1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pudzian vs Emelianenko lub Esch!

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Domator89, Jul 29, 2010.

1. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790

Podczas 14 Konfrontacji Sztuk Walki kibiców czekają wielkie emocje. Poza wielkimi emocjami związanymi z walką Marcina Najmana (0-1) z Przemysławem Saletą (0-1), bardzo ciężki pojedynek czeka również Mariusza Pudzianowskiego (2-1). Mistrz świata Strongman stanie w ringu z Ericiem "Butterbean" Eschem (12-7-1) lub z niesamowitym Aleksandrem Emelianenko (17-3). Obaj ci zawodnicy mają za sobą nie tylko wielkie doświadczenie, ale prezentują umiejętności sportowe na bardzo wysokim poziomie.

„Rozważamy dwóch zawodników, jako rywala dla Mariusza Pudzianowskiego. Albo Eric Esch, albo Aleksander Emelianienko. Kto będzie rywalem Pudziana? Wstrzymajmy się do wtorku, wtedy na konferencji prasowej oficjalnie ogłosimy nazwisko.” – powiedział współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

Esh w boksie zawodowym stoczył 89 walk, z czego, aż 77 wygrał! Drugim z potencjalnych rywali jest Alexander Emelianenko, który na koncie ma zwycięstwo między innymi nad Pawłem Nastulą. Esh już kilka razy prowokował Pudzianowskiego wprost twierdząc w mediach, że jest to według niego bardzo słaby zawodnik, którego jest w stanie bez problemu pokonać. Jedno jest pewne szykują się wielkie emocje, których nie można przegapić.

boxingnews/wp

2. Pietrzek93

Pietrzek93 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    51
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Butterbean jest dużo bardziej prawdopodobny. Alex to według mnie lepszy zawodnik od Silvi więc Pudzian nie będzie taki głupi żeby z nim walczyć.

3. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Nie wierzę, że Pudzianowski w ogóle zakłada możliwość nawiązania walki z Alexandrem. Chyba że mu te sterydy całkiem już mózg wyżarły.

4. Guest

Guest Guest

Jesli rozwazaja Alexandra i doprowadza do tej walki bardzo mnie to ucieszy;] Ten Pudzian:DDD wybral sobie bardzo niekonwencjonalna droge zbierania doswiadczenia. Nie wiem czy jest na prawde tak glupi, czy az tak w siebie wierzy ;D:D. Alex jest duzo wszechstronniejszym fajterem niz Timi, w stojce POROWNYWALNYM do nejlepszego Tima z UFC. Ogolnie zawsze mialem go za niedocenionego zawodnika, walczacego w cieniu brata. Szczerze watpie, ze do tej walki dojdzie, ale jesli tak bedzie usmieje sie po pachy.

http://img1.uploadhouse.com/fileuploads/2080/20802119d32f8d800361e7c499438c48de8da67.gif

5. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    wrzuciłem na główną, sorry, że tak fan posty cohones umie robić tylko def :)

http://www.mmarocks.pl/2010/07/29/butterbean-lub-aleks-dla-pudziana/

Share This Page