1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pudzian zleje Sylvię i zarobi 300 tys. złotych!

Discussion in 'Forum MMA' started by Domator89, May 20, 2010.

1. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Sylvia mówi, że mnie znokautuje, ale złoży się jak młoda brzózka na wietrze - odpowiada rywalowi Mariusz Pudzianowski (33 l.). My wiemy, ile polski siłacz dostanie od Amerykanów za piątkową walkę pod Bostonem. Zarobi 100 tysięcy dolarów, czyli 300 tysięcy złotych.

"Super Express": - Zdążyłeś przez te 2 tygodnie po walce z Kawaguchim zregenerować siły?

Mariusz Pudzianowski: - Tak, bez obaw. Starczyło mi czasu, żeby wylizać rany i odpocząć. Czuję, że jestem w formie. Po pojedynku z Kawaguchim narzuciłem sobie ostry trening biegowy. Dzięki temu pozbyłem się 8 kilogramów mięśni i teraz ważę 121 kg. Będę miał sporo mięcha mniej do dotlenienia w czasie walki (śmiech). Poza tym będę szybszy i zwinniejszy.

- No właśnie. Tim Sylvia nabija się z twojej kondycji i szybkości. Twierdzi, że bez problemu cię znokautuje.

- Amerykanie już tacy są, że kłapią gębami bez sensu. Takie same teksty słyszałem od nich przed zawodami strongmanów. OK, przyznaję, że z Kawaguchim popełniłem błąd taktyczny i źle rozłożyłem siły. Ale jestem bogatszy o to doświadczenie i drugi raz tego błędu nie popełnię. Sylvia spodziewa się z mojej strony powtórki z walk z Najmanem i Japończykiem, ale się mocno zdziwi.

- Masz jakiś zaskakujący plan taktyczny?

- Na pewno nie pójdę z nim na wymianę ciosów, bo w stójce jest groźny. Trzeba go będzie sprowadzić do parteru i myślę, że mi się to uda, bo facet jest ciężki (203 cm, 130 kg - red.) i powolny, dużo wolniejszy niż Kawaguchi. A w parterze? Tu już Sylvia nie będzie taki mocny.

- Pierwsze dwie walki stoczyłeś w ringu. Teraz będziesz się bił w metalowej klatce...

- Tak, ale na mnie to nie robi żadnego znaczenia. Wszystko jedno gdzie się bijesz, po prostu trzeba wejść i zrobić swoje.

- Sylvia twierdzi, że kluczowe będzie jego ogromne doświadczenie...

- Tak, słyszałem. Facet jest tak doświadczony, że ostatnio wszedł do klatki, po czym dostał jednego gonga w 9. sekundzie i złożył się jak młoda brzózka na wietrze (słynna walka z Ra- yem Mercerem). Teraz też się pewnie złoży.

- Bukmacherzy dużo większe szanse dają jednak Sylvii. Za jego zwycięstwo płacą w stosunku 1,4:1. Za twoje więcej - aż 2,7:1. Może teraz też postawisz na siebie 20 tysięcy złotych, tak jak przed walką z Kawaguchim. Dużo możesz zarobić.

- Postawiłbym z chęcią na siebie znowu, ale zraziłem się do bukmacherów. Jak chciałem po walce z Japończykiem odebrać kasę, to ciągle słyszałem, że nie mają tyle pieniędzy w kasie.

- Obaj zapowiadacie szybki nokaut. Ale co będzie, jak ta walka też się przedłuży? Starczy ci sił?

- Starczy. Zrobiłem sobie ciekawe badania. Dzięki specjalnej aparaturze zmierzyłem, ile wytrzymuję maksymalnego wysiłku. Teraz wiem, że po 40 sekundach nawalanki na całego muszę zwolnić i trochę odpocząć. Odsapnę, a potem znowu jazda!
    INFO:SE.PL

2. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    bla bla bla. kto tu kłapie czymś bez sensu to już nie będę mówić :D Tim przynajmniej wyraża się o nim z szacunkiem, a tutaj kolejny raz jest ignorancja a potem będzie, "o zaskoczył mnie, twarda sztuka." Z resztą... Noc z piątku na sobotę wszystko podsumuje.

3. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    To ostatnie zdanie mnie dobiło. Nie wiem jak można odpoczywać w klatce.

4. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Tylko Chuck Norris i Pudzian umieją odpoczywać w klatce.

5. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    gada takie bzdety a potem się obraża na internautów i mówi, że wielcy z nas znawcy :]

6. ozeh11

ozeh11 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    78
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Pudzian i wszystko jasne... a propos nie orientujecie się czy walka będzie też na ipla???

7. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    nic nie wiadomo, ale zwykle są takie rzeczy na ipla.

8. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    Tylko Pudzian i Chuck Norris mogą kogoś "troszkę znokautować".

9. Dzihados

Dzihados UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,852
    Zdobyte Lajki:
    8,343
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
    Miasto:
    Września to stolica, reszta okolica!
    Home Page:
    i schudnac z 8kg miesni w dwa tygodnie :)

10. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,143
    Punkty:
    1,790
    i zrobić sobie ciekawe badania

Share This Page