Runmageddon

Czyli tak jak pisałem, Janek był gościem w Ełku, nie wiem jak będzie z Warszawą na 2 tygodnie przed walką
 
Jak tam panowie? Miesiąc do startu, trenujecie coś? Ćwiczycie, biegacie? :)
U mnie trochę odnowiła się kontuzja barku, ale szczerze liczę na to, że do 20tego będzie na tyle okej żeby wystartować.
 
Pierwszy raz od trzech miesięcy biegałem. W zeszłym tygodniu kolejno 4, 5 i 6 km. Przy 6km byłem już padnięty, teraz wyjeżdżam, ale dam jakoś radę 20-tego. Siostra za to bardzo się startu obawia.
 
@midern po to startujemy w drużynie żeby sobie pomagać :) Gdybym miał biec solo to pewnie ze względu na rękę bym odpuścił, a tak wiem, że będzie wsparcie jakby co.
 
Polecam wszystkim nocny bieg, niesamowity klimat. Widze 03.09 Myślenice i 10.09 Gdynia. Nocne starty 6km ~30 przeszkód.



Róbcie siłe i powodzenia w biegu :applause:
 
Mega fajnie w nocy, może w przyszłym roku ;)
Poza zwykłymi treningami rowerem i biegania, robię raz w tygodniu trening typowo pod runmmagedon.
2 Tygodnie temu, bieg 3 km później czołganie 50 m przez plaże, kąpiel w jeziorze i znowu rundka 3 km. chciałem zobaczyć jak się biega w mokrych i ujebanych ciuchach i butach (na woodstock się nie wybieram :D )
tydzień temu przebiegłem 6,5 z przeszkodami co 700 metrów, drabinki do wspinaczki, drążek itp itd. W miarę tempo ok 6:15 min/h biorąc pod uwage na przeszkody było ok
Dziś niestety straszny upał, chciałem przebiec 9 km ale nie dało się, przebiegłem rundkę 3 km i stwierdziłem że lepiej się przejsć jedną 3 km i później znowu jedna biegiem.
Kolega który z nami startuje, trenuje ze mną + crossfit, więc też przygotowany będzie ;) Także Panowie Lecimy Kurwa Tutaj
 
Jak najłatwiej dostać się tam z centrum?
Na Hożej blisko centrum mamy wynajety z kolegą nocleg. Będę jechał furą na 80% to Cię zgarnę. Jeśli jednak nie furą to i tak razem możemy umówić się w centrum. Nie chce mi się teraz odpalać jak dojadę, ale mozna iść na świętokrzyńską na metro potem wschodnim się przesiąść w jakiś autobus albo skm do ząbek.
O której będziesz?
 
@kapusta w piątek nocuje w Modlinie u rodziny i stamtąd będę łapał rano pociąg. Na centralnej powinienem być około 7:00 albo 8:00. Ile wcześniej trzeba być na miejscu? Godzinę?
 
Postaram się ogarnać wszystko w przyszły weekend. Ale myśle że chyba o 7 lepiej, może być ciężko z parkowaniem tam, a z pół h napewno trzeba być wcześniej żeby sie rozgrzać. Lepiej mieć trochę zapasu.
 
Wczoraj wieczorem przebiegłem pierwszą dychę, a był jeszcze zapas i siły. Więc forma jest. Poprzednio ok 2 miechy temu przebiegłem 8 km (wtedy też max), w gorszym czasie i byłem padniety.
@rash do poniedziałku wieczorem dam Ci znac o której musimy wyjechać. Jade na 100 % swoim autem więc Cie wezmę. A Ty @midern z kąd będziesz jechal? Bo okolice centrum to mam jeszcze 2 msc dla Ciebie i Ady akurat. Co do oglądania wieczorem UFC to od samego poczatku o tym pisałem i jestem chętny.
 
Wczoraj wieczorem przebiegłem pierwszą dychę, a był jeszcze zapas i siły. Więc forma jest. Poprzednio ok 2 miechy temu przebiegłem 8 km (wtedy też max), w gorszym czasie i byłem padniety.
@rash do poniedziałku wieczorem dam Ci znac o której musimy wyjechać. Jade na 100 % swoim autem więc Cie wezmę. A Ty @midern z kąd będziesz jechal? Bo okolice centrum to mam jeszcze 2 msc dla Ciebie i Ady akurat. Co do oglądania wieczorem UFC to od samego poczatku o tym pisałem i jestem chętny.
Dopiero odczytałem, strasznie zabiegny ostatnio jestem. Ja będę jechał z dzielnicy Wesoła, jutro na spokojnie spojrzę na mapę gdzie w ogóle ta miejscówka się znajduję i czy po prostu lepiej nie będzie do was do centrum dojechać. Kompletnie zaniedbałem przygotowania, nic nie biegam, nawet drunych pompek nie robię. Ale biegnę twardo.
 
@kapusta spoko, podeślij mi też numer telefonu na [email protected] bo w czwartek-piątek mogę być mało osiągalny internetowo.
Co do moich przygotowań to wszystko idzie całkiem nieźle. Kondycyjnie i biegowo jest ogień, weekend w górach, trochę wspinaczki po tatrach i na deser wbieganie na Morskie Oko. :bleed: Najgorzej u mnie z wszelakim podciąganiem bo jeszcze nie wszystko jest w porządku.

Co do oglądania gali - u mnie wszystko wyjaśni się na ostatnią chwilę, czy będę musiał wracać jeszcze w sobotę.
 
Z Wesołej na tą plaże mam 12 km z tego co widzę, więc jechać do centrum i wracać chyba mi się nie opłaca. Nie wiem jaka będzie sytuacja na miejscu, najwyżej będziemy na telefonie @kapusta
 
Przebiegłem dzisiaj testowe 6km, bez treningów od kilku tygodni. Nogi na koniec się trochę lekkie zrobiły, trochę się wymęczyłem, ale nie miałem wcale ochoty stanąć i iść. Niecałe 36 minut wyszło. Jeste spokojny, będzie dobrze.

Pojawiło się na stronie jakieś kompendium wiedzy o tej edycji, mapka itd. Pakiet startowy można odbierać wyłącznie osobiście, w piątek już (chyba wtedy pójdę, obczaję) i w sobotę, ale najpóźniej na 1,5h przed startem.
 
@rash bądz jednak tym o 7:00 będzie 2:40 do startu, ok 40 minut będziemy jechać, a do 1:30 przed staretem trzeba odebrać pakiety startowe. Może nam zejść z parkowaniem i kolejka przy odbiorach/podpisania oświadczenia więc mysle że tak będzie idealnie.

@midern w Twoim przypadku faktycznie nie ma sensu do nas dojeżdzać, najlepiej sobie sprawdź na jakdojade.pl w Warszwie to bardzo dobrze działa
 
@rash poszedł mail. Ja jutro już ok 13 bd w wawie, więc jak będzie ładna pogoda to tez jutro podjadę obczaić teren i się poopalać :werdum:
Mam nadzieje że będzie dużo piękności w naszym biegu :angel:
Są już zdjęcia niektórych przeszkód:
 
2016-08-19 17.27.02.jpg
 
Back
Top