Seriale

Nilq - oj tam, apokalipsa/postapokalipsa to wyborny temat :] staram się ogarniać wszystko co jest z tym związane :) Aktualnie czytam Bastion kinga a co do filmów to rewelacyjny jest film Droga - esencja postapokalipsy. kocham Mad Maxy :] Jak lubisz ten temat, to obczaj serial Walls Of Jericho, gdyż sądząc po pierwszym sezonie, również jest to apokaliptyczna wizja świata:)
 
SOA jest kozacki, na każdy odcinek czekam z niecierpliwością. Według mnie bardzo umiejętnie ciągną dalej 4 sezon( ciekawe czy kapną się czy Juice podpierdolił koks :-) i co będzie z Tarą, Clay to straszny skurwiel). Tu wszystkie odcinki na bieżąco http://iitv.info/sons-of-anarchy/



Zacząłem Skinsów UK nawet spoko.



Na nowy sezon Californication nie mogę się doczekać.



p.s Dobry temat :-)
 
M Jak Miłość



Rodzinka PL



Swiat Według Kiepskich



Miodowe Lata



Włatcy moch dla odmiany ;p







kiedyś Na Wspólnej,Pierwsza Miłośc ;p
 
M jak Miłość, Na dobre i na złe itd. :-)


A tak poważnie - Dr. Who , Californication , Prison Break, Nip/Tuck
 
Tak całkiem poważnie dażę sympatią Barwy szczęścia



Moja M siedzi pół godziny i nic nie mówi, co na nią jest dużym osiagnięciem







Pamiętacie może serial "Na Antenie" w reżyserii Davia Lyncha ?







Nagi patrol daje radę
 
Oglądam Dextera, zajebisty serial!



Wcześniej oglądałem Prison Break, no i z polskich wiadomo Kiepscy, Miodowe lata itd



Zapomniałem o Trudnych Sprawach, Dlaczego ja i Pamiętniki z wakacji :-)
 
Dragon Ball Z i długoo długoo nic







oraz Tom i Jerry jest dla mnie misztrzowski. Około 80% odcinków Toma i Jerry'ego jest świetna.



A z bardziej filmowych to:



Prison Break, Pacyfik, Świat wg Bundych, Świat wg Kiepskich i swego czasu też jak byłem młodszy to srałem się na samą myśl o Czynniku PSI :-)



Macie intro, moim zdaniem Czynnik był lepszy od Archiwum X ale o gustach się nie gada:



 
z zagranicznych Prison Break - jedyny serial na który czekałem cały tydzień żeby obejrzeć



z polskich - Świat wg Kiepskich - jeśli zobaczy się w nim drugie dno a nie tylko śmieszne teksty i wygłupy to dostrzeżemy przedstawiony w super prześmiewczy sposób nasze codzienne życie społeczne, polityczne itd. To chyba najinteligentniejszy polski serial jaki widziałem
 
Entourage mistrzostwo świata! polecam! mega komedyjka i zajebiście pokazane życie w Holywood!







 
''Na nowy sezon Californication nie mogę się doczekać.''

No ja tez to dla mnie obok Walking Dead to dla mnie drugi najbardziej wyczekiwany serial ;)
Hank Moody jest zajebisty!
 
Nie wiem czy można ale niżej link do odcinków nowego, polskiego serialu HBO - 'Bez tajemnic'



Beztajemnic_kampania.PNG




01 - http://www.fileserve.com/file/TenVFKr



02 - http://www.wupload.com/file/512869231/Bez_tajemnic_e02_cwiet_www.darkwarez.pl.avi
 
Ja oglądam Jak poznałem waszą matkę, Dwóch i pół, Califonication i w całości widziałem jeszcze Gre o tron.



Czasem Housa ale niezbyt często.
 
Z Polskich Seriali - Usta, usta był dobry, ale sie skończył.



Swego czasu troche Dr. Housa oglądałem, wcześniej Ostry dyżur.



Obecnie nie oglądam, chyba,że Barwy szczęścia z żonką :-)
 
game of thrones(gra o tron...) i breaking bad, oba bardzo fajne, z przewaga gry o tron :D
 
Poleci mi ktoś jakiś fajny amerycki serial? ;d
Tylko żadnych romansów itd coś na wzór Dextera, PB, Zagadki, Kości.
 
kazdy kto napisal posta w temacie znaczy ze serial chyba poleca?inaczej to by bylo nielogiczne:)



"Shameless" oczywiscie jak widze trzeba napisac ze Polecam!:)
 
Panowie co sądzicie o tym co się dzieje teraz w SoA? Mnie rozłożyła na łopatki sytacja z Juicem.
 
Rozumiem, że nie znajdę nikogo tak wrażliwego na tej stronie jak ja, który lubi sę oglądnąć Linie Życia ? :D
 
No Juice się wkopał po uszy, mnie się coś wydaję, że Chibbs może coś podejrzewać po tej wspónej rozmowie apropo zasad. Czuję, że prędzej czy później inni się dowiedzą. A Clay to niezły kutas, ciekawe czy Romeo ogarnie Tarę, czy może Wayne da jakiś konkretny cynk czarnemu szeryfowi.
 
Back
Top