PS4 czy Xbox One - ankieta

Która konsola lepsza?

  • PS4

    Votes: 60 77.9%
  • Xbox One

    Votes: 17 22.1%

  • Total voters
    77
Glorious_pc_gaming_master_race_by_sasukekun17-d7mdjvo.jpg


a wracając do pytania zadanego w temacie: PS4 ... za rok
 
Glorious_pc_gaming_master_race_by_sasukekun17-d7mdjvo.jpg


a wracając do pytania zadanego w temacie: PS4 ... za rok
Długo wychodziłem z takiego założenia, że PC jest najlepszy, ale z biegiem lat coraz bardziej zbliżałem się do konsol.
Wpływ na to miały również ceny samego sprzętu. Dzisiaj za psIV z grą dasz jakieś 1600zł, jakiego PC za to złożysz, i czy pograsz na nim przez najbliższe 4 lata w najnowsze tytuły? :)
Dodatkowo dochodzi Ci koszt monitora, bo zakładam, że większość osób ma TV (oprócz Wojka).
 
no co ty, gt4 na ps2 dorownywal najlepszej na swiecie jedynce. dwojka to byl wlasnie syf
Mówię o samej grze. Tam się nic nie zmienia od drugiej części. W dwójce też zmian byko raczej mało, taka ewolucja - ale wszystko co później sprowadza się wyłącznie do poprawek graficznych w takim prymitywnym znaczeniu.
 
Mówię o samej grze. Tam się nic nie zmienia od drugiej części. W dwójce też zmian byko raczej mało, taka ewolucja - ale wszystko co później sprowadza się wyłącznie do poprawek graficznych w takim prymitywnym znaczeniu.
ja w 3 nie gralem, ale miedzy moim zdaniem straszna dwojka, a zajebista czworka, jest ogromna zmiana jesli chodzi o sterowanie pojazdem. o grafice nie ma ze mna co gadac, bo to jest dla mnie najmniej istotny element :D
 
Patrząc na moja sytuację, lepiej byłoby mi wziąć PS4, bo wielu moich ziomków ma właśnie tą konsolę i miałbym gry na płytkach, czy by mi je po prostu udostepniali.
A to nie ma tak, że przez neta możesz grać z ziomkiem, nawet jak nie masz tej gierki co on? Bo widziałem jedną reklamę w TV o tym ;)
 
A to nie ma tak, że przez neta możesz grać z ziomkiem, nawet jak nie masz tej gierki co on? Bo widziałem jedną reklamę w TV o tym ;)
Nie wszystkie gry to obsługują ale możesz. Sesja trwa godzine, później rozłączenie i od nowa. Fifa, UFC i takie gierki działają, w innych np. Battlefield możesz przekazać kontroler znajomemu i wtedy on gra, a ty patrzysz.
 
ja w 3 nie gralem, ale miedzy moim zdaniem straszna dwojka, a zajebista czworka, jest ogromna zmiana jesli chodzi o sterowanie pojazdem. o grafice nie ma ze mna co gadac, bo to jest dla mnie najmniej istotny element :D
Ale w grafice zawierają się też takie elementy jak zniszczenia pojazdów, zmienne warunki atmosferyczne - których jaj nie było w GT2, tak nie ma ich i dziś. Poza tym AI jadące po sznurku, rodem z PSX-a. BRAK FERRARI i 1200 Skykine'ów :D Można tak wymieniać.
 
Ale w grafice zawierają się też takie elementy jak zniszczenia pojazdów, zmienne warunki atmosferyczne - których jaj nie było w GT2, tak nie ma ich i dziś. Poza tym AI jadące po sznurku, rodem z PSX-a. BRAK FERRARI i 1200 Skykine'ów :D Można tak wymieniać.
ferrari w 4 jest przeciez :D
 
Ale pod swoją marką, czy kombinacje typu Ruf i Porsche? Nie pamiętam za bardzo tego.
normalnie, jako ferrari, dosyc duzo modeli do wyboru, albo to 5? jedna z tych dwoch czesci :D teraz sie zrylem, bo nie pamietam :D
sprwdzilem, jednak 5 :D w 4 nie wiem :D
w ogole yoshi, podczas naszej rozmowy zlaly mi sie te dwie czesci w jedna
 
  • Like
Reactions: JB_
w ogole yoshi, podczas naszej rozmowy zlaly mi sie te dwie czesci w jedna
Hehe. Ja tam wielkim fanem wyścigów nie jestem, ale pamiętam, że Forza mną pozamiatała. Ciekawe jestem nowego WRC, choć najprędzej pojeżdżę w nowym NFS-ie, bo młodemu planuję kupić na urodziny/gwiazdkę.
 
Są już jakieś gry dla których naprawdę warto kupić PS4 ? Poza Wieśkiem :D
 
Są już jakieś gry dla których naprawdę warto kupić PS4 ? Poza Wieśkiem :D
Jest kilka powodów, dla którrych warto mieć tą konsolę:
-bloodborne
-fallout 4 (to nie exclusive)
-będzie nowe gran turismo
-będzie uncharted 4
-będzie the last of us 2 (na poczekaniu możesz pograć w zremasterowaną pierwszą część)
-metal gear solid V (to nie exclusive)
-GTA V (to nie exclusive)
 
Zbieram się do kupna konsoli. Wyszło już kilka wersji ps4 i x-A. Która wybrać po takim czasie ? Może zmieniło się trochę zdanie. Gram w fife i ufc czasem jakieś assasiny batllefieldy
 
Ja mam od Wigilii Xbox one 500 GB, za zestaw z dwoma padami, Goldem na 3 miesiące i jakimiś dwoma grami dałem 1 000 zł. Napieramy z młodym głównie w Fifę 17 i Disney cośtam 2.0 :)
 
A do mnie taki pad właśnie płynie:
upload_2017-1-12_20-18-41.png


Co do XO czy PS4, dla mnie kluczowe były by gry chyba. Wiesiek, TLoU.
XO ma tylko jedną przewagę chyba: kinect (reszta familii by się ucieszyła)
 
Mam obie konsole, moje serce jest niebieskie. Kocham playstation, uncharted i inne exy ale 95% czasu gram na xo. Ps4 się kurzy się niemiłosiernie, tylko 1 ex na rok to zmienia
 
Back
Top