1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pytanie i Odpowiedz do Saenchai ?

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by Mr.Hyde, Aug 19, 2015.

1. Sedno

Sedno ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,246
    Zdobyte Lajki:
    1,308
    Punkty:
    490
    @Saenchai
    Nie wiem sam co robić już. Ale tak jak pisałeś wcześniej te 18h postu może mieć znaczenia przy treningach. Dlatego chyba będę dawał posiłek przed treningowy.
    Z tego co mi wiadomo na redukcji powinno się ćwiczyć na dużych ciężarach? Żeby utrzymać jak najwięcej mięśnia. Na czczo byłoby raczej ciężko.
    Pule kaloryczną zamykam w 3 posiłkach i tak, to czy zjem sobie rano i potem po treningu, zamiast w tym oknie żywieniowym. Nie ma zbytniego znaczenia.
    Ile czasu można być na redukcji, żeby za bardzo nie wymęczyć organizmu? Miesiąc/Dwa?

2. Saenchai

Saenchai Moderator Cohones

Komentarze:
    2,740
    Zdobyte Lajki:
    764
    Punkty:
    1,190
    Ile czasu to zalezy od tego ile masz tkanki tluszczowej, jak duzy jest deficyt, jak intensywnie zyjesz, jak intensywnie trenujesz, od indywidualnych predyspozycji itd? W moim przypadku pierwsze 3-4 miesiace byly w miare luzne, jasne bylem czasem glodny i zmeczony, ale ostatnie 2 miesiace to byly jazdy lacznie z wizytami u dentysty z powodu bolacych (a zdrowych zebow wtf?).

Sedno likes this.
  3. Sedno

Sedno ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,246
    Zdobyte Lajki:
    1,308
    Punkty:
    490
    Czyli byłeś na redukcji 6 miesięcy ? Jaki miałeś BF jak zaczynałeś ?
    Ja mam około 20/25 % BF i celowałbym w 10 %, ale będzie ciężko, bo raczej tłuszczyk się mnie trzyma.
    Narazie obciąłem 400kcal i zobaczymy czy będą efekty.

4. Saenchai

Komentarze:
    2,740
    Zdobyte Lajki:
    764
    Punkty:
    1,190
    @Sedno
    tak 6 miesiecy redukcji wyszlo, zaczynalem hmm nie wiem z jakiego poziomu prawdopodobnie z ok. 18-19% z widocznymi miesniami brzucha przy wadze 83.5kg, skonczylem redukcje na 69,8kg z prazkami na posladkach, nie mierzylem poziomu tkanki tluszczowej ale mysle, ze bylo ok 8-9 %.

Sedno likes this.
  5. Sedno

Sedno ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,246
    Zdobyte Lajki:
    1,308
    Punkty:
    490
    @Saenchai
    To widzę długa droga przede mną. Zobaczymy posiedzę na tej redukcji z 2 miesiące i może przejdę na masę.
    Bo też chciałbym trochę urosnąć, 35cm obwód ręki to miernota straszna. Najwyżej na wiosnę przejdę znów na redukcje i na lato będzie sylwetka :)
    Prążki na pośladach też mam, kiedyś byłem dość gruby, zeszło i się pojawiły :lol:

6. Saenchai

Komentarze:
    2,740
    Zdobyte Lajki:
    764
    Punkty:
    1,190
    @Mr.Hyde paczka z cukierkami dotarla, wielkie dzieki jeszcze raz, a teraz let's make some gains :) Dla ciekawych to suple, ktore wybralem to Beta Energy i double impact, bede je stackowal z kofeiną/kawą/redbullem/przedtreningowka.

baju likes this.
  7. baju

baju #ThereIsOnlyOne Cohones MMARocks

Komentarze:
    23,301
    Zdobyte Lajki:
    25,159
    Punkty:
    3,190
    jeszcze raz - w pełni zasłużone, mega robotę robisz brah, oby tak dalej... :smile:

8. kokaina

kokaina Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,874
    Zdobyte Lajki:
    1,002
    Punkty:
    1,790
    Lepiej zrobic porzadna redukcje, a potem porzadna JAKOSCIOWA mase. Jak bedziesz co 2 miechy zmienial cele to nic nie osiagniesz oprocz efektu jojo. Ja bym Ci poradzil od siebie nie bawic sie w zaawansowane schematy jak IF tylko po prostu pojechac na delikanym deficycie kalorcznym albo nawet zaczac od 0 i dorzucac wysilek. 2-3 w tygodniu interwaly, a jak robisz silke to na koniec treningu dorzucic metaboliczne finishery.

baju likes this.
  9. Sedno

Sedno ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,246
    Zdobyte Lajki:
    1,308
    Punkty:
    490
    No zrezygnowałem z tego IF, jem o normalnych porach. Obciąłem 400kcal od zapotrzebowania i narazie wszystko gra elegancko.
    Rano śniadanko, potem trening i znów jedzenie. Głodu jakiegoś szczególnego nie czuję. Zobaczymy jak się potoczy, masz rację, że lepiej zrobić coś raz a dokładnie. Pożyje zobaczę, dopiero 1 tydzień, więc nie ma co wychodzić w przyszłość. :)
    Robię 3 treningi siłowe i 3 razy cardio w tygodniu, czuję, że będzie dobrze

10. baju

Komentarze:
    23,301
    Zdobyte Lajki:
    25,159
    Punkty:
    3,190
    cierpliwości... :) to chyba najważniejsze, bez SAA nie jest to szybki proces, spokojnie do celu.

11. Sedno

Sedno ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,246
    Zdobyte Lajki:
    1,308
    Punkty:
    490
    No mam świadomość, że to powolny proces. Ale czuję, że dopięta dieta da rezultaty. Ja mam tak wolny metabolizm i ogólnie skłonności do tycia, że biegając po 15, czasami 20 km dziennie przez pół roku, wciąż nie osiągnąłem kraty na brzuchu. Czasami wolałbym być ekto i mieć problemy z masą :)

12. baju

Komentarze:
    23,301
    Zdobyte Lajki:
    25,159
    Punkty:
    3,190
    można kręcić miliony cardio, a i tak chuj to da przy wielu innych złych strefach naszego życia. siłowy kluczem!!!

13. Sedno

Sedno ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,246
    Zdobyte Lajki:
    1,308
    Punkty:
    490
    Dlatego mówią, że dieta to 70% sukcesu :) Można tyrać pół dnia, a i tak gówno to da jak się wróci do domu i zaleje się niezdrowym żarciem, przekraczając bilans 2 razy.
    W moim przypadku to tak dużo może nie jadłem, ale przekąski, różne napoje z cukrem robiły swoje i tłuszczyk nie schodził :lol:

14. baju

Komentarze:
    23,301
    Zdobyte Lajki:
    25,159
    Punkty:
    3,190
    yup, podstawowe błędy to są u wielu ludzi, ale teraz takie czasy, że moda na "fit", trochę to męczy, ale najważniejsze żeby ludzie się tego trzymali. słomiany zapał też w modzie... ;)

15. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,407
    Punkty:
    1,190
    A ja bym chcial żeby był bardziej słomiany-dawniej ludzie przychodzili na siłkę dwa tygodnie w roku żeby bajcepsa na wakacje zrobić. Teraz środek wakacji, godz 16 w niedzielę a ja czekam w kolejce do drążka czy ławki. Wczoraj w szkole Drwala znowu ponad 20 osób na crossficie(więcej nie wejdzie) i pełna każda salka do sztuk walki. Do tego każda bieżnia, każda maszyna czy ławka na wagę złota. A klub ma przecież 1800 metrów kwadratowych.

16. baju

Komentarze:
    23,301
    Zdobyte Lajki:
    25,159
    Punkty:
    3,190
    we Wrocławiu za to pustki często. :)

zobaczysz co w październiku się zadzieje. :lol:

17. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,185
    Zdobyte Lajki:
    13,034
    Punkty:
    1,190
    U mnie ok. 18 silka pęka w szwach. Dlatego chodzę ok. 11 :D

18. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,407
    Punkty:
    1,190
    Przedsmak będzie w poniedziałek-tygodniowe dni otwarte :boystop:

@Comber byłem w zeszłym tygodniu o 11 we wtorek-pełno

19. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,185
    Zdobyte Lajki:
    13,034
    Punkty:
    1,190
    Wolne zawody? Bezrobotni? Uczniowie?

20. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,407
    Punkty:
    1,190
    Pewnie wszystkiego po trochu, do tego ludzie którzy pracują na zmiany-klub w Galerii Krakowskiej więc tam takich mnóstwo.

Share This Page