyslowego/moze nawet ambitnego(?) ale teraz nie wiem, moze sprawdze ze 2 odc i sie zobaczy

natomiast co do tej drugiej sprawy to może spróbuj iitv.info


tam wlasnie jest do s2 e17 :P











@down:



tego sie obawiałem
 
Ja Terra Nova nie polecam. Serial skasowany po pierwszym sezonie bo nikt tego nie oglądał. Infantylny scenariusz, fatalna gra aktorska, ogólnie serial w moich oczach wyglądał jak by był zrobiony dla max 14 latków.
 
Jak wyżej. Może dawniej by mi się spodobało, teraz zupełnie nie podchodzi mi ten serial. Nie chce pisać, że człowiek dorósł, ale najwidoczniej oczekuję czegoś innego od produkcji telewizyjnej, a naoglądałem się seriali co niemiara :]
Z ostatnio znalezionych polecam seriale The Take i The Shadow Line, naprawdę konkretne brytyjskie produkcje.
 
Suits i BB już niebawem :]



bbtheking.jpg
 
Przypomni ktoś jak 4 sezon się skończył? bo kompletnie mi z głowy wyleciało, a na necie jakiegoś "streszczenia" nie mogłem znaleźć
 
@Mojso



W skrócie: Gustavo został podstępnie zabity przez Walta. Gus nie miał żadnych "zastępców", co może oznaczać rozpad kartelu. Cwaniaczek Soul nie ucierpiał. Walt z Jesse'm doszli do porozumienia.
 
@up



Jakoś nigdy nie mogłem przekonać się do tego serialu.



BTW, Showtime torturuje nas pierwszymi dwoma minutami z nowego odcinka Dextera na YT!







i mały bonus



2zyx5oo.png
 
6 sezon Dextera trzymal poziom, a koncowa scena z Debrą miazga. Teraz oglądam "Shameless" fajna komedia - czarna komedia. polecam
 
Pierwszy i drugi sezon Dextera były "epickie". Od czasu, gdy Dex zaczął przejawiać ludzkie uczucia, serial stracił trochę swoją magię. Najsłabiej oceniam trzecią i piątą serię. Szósty sezon bardzo dobry, chociaz drażniły momentami niespójności w fabule i nieracjonalne zachowania głównego bohatera.



W Breaking Bad nie uświadczyłem za to żadnych wahań jakościowych przez cały czas oglądania serialu i jestem bardzo ciekaw rozwoju wydarzeń w kolejnym sezonie.
 
Back
Top