1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Rusza sprzedaż biletów na galę UFC w Gdańsku - ceny od 89 PLN

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Aug 7, 2017.

1. kopersuperhero

kopersuperhero Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    23
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    warszawa
    A, sory, dni pomyliłem. Informacja jest taka, że osoba niepełnosprawna musi być na wózku, bez niego może nawet nie mieć głowy a i tak będzie uznana za zdrową. A biletów dla niepełnosprawnych ma być zastraszająca liczba 10.

2. Matszo92

Matszo92 Fighter

Komentarze:
    5,713
    Zdobyte Lajki:
    8,145
    Punkty:
    290
    Według mnie na tej gali nie zarobisz

3. bart123

bart123 WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,052
    Zdobyte Lajki:
    2,034
    Punkty:
    290
    No to się nie zrozumieliśmy zupełnie:no no:

4. KSWufc

KSWufc Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    7
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    10
    Umieram ze śmiechu jak najbardziej hardkorowi fajni MMA, najwięksi krytycy KSW, najwięksi fani UFC kupują na galę w Polsce najtańsze bilety. I jak ktokolwiek, a zwłaszcza Lewy i Hajs, ma się Wami przejmować? Ma inwestować w słabych marketingowo, ale dobrych sportowo zawodników, żeby sprzedać kilka najtańszych biletów więcej? Błachowicz, Held, Kowalkiewicz, Piechota, debiut Niedźwiedzia i może jeszcze Tybura. Śmiecie krytykować organizację, która na swoich zestawieniach zarabia pieniądze, a sami nie wspieracie sportu w najczystszej postaci, bo "kupię najtańszy to dadzą mi lepszy, hehe xDDD". Cebula i żenada. Każdy żyje po swojemu, ale jak słyszę te jęki na KSW i chwalenie modelu biznesowego PLMMA i FENu to ogarnia mnie śmiech. A jeszcze pierwsi do wydawania cudzych pieniędzy, kto powinien zarabiać więcej, który kontrakt to żenada, kto powinien lecieć do Stanów na obóz, czemu w PPV, czemu reklamy, czemu Popek, czemu nie poszedł do UFC, Borys leszcz, Gamer wybrał ciepłą posadkę. A potem bilety po 89zł, bo najtańsze.

Gardzę.

A i jeszcze wyrażenie się samymi emotami, bo napisać 2 zdania to już za duży wysiłek. Ten portal przestał trzymać poziom jak nastąpił zbyt duży BOOM. Najwięcej do powiedzenia mają ci, co najmniej znaczą.

Malkontent likes this.
  5. bombel147

bombel147 Jungle Fight
    Light Heavyweight

Komentarze:
    413
    Zdobyte Lajki:
    338
    Punkty:
    40
    Kawul czy Lewy? :werdum:

jihaad and Baasteek like this.
  6. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,482
    Zdobyte Lajki:
    16,670
    Punkty:
    1,190
    Jak kupie za tysiąc to skończysz pierdolic?

PaweLisu, jihaad, Khebabib and 3 others like this.
  7. KSWufc

KSWufc Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    7
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    10
    Nie kupisz wojowniku klawiatury z rangą SUM #pdk za najebanie 17 tysięcy postów i z chińską bajką #pdk w avatarze. Tacy wieczni malkontenci nie robią rzeczy w prawdziwym życiu, tylko piszą posty.

Notorious likes this.
  8. VoRaNeK

VoRaNeK Jakub Chrzciciel Cohones

Komentarze:
    17,240
    Zdobyte Lajki:
    16,815
    Punkty:
    3,192
    Miasto:
    Krosno
    Nie hejtujemy @KSWufc bo nie mamy na to zgody Pana Martina

9. bart123

bart123 WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,052
    Zdobyte Lajki:
    2,034
    Punkty:
    290
    Podróż do Gdańska z południa Polski to koszt ponad 100zł. Dokładając do tego bilet najtańszy wychodzi prawie 200zł bez jedzenia przez ponad 24h, bo tyle trwa ode mnie przejazd + powrót + gala.

Chcę jechać na UFC, bo jest w Polsce i zobaczyć jak to wygląda. Jak cię stać na lepsze miejsca to super, dla mnie wydać ponad 200zł(bez noclegu!) to spora suma. Jest okazja zdobyć tańszy bilet to korzystam. Jakby bilety były po 250zł najtańsze to nie byłbym wstanie się tam pojawić, bo niestety rozrywka to nie wszystko na co zarabiam. Możesz gardzić, ja cię rozumiem, choć pewnie jesteś troll zwykły, co nawet na żadną galę MMA nie poszedł choćby i za 89zł.

10. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,482
    Zdobyte Lajki:
    16,670
    Punkty:
    1,190
    Zadałem ci proste pytanie, ale widzę, że odpowiedź na nie sprawiła ci trudności. Elo

11. KSWufc

KSWufc Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    7
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    10
    Oczywiście nie jest to do normalnych ludzi, ale do największych wojowników klawiatury, którzy krytykują wszystko i wszystkich na forach, a w realu robią gówno. I to tymi osobami gardzę. Ty po tym poście i kilku innych wydajesz się normalną osobą i ten post nie jest adresowany w ogóle do Ciebie.

Pozdrawiam

12. KSWufc

KSWufc Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    7
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    10
    Nie, wystarczy że przestaniesz być niemerytorycznym hejterem, który wylewa swoje żale na wszystko i wszystkich przez forum internetowe i mówi każdemu co ma robić i jak ma żyć.

13. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,482
    Zdobyte Lajki:
    16,670
    Punkty:
    1,190
    Jedyne co hejtuje to ksw, ale nie mówię co mają robić. Więc nie trafiłeś

14. KSWufc

KSWufc Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    7
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    10
    Jak dla mnie osoba która ma w podpisie "Jebac polskie mma" i uważa się za prawdziwego fana tego sportu powinna wykazać nieco większy entuzjazm.

Co więcej - nie widzę też Twojego postu w stylu "jebać polskie mma, tylko UFC, tylko gwiazdy, ale kupię za 89zł bo się nie opyla", więc też nie wiem skąd takie wzięcie tego do siebie?

15. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,482
    Zdobyte Lajki:
    16,670
    Punkty:
    1,190
    Nie jesteś agresywny to rozmawiam. Jebac polskie mma, bo to niezle piekielko, przecież nie chodzi stricte o sport tylko o afery itp itd.

16. KSWufc

KSWufc Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    7
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    10
    Mój post ma ściśle określoną grupę odbiorców:

Hejtują PLMMA, bo płacą oponami
    Takich którzy hejtują KSW bo cyrk
    Hejtują Reeboka bo MA płacić więcej
    Hejtują UFC, bo Conor zamiast sportowych
    Hejtują Woodleya, bo walczy żeby wygrywać, a nie widowiskowo i za dużo zarabia
    Hejtują Bispinga, bo chce duża walkę
    Hejtują Borysa, bo nie chce do UFC
    Hejtują Grabowicza, bo nie poleciał do stanów

A potem taki śmieć pisze to swoje mądrości, zadaje pytania o streama i albo nie chodzi na galę, albo kupuje najtańsze bilety i to nie dlatego, że go nie stać. Tylko dlatego, że woli ten hajs przejebać na czipsy i batony, żeby było co jeść pisząc posty. Nawet nie posty tylko emotke mameda, bo przecież musi dodać swój komentarz do wszystkiego, nawet jak nie ma nic do powiedzenia, a mamed to przecież ciota, bo wybrał kilkaset tysięcy i status gwiazdy (jakiś czas temu, bo teraz afery z imigrantami) zamiast spełniać SPORTOWE AMBICJE w UFC. Kurwa! Ciekawe czy taki śmieć jeden z drugim ma jakiekolwiek ambicje i czemu sam nie pierdolnie roboty i nie pojedzie do USA, bo przecież jak będzie w 10(!) najlepszych ludzi na świecie w swoim fachu to zarobi więcej.

Pamiętam to forum na początku. Wojek to się pewnie na ciepłym stołku KSW przewraca, jak to widzi albo w ogóle przestał już dawno zaglądać, bo nie mógl na to patrzeć.

17. halibut

halibut UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,140
    Zdobyte Lajki:
    6,901
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Śląsk/Warszawa

Na KSw tez wiekszosc kupuje najtansze bilety. A wiec teraz fanow ksw bedziesz krytykowal?

Jestes dziwny. Piszesz do ludzi ktorzy wydaja killa tys zl na wyjazdy na gale ufc w europie, ze nimi gardzisz bo wydadza maly hajs na gale w Polsce. Masz jakies skurwienie umyslowi ze na takiej nielogicznej podstawie obrazasz innych. Ja na gale ufc w tym roku wydam okolo 3 tys zl. Duzo osob ktore obrazasz tez. Wiec idz i umrzyj.

VoRaNeK, Khebabib and michi972 like this.
  18. Khebabib

Khebabib WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,071
    Zdobyte Lajki:
    3,123
    Punkty:
    140
    A co tu wspierać? UFC słabo przędzie? Ktoś tam głodem przymiera? Jak kupno droższego biletu ma się przełożyć na wspieranie sportu? Bohaterowie październikowej gali dostaną procent od biletów? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. KSW król, Cohones ciota i chuj:cohon:

Gaara likes this.
  19. Masta

Masta UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,445
    Zdobyte Lajki:
    22,604
    Punkty:
    2,790
    Po co te nerwy? Te rzucanie śmieciami, to cos osobistego? Wiesz co się zmieniło od tamtego czasu? Mma sie spopularyzowało, a na forum sa tysiące osób, a nie dziesiątki... Ludzie maja swoje opinie, swoje zdanie i nie musza wszystkiemu przyklaskiwać i kazdemu lizać dupe.

Wyluzuj, no chyba ze jesteś z branży i stad ta emocjonalna napinka....

cRe, bombel147, halibut and 2 others like this.
  20. SynRomana

SynRomana Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    613
    Zdobyte Lajki:
    791
    Punkty:
    40
    :mamed:

cRe likes this.

Share This Page