1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Rozcięcie Michała Kity – nowe zdjęcia

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Jun 15, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Rozcięcie Michała Kity – nowe zdjęcia

2. eliano55

eliano55 Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,654
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Jak dla mnie otarł sie o line i to otworzyło bardziej rozcięcie.

3. pawelll1987

pawelll1987 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    46
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie ma watpliwosci, ze to po up kicku [​IMG] Ucina spekulacje

4. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Widać wyraźnie że oba rozcięcia są po upie i wygrana Damiana jest całkowicie zasłużona, szkoda tylko że było przy tym tyle kontrowersji bo obaj zawodnicy czuli się pewnie przez to pokrzywdzeni. Co by nie było, fajnie było zobaczyć na żywo 2 najlepszych polskich ciężkich w akcji. Mam też nadzieję że kiedyś dojdzie jeszcze do rewanżu i walka będzie miała mniej kontrowersyjne zakończenie.

5. wwa

wwa Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    24
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    [​IMG]Gdzie się podziali wszyscy fani mikrofonu Brawo Damian gratulacje. Widze ze oczerniać wszyscy mieli odwagę ale już zwrócić honor to już nie ma komu…

6. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    @wwa
    Tam zdania były chyba podzielone i nikt nie wiedział przecież co się stało dopóki nie było takich zdjęć jak powyżej.

7. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Wwa nie prowokuj. Wszystko jasne! Brawo Damian.

Nie miałem pojęcia, że Damian był mistrzem polski juniorów w Taekwon-do w wydaniu organizacji ITF do póki nie przejrzałem jego stronki :D

8. sioola

sioola Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    23
    Zdobyte Lajki:
    24
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Jak dla mnie otarł się o niezidentyfikowany obiekt latający wysłany przez zwolenników Grabowskiego z Bliskiego Wschodu. Spisek, psze Państwa!

Na tych fotach widać dokładnie te rozcięcia, których szycia uwieczniono na focie Michała wrzuconej dziś przed południem. I których przecież nie mogły spowodować ani pięta, ani pięść Damiana, no! How come?

Pisałam już, że nawet gdyby faktycznie Kita gruchnął o ten mikrofon/ reklamę/ rozorał sobie bardziej oko o liny, NIC by w tej sytuacji nie zmieniło. To up-kick go poskładał i chłop po prostu popłynął po ringu i zamroczony pofrunął przez liny. Gdyby lekarz puścił dalej walkę (z komentarzami, że krew aż tak nie tryskała i decyzja była bez sensu też się nie zgadzam – moim zdaniem za decyzją nie przemawiały same rozcięcia, tylko masakryczna opuchlizna – na pierwszym wrzuconym tu zdjęciu autorstwa Roylera już praktycznie nie widać oka Kity), Damian skończyłby imprezę ekspresem. Nawet, gdyby te fotki nie wyszły i nie byłoby wiadomo, co z tym diabelnym rozcięciem, No Contest w tym przypadku byłoby dla niego OGROMNĄ krzywdą.

Cieszę się, że spekulacje się skończyły, przykro, że musiało paść tyle bezsensownych i krzywdzących opinii. Szkoda mi strasznie Damiana, którego ciężko wypracowany sukces musiała przyćmić ekipa wszystkowiedzących trolli.

I w tym swoim małym, babskim móżdżku naprawdę nie ogarniam, jak można było wydawać tak zdecydowane sądy, nie widząc walki na żywo, a oglądając tylko umiarkowanie szałowej jakości film, z którego w kluczowych momentach naprawdę niewiele wynika.

A za obu panów trzymam dalej kciuki mocnomocno i jestem dumna, że mamy w Polsce takich zawodników.

9. robert098

robert098 Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    151
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    hehe wiedziałem że to rozcięcie po up kicku zawsze byłem tego pewny :]

10. Guest

Guest Guest

Kocham sioolę

11. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    War sioola!

12. korpek

korpek Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    174
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Odczepcie się!
    Pierwszy zobaczyłem Jej posta! Moja ci Ona!!!

13. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    sioola wielu zwolenników Damiana pisało też kategoryczne oceny nie oglądając walki na żywo, więc to działa w obie strony, a krzywdzących i obraźliwych opinii wobec obu zawodników skasowałem mniej więcej po równo.

14. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,486
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    Faktycznie rozcięcie zdaje się pochodzić od tego kopa, ale prawdziwym winowajcą są w dalszym ciągu liny (na tych zdjęciach widać jak szoruje o nie okiem) które bezpośrednio spowodowały niezdolność do walki, gdyż o nie otworzyła się rana.
    Przykre to bardzo, bo jeśli Michał był faktycznie ciągle zamroczony (co inni sugerowali) to zdecydowanie Damian miał szansę szybko go skończyć powodując ciosem otwarcie rozcięcia i przerwanie przez lekarza. Analogicznie, może Michał by doszedł do siebie i rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść. I nie było by żadnych kontrowersji.

Nie dowiemy się, co by było gdyby Kita nie wyleciał z ringu, dlatego, że walka była właśnie w ringu i Kita z niego wyleciał [​IMG]
    podsumowując, co chciałem powiedzieć – całego zamieszania jest winien ring, trzeba jakoś temu zaradzić, bo to że faktycznie Damian rozciął Michała a ten tylko otworzył rozcięcie o liny dużo nie zmienia – percepcja moja jako widza tej walki nie ulega zmianie, czuję niedosyt po tej walce…ring nie pozwolił zawodnikom rozstrzygnąć jej do końca ;(

15. sioola

sioola Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    23
    Zdobyte Lajki:
    24
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    A drwijcie sobie chłopaki na zdrowie, drwijcie [​IMG]

Venom: ale ja mam pełną tego świadomość, naprawdę. Od niedzielnego poranka praktycznie mieszkam na tej stronie, trzymając palucha na F5, czekając na jakieś bardziej wiarygodne dla całej reszty userów objawienie niż ja i mój przyringowy nos. I naczytałam się takich bełkotów po obu stronach barykady, że aż przykro. Jestem czujna jak ważka i na bank nie nadążałeś z kasowaniem [​IMG] Za obu łobuzów trzymam kciuki od dawna, ale w tym starciu byłam za Damianem. I nie da się ukryć, że jestem w całym cyrku trochę stronnicza, ale do wszystkich prawd objawionych zawierających jakiekolwiek inwektywy, niezależnie od tego, kto jest ich autorem, podchodzę tak samo ciepło. Faktem jest, że w ostatecznym rozrachunku to Damianowi dostało się najbardziej po tyłku i było mi tak zwyczajnie, po ludzku przykro.

A co do kwestii: ring vs klatka… “Kuń jaki jest, każdy widzi”.

16. Takkyu

Takkyu Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    81
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Pieknie. Sprawa wyjasniona. Dzięki. Gratulacje dla Damian. Chłopaki sprawdzą się jeszcze w Bellatorze

17. korpek

korpek Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    174
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Przecież nikt nie drwi!
    Przynajmniej ja jestem pod wrażeniem... i nawet przecinki stawiasz :P.

Co do walki, to moim zdaniem Damian zasłużył na zwycięstwo, chociaż na początku nie wyglądało to dobrze. Nie ma to jak pięta w oko ;).

18. pionek

pionek Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ja miałem to szczęście, że mogłem sobie cofnąć i obejrzeć w dobrej jakości jeszcze raz. Więc byłem pewien że to rozcięcie od kopnięcia. Nie mam jeszcze Orange sport, ale po ostatnich niusach już rozszerzam pakiet [​IMG] .

19. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Szczerze mówiąc to cały czas się dziwiłem, że powstały jakiekolwiek kontrowersje w tej sprawie. Niektórzy to szukają skandalu na siłę.

Dziewczyna na blogu się pojawi a Wy zachowujecie się jak tirowcy, gdy usłyszą kobietę przez CB. Ludziom w trasie nie ma się co dziwić, ale Wy po odejściu od komputerów powinniście mieć jakieś panny w otoczeniu [​IMG]

20. korpek

korpek Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    174
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ja studiuję informatykę :( [*].

Share This Page