Seriale

Nie mogę przebrnąć póki co przez pierwszy odcinek Peaky Blinders, męczę się z tym pół dnia, bo niezmiernie mnie wkurwia ten brytolski akcent, gdy wypowiadają je ludzie o twarzach sugerujących lekki stopień upośledzenia (nie obrażam ludzi upośledzonych!) :confused: Po prostu nie trawię Brytoli...
Ja też. Jeb@ć ich.
 
Ponoc dzisiaj kręcą Wieśka na zamku w Ogrodzieńcu.

568fafca1639d.jpg

link_1JZshlLGH94ENesS2yU07ypuDfFor2o4,w300h223.jpg
 

Tak mnie nastraszyłeś, że musiałem sprawdzić.


No mnie też nastraszyli, to oficjalny FP Gry o Tron Polska, w komentarzach nikt nie prostował jak wtedy sprawdzałem, ale wiadomo, że z problemem najwyższej instancji trzeba się zgłosić na cohones i zawsze znajdzie się rozwiązanie :cool:
 
No mnie też nastraszyli, to oficjalny FP Gry o Tron Polska, w komentarzach nikt nie prostował jak wtedy sprawdzałem, ale wiadomo, że z problemem najwyższej instancji trzeba się zgłosić na cohones i zawsze znajdzie się rozwiązanie :cool:
https://www.hbo.pl/schedule/vertical_view/04/29

Można już sprawdzić program HBO na najbliższe tygodnie.

Trzeci odcinek ma 82 minuty, a najdłuższy do tej pory miał 77min (bez intra, i napisów).
 
O tym samym pomyślałem, że założyłbym nowy temat, ale dyskusja toczyłaby się w dwóch wątkach jednocześnie.
Z drugiej strony w osobnym temacie można by było śmiało pisać bez spoilerów, bo zakładam że każdy znałby poprzednie sezony.
 
Kierwa, czyli jak planuję czekać na cały sezon i obejrzeć w binge watchingu to nie mam co tu wchodzić do któregoś tam maja :/
 
Kierwa, czyli jak planuję czekać na cały sezon i obejrzeć w binge watchingu to nie mam co tu wchodzić do któregoś tam maja :/

Będzie oznaczony spoilerami, spokojnie. Ale w innych miejscach raczej nie unikniesz spoilerów.

O której godzinie w poniedziałek pojawi się odcinek na HBO GO?
 
Kierwa, czyli jak planuję czekać na cały sezon i obejrzeć w binge watchingu to nie mam co tu wchodzić do któregoś tam maja :/
Ja tak też z którymś sezonem zrobiłem, teraz to pierdolę, bo ktoś ze znajomych z czymś wyskoczy w towarzystwie i pójdę siedzieć za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem:płacz:
GoT po prostu oglądają niemal wszyscy i ciężko tak długo nie trafić na jakiś spoiler.
 
Dlaczego nie ma sensu odpalać w poniedziałek?

Z doświadczenia wiem, że HBOGO nie wytrzymuje dużego obciążenia i serwis zdechnie. W ostatnich latach w dni emisji GoT nic tam nie działało. Chociaż ostatnio wypuścili apkę na TV, ogólnie wszystko lepiej śmiga ... wreszcie trzyma HD, więc kto wie ...
 
Back
Top