Rafał M.

Screenshot_2018-07-13-11-22-54-894_com.android.chrome.png

:benny:
Mje tesz schakowali :scary:
 
Nie. Strona mi się na tel długo ładowała, bo mam 9 kart otwartych i wysyłałem maila ze zdjęciami.
Jak mi długo ładuje stronę, to właśnie mi tak wyskakuje.
A to bardzo dziwne jest, bo to strona RSS Feedu, zupelnie inny url. No chyba ze przegladarka coś fiksuje.
 
A to bardzo dziwne jest, bo to strona RSS Feedu, zupelnie inny url. No chyba ze przegladarka coś fiksuje.
Ja w ogóle tego nie ogarniam.
Na poprzednich tel.też mi się tak robiło na otwartej stronie Cohones (na innych nie pamiętam żeby tak robił) i wiązałem to z tym, że sieć jest bardzo obciążona i widzi mi jakby roboczą stronę.
 
Ja w ogóle tego nie ogarniam.
Na poprzednich tel.też mi się tak robiło na otwartej stronie Cohones (na innych nie pamiętam żeby tak robił) i wiązałem to z tym, że sieć jest bardzo obciążona i widzi mi jakby roboczą stronę.
A jaka przeglądarka? Ja nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałem.
 
Mialem tak samo czasami, na typerze też mi tekst wyskakiwal zamiast obrazków . Nie przejmij się tymt. To normalne . I to bardziej wina strony niż przegladarki, jak strona jest przeciązona
 
Kondensatory, jeden silniczek, trzy baterie, stara nokia (wiadomka-trudna do namierzenia :fingers:), i pojemniczek po tabletkach (na bank kalafonia tam jest).
To już widać, że nie kręci tego dresiarz. Tu się dzieją skomplikowane operacje wyprodukowania bomby, która może być użyta do zdetonowania na Wi€jski€j.
Istnieje też mała możliwość, że gość podłącza sobie lampki na choinkę, ale śledczy nie podejmą tego tropu.

P.S. @TYTUS taki zakamuflowany paranoik i posłałeś adres na Szczecin? :jarolaugh:

Loguj się na Cohones przynajmniej raz dziennie, żebyśmy wiedzieli, że żyjesz.
Geolokalizacja w tel. zawsze włączona.



Albo nie, jak Ci zajebali skrzynkę, to mają Twój numer i łatwiej Cię namierzą poza domem.
A najlepsze jest to, ze ten gosciu dalej siedzi a tak faktycznie nic nie zrobil
 
Miałem to samo. Jak ci zabiorą twoje rzeczy na jakieś badania a sprawa jest chuja warta + jesteś oczywiście niewinny, to na 99% nie odzyskasz tych rzeczy. Te partacze pierdolną to gdzieś w kąt i albo zaginie, albo jakiś cwel policyjny se przygarnie. Tak się pożegnałem ze spodniami i kurtką zimową. Spodnie były już w sumie stare, a kurtka nie droższa niż 300 zeta, po 6 miechach olałem sprawę. Szkoda nerwów na te kurwy. Bić policyjne szmaty jak tylko jest okazja i możliwość bycia przy tym bezkarnym. Tyle w temacie.
Nawet przez chwilę nie myślałem że odzyskam. Było nas trochę ponad 10 aut i prawie każdy był po treningu :jjsmile:.
choć ponoć do kogoś doszło pismo że może odebrać.
 
Cipek podrzuci mu kilkanascie cwiczen ktore sam wykonywal jak siedzial:lol: widocznie sa dobre bo wyszedl w dobrej formie fizycznej:fly: oprocz tego jak sobie przyrzadzic w celi dobra szamke:wink:
Tyle, ze Kawul z Lewym raczej nie nakreca o tym tak wzruszajacego filmu jak w przypadku Materlii. Jedyna szansa Kultiego jest przymasowac i po wyjsciu celowac w walke z kolega po fachu.
kostecki_rozpr.jpg
 
Back
Top