Seriale


a gdzie the 100 nowy sezon?
przeciez to jeden z najlepszych seriali sci fiction i bardzo dlugi
comment_8faB9EO5w96HwatFHmYYdhbdexdxn68y.jpg
 
The 100 obejrzałem trzy sezony, fajne, ale na dłuższą metę "aktorstwo" powoduje, że chce się wjebać sobie w oczy szpikulec do lodu. Straszne drewna tam grają, zwłaszcza wśród tych młodych, czyli większość obsady. Dzieje się tam coś ciekawego, epickiego dalej?
 
The 100 jest trochę podobne do Lost (kiedys dawno na tvp lecialo) ?
takie dla dzieciaczkow troche, ale duzo sie chociaz dzieje
The 100 obejrzałem trzy sezony, fajne, ale na dłuższą metę "aktorstwo" powoduje, że chce się wjebać sobie w oczy szpikulec do lodu. Straszne drewna tam grają, zwłaszcza wśród tych młodych, czyli większość obsady. Dzieje się tam coś ciekawego, epickiego dalej?
SPOILER NIE CZYTAJ DALEJ THE 100
teraz rozjebali cala ziemie i leca na nowa planete XDDDD
dlatego jestem ciekawe co tam wysymsla znowu, moze jakas obca forma zycia bedzie haha
ogolnie trzeba im przyznac, ze sa bardzo kreatywni w wymyslaniu nowych watkow, tu jacys co przezyli i musza zjadac ich szpik, pozniej jakis robot kobieta co chce zniszczyc planete, walka z tubylcami, pozniej wiezniowie atakuja planete, teraz razem leca na nowa planete, bo ziemie rozjebali XDDD
 
O widzę, że jest chwila wytchnienia od GoT :D ja skończyłem właśnie Jessica Jones bo tak jak pisałem wcześniej, po Punisher złapała mnie ochota na wciągnięcia Marvela dostępnego na Netflixie. Serial całkiem spoko, dobrze się ogląda, dużo się dzieje więc nie ma zamułki. Dwie świetnie zbudowane postacie w osobach Killgrave’a no i tytułowej Jessici. Mega charyzmatyczne i pokręcone osobowości. Jak na tego typu serial to oceniam całkiem pozytywnie. Gorzej od Punishera i Daredevila, ale nie jakoś wybitnie gorzej. Sezon pierwszy zdecydowanie lepszy od drugiego.
Teraz zaczął Defenders żeby pójść za ciosem, ale po pierwszym odcinku zapowiada się słabiutko. Po majówcę chyba ruszę mocno z GoT żeby wyrobić się przed końcem ostatniego sezonu.
 
O widzę, że jest chwila wytchnienia od GoT :D ja skończyłem właśnie Jessica Jones bo tak jak pisałem wcześniej, po Punisher złapała mnie ochota na wciągnięcia Marvela dostępnego na Netflixie. Serial całkiem spoko, dobrze się ogląda, dużo się dzieje więc nie ma zamułki. Dwie świetnie zbudowane postacie w osobach Killgrave’a no i tytułowej Jessici. Mega charyzmatyczne i pokręcone osobowości. Jak na tego typu serial to oceniam całkiem pozytywnie. Gorzej od Punishera i Daredevila, ale nie jakoś wybitnie gorzej. Sezon pierwszy zdecydowanie lepszy od drugiego.
Teraz zaczął Defenders żeby pójść za ciosem, ale po pierwszym odcinku zapowiada się słabiutko. Po majówcę chyba ruszę mocno z GoT żeby wyrobić się przed końcem ostatniego sezonu.
Daredebila oglądałem tylko dla Punishera, a sam Punisher już się zrobił nudny pod koniec drugiego sezonu. Russo i ta jego terapeutka byli wkurwiający, do tego jeszcze Agentka Madani.::duszenie::
 
Daredebila oglądałem tylko dla Punishera, a sam Punisher już się zrobił nudny pod koniec drugiego sezonu. Russo i ta jego terapeutka byli wkurwiający, do tego jeszcze Agentka Madani.::duszenie::
Nie powiedziałbym że nudny. Na pewno jakiś taki rozmyty co do fabuły, ale cały czas coś się działo.
Co do tych wkurwiajacych to zgadzam się w 100%.
 
Nie powiedziałbym że nudny. Na pewno jakiś taki rozmyty co do fabuły, ale cały czas coś się działo.
Co do tych wkurwiajacych to zgadzam się w 100%.
To prawda, że dużo się działo. Ale dla mnie emocje uciekły pod trzecim odcinku, wszystko mi było jedno jak Frank ich wykończy.
 
Dobra, wypierdalam tych Defenders do śmietnika. ::clintdis:: Aż sobie musze odpalić jeden odcin HIMYM na poprawę humoru a później odpalam Gomorre bo zapomniałem, że czwarty sezon wjechał.
 
Dobra, wypierdalam tych Defenders do śmietnika. ::clintdis:: Aż sobie musze odpalić jeden odcin HIMYM na poprawę humoru a później odpalam Gomorre bo zapomniałem, że czwarty sezon wjechał.
Na poprawę humoru to jest show robione przez ludzi od Wiedźmina.
:muttley:
 
Nie mogę wznowić subskrypcji hbo go. Loguję się normalnie i w ustawieniach nie mam w ogóle takiej opcji
:damjan:
 
odpaliłem DeadWood zapowiada się ciekawie bardzo
ktoś może potwierdzić, że to serial minimum 9/10?

U mnie deadwood ma 8/10, ale potwierdzam to jest bardzo dobry serial. Niedługo wychodzi też film, który ma podomykać wątki z serialu.
 
Czy ktoś z Was miał podobny problem do mojego z PayPal i Netflix? Chcę opłacić miesiąc w Netflix, mam swoją kartę podpiętą z rzeczywistymi danymi, dzięki której wykorzystałem ten darmowy miesiąc. Obojętne, czy używam metody płatności w Netflixie za pomocą podpiętej karty, czy za pomocą PayPal, gdzie mam podpiętą tę samą kartę, wyskakuje wciąż i wciąż ten sam błąd, edycja danych niczego nie zmienia, moja karta zostaje odrzucona. Wygląda to tak:
8667a8f8882ae.bmp


Dodam tylko, że na koncie PayPal mam jakieś 7 zł. Może o to chodzi?
Ktoś, coś?
 
Czy ktoś z Was miał podobny problem do mojego z PayPal i Netflix? Chcę opłacić miesiąc w Netflix, mam swoją kartę podpiętą z rzeczywistymi danymi, dzięki której wykorzystałem ten darmowy miesiąc. Obojętne, czy używam metody płatności w Netflixie za pomocą podpiętej karty, czy za pomocą PayPal, gdzie mam podpiętą tę samą kartę, wyskakuje wciąż i wciąż ten sam błąd, edycja danych niczego nie zmienia, moja karta zostaje odrzucona. Wygląda to tak:
8667a8f8882ae.bmp


Dodam tylko, że na koncie PayPal mam jakieś 7 zł. Może o to chodzi?
Ktoś, coś?
No musisz mieć te 34zł na koncie, bo pobiera płatność z góry.
 
Próbowałeś dokonać płatności na innym urządzeniu? Przez aplikację w telefonie na przykład?
Nie próbowałem ale obawiam się, że jeśli bezpośrednio z karty się nie da i zasile konto PayPal, to środki będą zamrożone.

We wtorek dokonywałem płatności za pomocą tej karty w sklepie, na koncie bankowym nie mam debetu. Nie wiem o co chodzi.
 
Last edited:
Próbowałeś dokonać płatności na innym urządzeniu? Przez aplikację w telefonie na przykład?
Zadzwoniłem do netflixa, bardzo miła pani powiedziała, że muszę z bankiem się skontaktować, bo być może mam zablokowane limity na płatności internetowe za pomocą tej karty. Muszę przyznać, że dowiedziałem się wszystkiego, jakość rozmowy mnie zszokowała jak na naszą, polską siermiężną rzeczywistość przystało.
:wow::penn:
 
Back
Top