Ralek Gracie wróci do MMA aby spłacić długi Metamoris

L

_Logan_

Guest
M7_Poster_700W.jpg


Metamoris
mimo problemów o których pisaliśmy już tutaj własnie doczekało się zapowiedzi kolejnego wydarzenia. Siódma edycja odbędzie się 17 lipca w Los Angeles. Karta walk Metamoris 7: Gracie vs Buchecha 2 aktualnie prezentuje się następująco:

Roger Gracie vs. Marcus "Buchecha" Almeida
Gabriel Gonzaga vs. Satoshi Ishi
Dilon Dannis vs. Gilbert "Durinho" Burns
Ralek Gracie vs. Tim Spriggs
Yuri Simoes vs. Matheus Diniz
Sekretne starcie

Metamoris ciągle zalega z wypłatami obsłudze gal oraz zawodnikom (źródła zbliżone do organizatorów podają, że łączny dług organizacji może wynosić nawet około 200 tys. dolarów). Marcel Goncalves który wygrał w listopadzie ubiegłego roku Metamoris Challengers wciąż nie otrzymał obiecanych od Raleka 10 tys. dolarów (+ kosztów podróży i pobytu). Jest też wielu innych zawodników (np: AJ Agazarm) którzy czekają na wypłaty z poprzedniego roku.

Ralek Gracie był niedawno gościem w podcaście Inside BJJ gdzie odpowiedział na kilka pytań dotyczących jego obecnej sytuacji. Ralek zapytany wprost czy ma zamiar uregulować wszelkie długi odpowiedział:

"Absolutnie. Mam zamiar startować znów w MMA by spłacić tych wszystkich ludzi. Jestem do tego poważnie nastawiony. Mój ojciec jest bardzo zaangażowany w pomoc, powiedział mi że muszę zadzwonić do każdego komu zalegam i to załatwić. Dokąd mam uciec ? Jest tylko jedno wyjście."


Ralek w MMA posiada rekord 3-0 i zawiesił karierę po wygranej z Kazushi Sakurabą w 2010 roku.
 
Ooo ciekawe kto go weźmie.
Legacy, Rizin, jest trochę organizacji które mogłyby być zainteresowane, jednak tak jak powyżej Charles zauważył - nikt nie zapłaci mu jakiejś mega konkretnej sumy. Nawet gdyby gaże za walki i sponsorów miał ładnie ogarnięte to tak szybko długów nie spłaci. Ale zawsze to coś i jakiś pomysł na wybrnięcie z kłopotów.
 
Ralek? A ciekawy jestem jak tam kariera MMA pozostałeych Gracie takich jak: Olek, Folek, coko, Monok, pikol doloptr mirek kokek lekot, Dobek, Stefek, ron, mon, lon, bron, Croon, welo, tomi, Joni.......
 
jedna nagroda turniejowa w Rizin i jest git, tyle, że musi się taka okazja trafić. :) nazwisko ma, nie wiem jak skillsy, MMA to nie BJJ.
 
Legacy, Rizin, jest trochę organizacji które mogłyby być zainteresowane, jednak tak jak powyżej Charles zauważył - nikt nie zapłaci mu jakiejś mega konkretnej sumy. Nawet gdyby gaże za walki i sponsorów miał ładnie ogarnięte to tak szybko długów nie spłaci. Ale zawsze to coś i jakiś pomysł na wybrnięcie z kłopotów.
To wiadomo, myślę, że Bellator również byłby zainteresowany go pozyskać.
 
Ma nazwisko, jeszcze odpowiedni wiek (30 lat) i nie jest debiutantem. Rekord 3-0 nabity na japońcach (w tym Saku) raczej skłania go w kierunku Rizin właśnie.
 
Back
Top