Runmageddon

jakie tam na rekrucie sa przeszkody? do konca sierpnia w sumie jakas forme wyrobic mozna, pomysle

tutaj masz filmik z gdynii, coś takiego mniejwięcej, plus jakieś rzeczy indywidualne do terenu, u nas było trochę po plaży chodzenia i tak dalej, głównie murki, jakieś czołganie, takie rzeczy.
 
Widzę, że tu klika osób z Cohones się zbiera, więc może byśmy wystartowali w Wawie pod jedną banderą?
 
@midern oczywiście nie ma problemu, później podrzucę Ci na fb nr konta.
@Lemur podpytam kolegi który ze mną biegnie, czy nie ma nic przeciwko. Dlatego głównie tu napisałem, żeby razem biec :sparta:
 
@midern oczywiście nie ma problemu, później podrzucę Ci na fb nr konta.
@Lemur podpytam kolegi który ze mną biegnie, czy nie ma nic przeciwko. Dlatego głównie tu napisałem, żeby razem biec :sparta:
Ze mną siostra prawdopodobnie pojedzie, albo ostatecznie sam, wiec kaskę przeleję jak coś. W większej ekipie zawsze się inaczej biega, zwłaszcza ten pierwszy razy który jest przede mną.
 
Celowałem w śląski Runmageddon, ale hardcore. Niby nigdy nie brałem w tym udziału, ale jak spadać to z wysokiego konia! Z drugiej strony może dam na dniach znać, może walne z wami rekruta, wtedy miałbym przetarcie przed większym dystansem. Tylko ogarnę ile na to kasy potrzebuje.
 
No, samemu to nie polecam, wprawdzie na trasie zawsze ktoś pomoże ale to nie jest to samo, ja biegłem z koleżanką i pomimo tego że musiałem jej pomagać to bez niej pewnie biegłoby mi się o wiele gorzej, co innego to wszystko przeżywać samemu a jak można dzielić się tymi emocjami z kimś. Jak już startować to polecam z kimś, a większą ekipą to musi być tym bardziej jazda, ja może gdynia wrzesień jeśli egzaminy pozwolą.
 
Kurde chyba się skuszę...jak to mówią muchy - w kupie raźniej :smile:, a rok temu miałem wystartować nawet w survival race ale samemu mi sie nie chciało...crossfita robie 3x tyg więc chyba wstydu nie będzie :wink:@Gienek co Ty na to ? Takie trasy robisz na rowerku to dla Ciebie to będzie spacerek :wink:
 
No, samemu to nie polecam, wprawdzie na trasie zawsze ktoś pomoże ale to nie jest to samo, ja biegłem z koleżanką i pomimo tego że musiałem jej pomagać to bez niej pewnie biegłoby mi się o wiele gorzej, co innego to wszystko przeżywać samemu a jak można dzielić się tymi emocjami z kimś. Jak już startować to polecam z kimś, a większą ekipą to musi być tym bardziej jazda, ja może gdynia wrzesień jeśli egzaminy pozwolą.
Jeżeli poczuję zajawkę w sierpniu, to w Gdyński Runmageddon też celuję (mam rzut beretem).

Kurde chyba się skuszę...jak to mówią muchy - w kupie raźniej :smile:, a rok temu miałem wystartować nawet w survival race ale samemu mi sie nie chciało...crossfita robie 3x tyg więc chyba wstydu nie będzie :wink:@Gienek co Ty na to ? Takie trasy robisz na rowerku to dla Ciebie to będzie spacerek :wink:
Gienek, nie daj się prosić, startujemy :D
 
Kurde chyba się skuszę...jak to mówią muchy - w kupie raźniej :smile:, a rok temu miałem wystartować nawet w survival race ale samemu mi sie nie chciało...crossfita robie 3x tyg więc chyba wstydu nie będzie :wink:@Gienek co Ty na to ? Takie trasy robisz na rowerku to dla Ciebie to będzie spacerek :wink:
A wiela to tam jest?
 
Aha i dajcie znać czy już ktoś się zapisał, założył drużynę i w ogóle jak to wygląda bo chyba są jakieś zniżki jak się ileś tam nas zapisze drużynowo.
 
@Gienek dystans 6 km co około 200 m przeszkoda
@rash jutro zapisuje siebie, Miderna i kolegę
@TYTUS i biegniemy oczywiście w pasach, żeby brzuchy lepiej wyglądały do zdjęć :D
@midern Adę zapraszamy również jak najbardziej ;)

@wszyscy tu macię liste już zapisanych i obok widać godziny o jakich można startować:
upload_2016-6-21_8-46-22.png

ja bym celował w 9:40 już można spokojnie dojechać, a jeszcze nie będzie tak gorąco, im później tym gorzej.

Na tą chwilę stworzyłem drużynę Cohones zapisaną na 9:40. Jak coś i nazwę i godzinę można zmienić
Ale jakoś dziwnie dorzucili mi 20 zł do wybrania serii. Nie bardzo o co chodzi, moze o to że już mało miejsc na tą godzinę. W każdym razie wychodzi na tą chwilę 179 do zapłaty.
 
@Gienek dystans 6 km co około 200 m przeszkoda
@rash jutro zapisuje siebie, Miderna i kolegę
@TYTUS i biegniemy oczywiście w pasach, żeby brzuchy lepiej wyglądały do zdjęć :D
@midern Adę zapraszamy również jak najbardziej ;)

@wszyscy tu macię liste już zapisanych i obok widać godziny o jakich można startować:
View attachment 3526
ja bym celował w 9:40 już można spokojnie dojechać, a jeszcze nie będzie tak gorąco, im później tym gorzej.

Na tą chwilę stworzyłem drużynę Cohones zapisaną na 9:40. Jak coś i nazwę i godzinę można zmienić
Ale jakoś dziwnie dorzucili mi 20 zł do wybrania serii. Nie bardzo o co chodzi, moze o to że już mało miejsc na tą godzinę. W każdym razie wychodzi na tą chwilę 179 do zapłaty.
Kiedy to jest
 
Runmageddon, 20.08.16.
  • Cena biletu kupionego w czerwcu: 159zł
  • 6km biegu, ponad 30 przeszkód
  • Warszawa
  • Gwarantowana świetna zabawa!
  • Jeżeli wystartujemy w grupie, sa jakieś zniżki. Więc COHONES ŁĄCZMY SIĘ, w Warszawie jest Was wielu.
  • Na start dostajemy od organizatora rasha od PitBulla, jakieś jeszcze rzeczy niespodzianki.
W trakcie rejestracji:
 
Czyli drużynę już macie. No i spoko. Jutro się zapiszę bo dziś nie ogarnę, za mało czasu.
 
Czyli drużynę już macie. No i spoko. Jutro się zapiszę bo dziś nie ogarnę, za mało czasu.
Drużyna i jakieś zniżki zaczynają się od 5 osób właśnie, więc będziesz piąty do ekipy. Sobota, 20.08, grupa Cohones, zaznacz to przy rejestracji i się widzimy w Wawie :)
 
Jan Błachowicz też będzie. Potwierdzone
słuchaj Gorąca Linia #11
 
Jak Janek usłyszy Cohones to skojarzy mu się to tylko z jedną osobą i kulturalnie podziękuje
 
Back
Top