1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sądzę, że się dogadam - Babiloński o ewentualnym terminie wejścia Małachowskiego do MMA

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, Jan 11, 2018.

1. mapryl

mapryl Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    680
    Zdobyte Lajki:
    536
    Punkty:
    1,190
    Jak to nie spokrewniona?
    Wiesz jaki on ma zamach??
    Jak trafi cepem to zabije :lol:

Shoocker and Szarlej like this.
  2. Scurvol

Scurvol Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,302
    Zdobyte Lajki:
    7,252
    Punkty:
    290
    https://sjp.pl/sarkazm

3. spa

spa WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,057
    Zdobyte Lajki:
    2,930
    Punkty:
    1,790
    Kamil Walus wygral amatorski puchar KSW w MMA. Trenowal z Alistarem. Rozwijal sie pod okiem Jurasa w Copacabanie. O czym to swiadczylo? O niczym. Moze jedynie o poziomie polskiego MMA.....Freakiem byl i freakiem pozostal..

Przeceniasz mnie. Ciezko mi wymienic zapasnikow stylu klasycznego z sukcesami. Jedynie Wronski przychodzi mi na mysl, ktorego Nastula prawie zabil.

Z drugiej strony mamy Pudzianowskiego strongmana i karateke, ktory bedzie sie bil o pas KSW.
    Koleckiego - ciezarowca, ktory w swojej 2 czy 3 walce pokonuje zawodnika z 1 15 rankinow PL.
    Francis Ngannou - gornik...

Od jakiego wieku, wiec trzeba zaczac trenowac, zeby moc sie mienic prawdziwym zawodnikiem mma. Lub inaczej ile treningow/lat trzeba przetrenowac?

4. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,487
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    Mam nadzieję, że jednak nie przeceniam, tylko ograniczyłeś się nie wiem czemu do polskiego podwórka.
    Randy Couture, Dan Henderson, Matt Lindland, Chael Sonnen, Mark Kerr, Kevin Randleman, Tito Ortiz, Rashad Evans, Matt Hughes, Frank Trigg...to taka lista na poczekaniu z "pierwszej ery" sportu, może któryś to wolniak jak Coleman (Kerr?), nie mam pewności ale to teraz nieistotne, bo nie powiesz mi chyba, że ich nie kojarzysz :D A dalej wjeżdżają Lesnary, Velasquezy, Cormiery i Khabiby...lista nie ma końca.
    Powtórzę - nie widzisz różnicy w jego solidnej bazie zapaśniczej, a bazie innych nabytków KSW, do których się odnosisz?
    Walusia to ja nie wiem skąd tu wytrzasnąłeś, co ma piernik do wiatraka? To są ze 2 kroki w tył w tej dyskusji, to jak wtrącenie się z polonezem na forum drifterskie, ale odniosę się pokrótce do tego:
    1) Amatorski puchar KSW odbył się ile, raz? i było baaaardzo mało zgłoszeń - nijak nie można tego incydentalnego wydarzenia ad hoc porównywać z ALMMA, która odbywa się cyklicznie, kilka razy do roku, od lat, w z góry określonych terminach w całym, kraju i biorą w niej udział kluby z całej Polski.
    2) to waga ciężka, gdzie są największe chyba braki w liczebności zawodników z wszystkich "standardowych" wag. Janikowski startował bodajże w średniej?, jednej z mocniej obsadzonych, też nijak nie można tego porównywać.
    3) Waluś od początku był nieporozumieniem, w którym oprócz jego samego i Jurasa nikt nigdy nie widział żadnego potencjału. Damian od dzieciaka na najwyższym poziomie uprawia zapasy w stylu klasycznym. Znowuż nie widzę żadnej płaszczyzny stycznej.

Serio porównujesz jakiegoś Walusia, kolesia który rozpoczął "karierę" ważąc 160kg, który nagrywał swoje wywiady w kebabie....z łebkiem, który został medalistą IO? Nie widzisz różnicy? O czym my tu rozmawiamy?
    Wybacz, ale się pogrążasz, niby tutaj dyskutujemy merytorycznie...a podstawowych faktów o Damianie ani pewnie jego walk z ALMMA dalej nie sprawdziłeś.
    Każda jego amatorska walka była spokojnie powyżej poziomu walk zawodowych kebabożernego samozwańczego songoWalusia.

Grubas, Shoocker, Khebabib and 4 others like this.
  5. wolftime

wolftime Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,434
    Zdobyte Lajki:
    912
    Punkty:
    290
    No dobra Panie Babiloński, wszystko fajnie.

Tylko kurwa po co ?

Szarlej likes this.
  6. MysticBęben

MysticBęben UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,349
    Zdobyte Lajki:
    16,901
    Punkty:
    490
    Nie wiem, co bierze Babiloński, ale Piotrek już zdementował, jakoby interesował się startami w MMA.

Szarlej likes this.
  7. Lockhorne

Lockhorne Purysta językowy

Komentarze:
    1,778
    Zdobyte Lajki:
    1,749
    Punkty:
    790
    A to dlatego on taki czarny!

Shoocker, Malkontent and spa like this.
  8. Drzewo

Drzewo WSOF
    Light Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    3,454
    Zdobyte Lajki:
    2,630
    Punkty:
    140
    Jakby schował dysk w spodenki za plecami...A potem jebnął tuż po rozpoczęciu walki, to ja mogę podpowiedzieć wynik takiej walki. W końcu dysk to kiedyś była broń. Więc on walczy!

9. bartoszkrk

bartoszkrk BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    907
    Zdobyte Lajki:
    359
    Punkty:
    40
    Miasto:
    Sopot
    Babiloński zbija piatke z Malachowskim zeby podgrzac atmosfere a chlop w ogóle może nie walczyć.

10. Baddream

Baddream Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,408
    Zdobyte Lajki:
    1,571
    Punkty:
    290
    Z Werdumem go, dysk vs bumerang

Shoocker and Drzewo like this.
  11. Drzewo