1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Saleta vs Najman trash talk

Discussion in 'Cohones' started by kubekk, Jul 4, 2010.

1. kubekk

kubekk Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    276
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Konflikt pomiędzy byłymi przyjaciółmi, wywodzącymi się z boksu Przemysławem Saletą i Marcinem Najmanem, znajdzie swój finał w ringu. Obaj panowie staną naprzeciw siebie do walki na zasadach MMA, 18. września na czternastej gali organizacji KSW.

- Jeśli chodzi o boks czy kick boxing, to ja więcej z tych dyscyplin zapomniałem, niż Marcin Najman jest się w stanie przez całe życie nauczyć. Natomiast jeśli mówimy o zapasach, czy brazylijskim Ju-Jitsu, to nie sądzę aby Marcin zdołał nauczyć się czegoś, co mogło by zniwelować moją siłę fizyczną, czy warunki fizyczne. Nie ukrywam, i myślę że to nie będzie dla niego zaskoczeniem, że nie mam zamiaru go dusić czy wykręcać mu rąk - powiedział Przemysław Saleta o swoim byłym przyjacielu. Saleta podkreśla, że mimo iż walka będzie na zasadach MMA, wszystko rozegra się w stójce.

- Urok MMA polega między innymi na tym, że jak się zawodnik przewróci to nie ma liczenia. Jak się Marcin przewróci, nie mam zamiaru go dusić. Poczekam aż wstanie i będę męczył go dalej.

2. kubekk

kubekk Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    276
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Będzie śmiesznie

3. konkur

konkur Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    441
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    A tu wyjdzie Najman i zapnie mu latajaca gogoplate...

4. kubekk

kubekk Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    276
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Gdybym był Najmanem ćwiczył bym zapasy i bjj bo z Saletą w stójce nie ma szans.

5. fafarafa

fafarafa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    444
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    To będzie po prostu kabaret...

Share This Page