Seriale

Jakiś ripek ze Sky Atlantic. Jakość SD 864/540.
giphy.gif
 
1. Czy Arya miala kombinezon?
2. Czy Jamie promuje LGBTQWERTY?
3. Wielkanoc i "nie mają już wina" :juanlaugh:
4. Czy Bran jest socjopatą?
5. Danny jest kobietą czy feministką? :juanlaugh:


6. Kurła nikt nie zginął :danaillegal:
7. Nikt nie pisze jak jest premiera :boystop:

Lecimy na finał Gotham i Ripper Street
 
Last edited:
Włączyło mi ostrzał Trełbuszetami plus napis "za dużo ich"

Error lub spoiler
 
Zazdroszczę tym którzy czekają na koniec i obejrzą wszystkie odcinki jeden po drugim.

Za tydzień sobie obejrzę drugi odcinek i zaraz po nim trzeci, ale będzie jazda.


:bleed:


 
Last edited:
Można, tylko jutro zjeżdża kuzyn z Holandii, który ma łeb i doświadczenie większe ode mnie i ktoś z nim musi pić, bo jestem drugą osobą pod względem wytrzymałości do wyskoprocentowych alkoholi zaraz za nim, więc ta odpowiedzialność spada na mnie.
A nawet na trzeźwo przy GOT idzie przegapić sporo szczegółów, to co dopiero w preludium najważniejszego odcinka w całej historii uniwersum, miałbym to oglądać będąc znieczulonym na tyle, że tylko na jedno oko widzę? Ni chuja :cool:
Wstajesz o 5, oglądasz, idziesz spać, wstajesz, pijesz, idziesz spać...

Ale byłem napierdolony jak to pisałem wczoraj :crazy:
 
Oglądacie całkiem w ciemno, czy spotkaliście się już ze spoilerami? Po tylu latach od premiery ciężko ominąć mega spoilery.
Ja planuję zarzucić cały serial „na dniach” i powiem Ci, że kompletnie nie wiem o co tam chodzi. Wiadomo, smoki, zamki, ruchanie i zabijanie, ale nawet jak przez lata gdzieś obiło mi się o uszy, że kogoś ważnego zabili to i tak na następny dzień nie byłbym w stanie powiedzieć jak nazywała się ta postać. Na pewno będę starał się unikać wszelkich spoilerów przy końcówce ósmego sezonu bo to już wiadomo, że słabo byłoby znać zakończenie :D
 
Kurwa ale cringu było w tym odcinku aż musiałem przewijać. Dobrze, że w końcu będzie sie coś działo.

To jest prowadzone jak gra RPG przed dużym wydarzeniem każdy z każdym musi pogadać, spotkać, potencjalny ostatni seks przed śmiercią oraz wyjawić tajemnice lol
 
Last edited:
Kurwa ale cringu było w tym odcinku aż musiałem przewijać. Dobrze, że w końcu będzie sie coś działo.

To jest prowadzone jak gra RPG przed dużym wydarzeniem każdy z każdym musi pogadać, spotkać, potencjalny ostatni seks przed śmiercią oraz wyjawić tajemnice lol
Inaczej się to będzie oglądało po bitwie, jak już będziemy wiedzieli które postacie później giną.
 
Znacie jakiś dobry serial na netflixie, który ma z max 6 odcinków i można go lyknac w jeden wieczór? :D
 
GoT 8x02: :sleepy:
Ale w następnym odcinku zapewne będzie: :robbie::bleed::pudzianfap::tysonhappy::brainoverload::tellmemore::deniroclap:
Zhejtowali wszyscy poprzedni sezon gdzie była szybsza akcja, teraz dali nam wolne budowanie napięcia i ludzie też narzekają. Dobrze że kolejny odcinek to rzeź stulecia, bo na to chyba każdy czeka.
 
Last edited:
Ale zajebisty odcinek:antonio: Zleciał tak szybko, że aż przykro było jak mi się myszka omsknęła i pokazał się timeline odcinka, a na nim 47/55min:baldwinwhiskey:

Jak ja kocham ten humor z GoT, a jeszcze miało go podobno nie być w tym sezonie. Przecież te wszystkie spotkania z dzisiaj to beka i nieskończona memiczność w jednym. Jasne, że kolejny przegadany odcinek, ale zwiększa się w świadomości pozostałych postaci rola Brana i wiedzą, że jest głównym celem i przynętą w jednym. Już wiemy kto będzie walczył teraz, a ci co zostaną to biorą się za żelazny tron vs Cersei i jej nowy chłopak.

Dzisiejszy odcinek wygrał bezsprzecznie Tormund z jego tekstami. Po powrocie do Winterfell "A ta wielka baba wciąż tu jest?" No i przy winku "Pasowałbym cię z 10 razy":mjsmile:

Arya to pewnie się odwdzięczała za te wszystkie pomocne dłonie Gendryego, ale być może chce jego twarzy. Nie pamiętam czy wiedziała wcześniej, że on jest bękartem Roberta, ale może to wykorzystać.

Scena jak wszyscy dołączają i gadają przy kominku 10/10:pudzianfap: Tyrion jak zwykle krzesłem szura po całej posadzce, w którymś sezonie to było jeszcze lepsze przy tych naradach w Królewskiej przystani:śmiech:

Najbliższe dwa tygodnie pewnie sporo smutku i kolejni bohaterowie będą odpadać:jon:
 
Back
Top