1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Rashad Evans stawia na zapasy

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Jun 2, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,778
    Zdobyte Lajki:
    26,394
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Rashad Evans stawia na zapasy

2. dr_Ahmed

dr_Ahmed Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    92
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Trójmiasto
    walcząc asekuracyjnie nie porwie niestety tłumów, stąd moja sympatia niezmiennie w stronę Rampage'a

3. Kraver

Kraver Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,857
    Zdobyte Lajki:
    650
    Punkty:
    1,790
    ja tam w sumie nie mam nic do zapasów, popatrzcie na dziadka Coutura, który zawsze powtarza ze jest zapaśnikiem, tylko on daje efektowne walki np. z Sylvia i Gonzaga,a Ci dwaj panowie lay&pray xD

4. Semtex

Semtex Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    35
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    MMA to nie pokaz tępego mordobicia a gra techniki i umiejętności.
    Ja bardzo lubie oglądac Georgesa w akcji – gra pięknych technicznie obaleń i ground game, co do Rashada jest mniej efektowny niż GSP ale jego ostatnia walka pod względem technicznym była niczego sobie. Fakt jest faktem że wiele osób lubi oglądac masakrycznie krwawe pojedynki w stójce ale nie może byc to skala przez którą oceniane są inne pojedynki.

5. dr_Ahmed

dr_Ahmed Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    92
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Trójmiasto
    tu chodzi o walkę asekuracyjną, która nie ma nic wspólnego z techniką starcia – ktoś to jest zachowawczy w klatce i stosuje jedynie pewne zagrania oraz bezpieczne rozwiązania jest po prostu nudny -> patrz ostatnie walki GSP czy Andersona

6. Semtex

Semtex Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    35
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jeśli chodzi o walkę GSP- Hardy to moim zdaniem walka przepiękna technicznie a co do Andersona to robił sobie jaja z Mai.
    Pzdr/

7. RedruM

RedruM Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    87
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    zapasy rlz

8. xxx

xxx Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    13
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    bezpieczne rozwiązania? to najgłupsza rzecz jaką mogłeś napisać. to co jest 'bezpieczne' dla gsp czy andersona dla innego zawodnika skończyłoby się raczej tragicznie. ja, w przeciwieństwie do wielkiego chyba grona osób, wolę oglądać walki zawodników prezentujących styl rozważny, przemyślany, i przede wszystkim TECHNICZNY a nie walki typu korean zombie vs leonard garcia, które z taktyką, techniką i rozsądkiem wiele wspólnego nie mają.
    kto wie, może niedługo zjawi się zawodnik, który zadowoli wszystkich i np. z maią położy się na plecach i zaprosi go do gardy, z andersonem powalczy w stójce, z gsp popróbuje swoich zapasów, a z vanderleiem opuści gardę i zacznie miotać cepami na oślep. fani na pewno będą zadowoleni.

9. Xanderalek

Xanderalek Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    145
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Tyle ze GSP zadaje konkretne ciosy, próbuje poddań itd, Evans – Sylvy nie był w stanie nawet utrzymać dłużej na ziemi, nie mówiać o G&P, a z rampagem wsadził pare strzałów w końcówce, a całą walkę lepił sie do niego pod siatką – nuda….to jednak sport walki, wiec albo poddajemy, albo zadajemy konkretne ciosy, a nie tylko trzymamy i czekamy na sędziów.

10. dr_Ahmed

dr_Ahmed Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    92
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Trójmiasto
    dokładnie

11. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,899
    Zdobyte Lajki:
    1,931
    Punkty:
    1,790
    “jednak sport walki, wiec albo poddajemy, albo zadajemy konkretne ciosy, a nie tylko trzymamy i czekamy na sędziów.”

Nie zapominaj o aspektach takich jak dominacja i wykorzystanie klatki,ktore tez sie lica,choc wiem,ze nie awsze wyglada to efektownie. Fakty sa takie,ze Rashad zrobil jednak ciut wiecej by wygrac,a nie jedna walke widzialem,ze naprawde tylko klejenie,czyste przepychanie,bez ciosow,rozdzielenie i znowu to samo az do werdyktu [​IMG] No i fakt czekanie na sedziow moze zgubic zawodnika,ale rywal musi postawic przeciw temu jakies argumenty rowniez.

12. tomson

tomson Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    100
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    co do zawodników dążących do obalenia to dużo zależy co na tej glebie chcą zrobić:
    styl lay& pray – jestem na NIE (chociaż wole to niż bezmyślne machanie cepami)
    ground&pound albo bjj – jak najbardziej tak
    Evansowi akurat brakuje tego żeby wykonywał jakieś akcje ofensywne w parterze, ale ostatnia walka wcale mnie nie znudziła. Myśle że jak zdecydował się postawić na zapasy to weźmie się również za ataki na glebie.

13. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Dobrze mówi, zapasy ;)

14. Kraver

Kraver Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,857
    Zdobyte Lajki:
    650
    Punkty:
    1,790
    mam nadzieje, że Shogun wykopie mu te pomysły z głowy ^^

15. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,909
    Zdobyte Lajki:
    1,623
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Evans dobrze prawi, choć jeśli stawia na zapasy niech też o stójce nie zapomina.. :)

Share This Page