Seriale

2jney1g4v6q21.jpg

:conorsalute:
 
@Gambit nigdy nie oglądałem Bosch, do czego to podobne?

Nie jest to najoryginalniejsza, ani najlepsza detektywistyczna seria, ale Bosch to stara szkoła, solidny duchowy spadkobierca klasycznych policyjnych serii. Mimo jazdy na schematach oglądało mi się go świetnie, Titus Welliver w roli Boscha jest fenomenalny i awansował na jednego z moich ulubionych ekranowych gliniarzy. Pustynne słońce i klimat LA robią robotę.
 
Jeśli komuś podobało się Planet Earth czy inne serie od BBC - Dynasties czy Blue Planet II, to wczoraj na Netflixie wjechał Our Planet. 4K/HDR/Dolby Vision jak to wszytko wygląda :antonio:
 
Jeśli komuś podobało się Planet Earth czy inne serie od BBC - Dynasties czy Blue Planet II, to wczoraj na Netflixie wjechał Our Planet. 4K/HDR/Dolby Vision jak to wszytko wygląda :antonio:

Nasza Planeta

Polecam wszystkim, to cudo z polskim lektorem ta babka co na tvp1 o 13 ma swoje programy przyrodnicze, to tu tez na Netflixie opowiada wszystko bez zbednego pokazywania ryja jak na wiekszosci netflixowych produkcji.

Takze czuje sie jakbym ogladal tvp1 w jakosci 4k :)
 
Mam złą wiadomość, 5 sezon BCS przesunięty na 2020r.

:childcry:

Jest to związane z tym, że mają jeszcze ten projekt z Jesse.
 
Jakby co to od jutra na Paramount Channel puszczają Yellowstone. Dla mnie dobra wiadomość bo chciałem kiedyś się za niego zabrać, ale nie miałem gdzie pobrać :lol:

Ehh, liczyłem, że to serial w konwencji Brickleberry o ich największych przeciwnikach :crazy:

 
Podbijam Yellowstone to czysta epa dla prawdziwych facetów :redford:

Obejrzałem pilot Warriora, całkiem fajnie się zapowiada. Leją się, cycki są, głowy latają i posoka pryska, czyli wszystko się zgadza. Takie Banshee przemieszane z Peaky Blinders ;)
 
Back
Top