1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sądzę, że się dogadam - Babiloński o ewentualnym terminie wejścia Małachowskiego do MMA

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, Jan 11, 2018.

1. Lockhorne

Lockhorne Purysta językowy

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,484
    Punkty:
    490
    Tak samo mądry pomysł, jak pchanie się do MMA ;) Najbardziej mnie denerwuje to, że Ci laicy myślą, że MMA, to taka uliczna bójka i tego nie trzeba się uczyć. Mam dwie ręce i nogi to mogę się już śmiało ustawiać w kolejce po wypłatę. Takie podejście to brak szacunku dla lat pracy i litrów potu wylanych przez prawdziwych zawodników.

2. spa

spa EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,740
    Zdobyte Lajki:
    2,211
    Punkty:
    1,790
    Ja sie nie zgadzam. Takie podejscie nie pomaga MMA. Jak gram w pilke pod blokiem w dzinsach to okazuje brak szacunku dla Lewandowskiego?

3. FusionMMA

FusionMMA Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    570
    Zdobyte Lajki:
    691
    Punkty:
    140
    Ile hajsu dostajesz za grę pod blokiem w dzinsach? Ile media poświęcają ci miejsca ze względu na to wydarzenie?

4. spa

spa EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,740
    Zdobyte Lajki:
    2,211
    Punkty:
    1,790
    A co to ma wspolnego? Widocznie jestem malo atrakcyjny marketingowo. Ale pewnie ktos by zaplacil pieniadze, zeby zobaczyc Jarka Kaczynskiego biegnacego za pilka...Lewandowski myslisz, ze by sie obrazil?

5. Orest

Orest UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,540
    Zdobyte Lajki:
    19,124
    Punkty:
    1,190
    Oznaczę tutaj mojego kolegę z internetów @VaeVictis ażeby mógł sobie podnieść ciśnienie bez kawki. Pozdro mordo!

Szarlej, Khebabib and VaeVictis like this.
  6. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,019
    Zdobyte Lajki:
    11,276
    Punkty:
    1,790
    Ja sie nie dziwie. Na taki rynek zdecydowal sie wejsc, tzn. zdegenerowany przez druga najwieksza. Dzis jak przecietni ludzie w Polsce slysza MMA z miejsca pytaja jaki cudak bedzie bic sie tym razem.

E: @Orest dzieki, ale wlasnie pisalem :lol:

Orest likes this.
  7. jihaad

jihaad WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,539
    Zdobyte Lajki:
    4,130
    Punkty:
    290
    O kurwa... dyskobol. :frankapprove:

Shoocker and Szarlej like this.
  8. prime

prime Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    527
    Zdobyte Lajki:
    350
    Punkty:
    290
    Myślę, że gdyby dostał 3 razy tyle co Lewandowski to by się wkurwił.

9. spa

spa EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,740
    Zdobyte Lajki:
    2,211
    Punkty:
    1,790
    Pewnie by sie wkurwil. W sumie od czasow Lecha ciagle sie wkurwia, ze inni zarabiaja wiecej niz on. Nie mowie, ze to zle. Ale prawda jest taka, ze jestes tyle wart ile inni chca za Ciebie zaplacic. Jeden moze wylewac litry potu przez 10 lat i dostanie mniej pieniedzy, niz gosciu, ktory przyjdzie prosto z ulicy. Widocznie dla osoby, ktora wyklada te pieniadze, ten z ulicy jest wiecej warty. Lewandowskiemu juz pozostalo coraz mniej powodow do wkurwiania. Moze innym tez sie uda zamiast tylko plakac? A jak nie to zawsze moga robic cos innego...

magia_ringu likes this.
  10. Lockhorne

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,484
    Punkty:
    490
    Gdybyś wyszedł w podartych portkach na finał Ligi Mistrzów i grałbyś w ataku zamiast Lewandowskiego (który w tym czasie by grzał ławę), to tak jest to "trochę" nieuczciwe w stosunku do człowieka, który poświęcił całe życie, by w takim meczu zagrać. Nie uważam, żeby było fair zajmowanie się inną (bardziej medialną) dyscypliną przez większość życia, a później promowanie się na nazwisku w sportach, o których się nie ma pojęcia i które traktuje się jako skok na kasę.

11. spa

spa EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,740
    Zdobyte Lajki:
    2,211
    Punkty:
    1,790
    Ktos by musial, oprocz mnie, miec interes w tym, ze w obdartych spodniach, bez skilla, gram w finale Ligi Mistrzow. Przeciez sam sie tam nie moge wstawic. A moze, jako prawilniak, powinienem powiedziec "nie" bogactwu, ktore ktos mi na sile wciska, poniewaz znam Janusza, ktora siedzi kazdego dnia w salce na macie i on takich pieniedzy przez cale zycie nie powacha.

To jest biznes. Jezeli uwazasz, ze jest to nieuczciwe, to nie wspieraj tych organizacji kupowaniem biletow lub placeniem za PPV. Nie uwazam jednak, ze to dobry kierunek. Pamietaj, ze na tej gali, oprocz freaka, beda rowniez normalni zawodnicy mma, ktorzy dostana wyplaty....Pewnie wieksze, niz gdyby tego freaka tam nie bylo...

Smieszy mnie rowniez, ze z Janikowskim nikt nie robi problemu. Ostatnio nawet slyszalem, ze ma walczyc o pas pasow z Mamedem. Nauczyl sie machac rekami i nogami skubany...

ReddyS likes this.
  12. ReddyS

ReddyS Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    3
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    140
    Ewentualnie, można założyć organizacje mma w której nie będzie się dopuszczało innych sportowców czy gwiazdek do walki. Mamy przecież wolny rynek

13. Aliibaba

Aliibaba Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,426
    Zdobyte Lajki:
    2,475
    Punkty:
    140
    mysle, ze Arab to moze byc dobra inwestycja "freakow", bo jest znanym mlodym raperem, do tego cos tam widac, ze chlopak potrafi

14. Lockhorne

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,484
    Punkty:
    490
    Moim zdaniem tacy goście traktują ten sport z pogardą uważając, że byle placek z ulicy może wejść i walczyć. Dlaczego nie zacznie grać w piłkę, albo skakać z Małyszem? Denerwuje mnie, że wszyscy pchają się do MMA. Janikowski miał bazę zapasów i to dosyć popularna migracja (patrz np. Yoel Romero). A co może nam zaproponować dyskobol, piłkarz, aktor, albo tancerz erotyczny? Kondycja na pół minuty, zerowa technika i wiwaty Januszostwa. Podobno polskie MMA jest na takim etapie rozwoju, że już nie potrzebuje takiej "promocji".

Nie musisz też być "prawilniakiem" żeby odmawiać "bogactwa". Po prostu czasem nie warto rozmieniać się na drobne i firmować swoją twarzą każdą inwestycję, którą Ci proponują. Taka Lewandowska gra niemal w każdej reklamie. Jaka jest jej wiarygodność, skoro poleca wszystko?

Shoocker and Szarlej like this.
  15. Aliibaba

Aliibaba Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,426
    Zdobyte Lajki:
    2,475
    Punkty:
    140
    bo KSW wypromowalo taki trend, a emeryci chca cos dorobic

16. Lockhorne

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,484
    Punkty:
    490
    To za uczciwą, legalną robotę się wziąć, a nie wymyślać.

17. Aliibaba

Aliibaba Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,426
    Zdobyte Lajki:
    2,475
    Punkty:
    140
    niestety w Polsce nie da sie inaczej
    zawodnicy nie potrafia sie promowac i sprzedawac biletow, wiec organizator zatrudnia freaki
    niedlugo sie nie zdziwie jak youtuberzy beda walczyc w mma

18. Lockhorne

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,484
    Punkty:
    490
    Niestety, jestem pewien, że masz rację. Kwestia czasu. I to wcale nie długiego czasu...

19. Aliibaba

Aliibaba Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,426
    Zdobyte Lajki:
    2,475
    Punkty:
    140
    a najlepsze jest to, ze to sie bardzo dobrze sprzeda

20. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,272
    Zdobyte Lajki:
    3,032
    Punkty:
    1,790
    Może nie przesadzajmy, bo ona trenowała zgrabne uderzanie powietrza...ale czipsy z ręki na tej kanapie by mu mogły owszem wypaść
    czekaj czekaj, ale mowa o Kaczyńskim dalej?
    Fakt, że ciągle chodzi wkurwiony, od czasu kiedy wysłał Lecha samolotem z misją samobójczą, ale z tymi zarobkami to ciężko mi uwierzyć, bo on do niedawna własnego konta nie miał

@spa tekst o Janikowskim jak kulą w płot. Po pierwsze to jest zapaśnik - serio nie widzisz różnicy w bazie zapaśniczej, a kolarskiej/tenisowej/aktorskiej?? Nie jesteś tu od wczoraj, na pewno spokojnie kilkadziesiąt nazwisk z zapasów w MMA znasz i wymienisz na poczekaniu, ogarnij się.
    Po drugie to chłopak od lat szlifuje BJJ po przyjacielsku w Rio Grappling u Attali, a wcześniej już zaliczył udany start wygrywając ALMMĘ. Etap amatorski ma z sukcesem zaliczony, nie idzie od razu znikąd po kasę do KSW.
    Zrób jakiś risercz następnym razem, żeby nie narażać się na śmieszność

Baton17 and Lockhorne like this.

Share This Page