Seriale

Oryginalna trylogia tylko, no co Ty.
Jar Jar binksy jeszcze szło obejrzeć pod wpływem ale to feministyczne poprawne politycznie guw** to jakaś kpina , :danaillegal:
:beer:
Pelno książek i wszystkiego, ale potem stop. Taki Nolan mógłby nakręcić Trylogię Thrawna, pewnie bez szans.
 
IV-VI to klasyka z polotem, I i III jeszcze trzymało poziom, II to taka zapchajdziura była. Z nowych tylko Rogue One mi podpasował, całkiem ciekawa fabuła jako wstęp do oryginalnej IV, taki oldschoolowy klimat.

Reszta filmów do bani... :(

Rogue One lipa, po za momentem z Vaderem na końcu :enterthehorwitch:

Mi bardziej Solo przypadł do gustu

:beer:
Pelno książek i wszystkiego, ale potem stop. Taki Nolan mógłby nakręcić Trylogię Thrawna, pewnie bez szans.

Trylogię Dartha Bane :cmgkeepgoing:
 
A mnie zawsze marzyła się serialowa kontynuacja przygód Revana z KOTORa. No ale jak Disney wymyślil sobie kanon to wszystko spuścili w kiblu ...

Obecnie kończę The Tick od Amazona. Fajna, lekka beka z superhero.
 
Netflix oficjalnie potwierdza, że "Wiedźmin" pojawi się w czwartym kwartale tego roku, czyli najwcześniej w październiku.
Czyli jak można było się spodziewać, będą próbowali zapełnić dziurę powstałą po "Grze o Tron" jednak przy tym budżecie i castingu, to srogo w to wątpię..
 
Netflix oficjalnie potwierdza, że "Wiedźmin" pojawi się w czwartym kwartale tego roku, czyli najwcześniej w październiku.
Czyli jak można było się spodziewać, będą próbowali zapełnić dziurę powstałą po "Grze o Tron" jednak przy tym budżecie i castingu, to srogo w to wątpię..
7 najbardziej shejtowany sezon GOT to szczyt marzeń dla tej produkcji Wiedźmina.
 
D4T1yAzVUAMSbv2.jpg:large
:putinlaugh:
 
Słyszałem dobre słowa o tej trylogii Sapkowskiego, zaciekawiłeś mnie może w końcu sięgnę po te książki.
Oj, to życzę rewelacyjnej lektury i nie przejmuj się dłużyznami i skomplikowanem fabuły, tylko lutuj! Ach, jakby dało się przeczytać to jeszcze raz po raz pierwszy... :antonio:
 
Próbowałem znów obejrzeć GOT. Poległem kolejny raz. Nie mogę przebrnąć przez pierwszy epizod, powinienem sie poddać?
 
Back
Top