Przerabialnia Cohones

Niech ktoś zrobi Klimka z Wonderboyem albo Nate'm Diazem na ślubnym kobiercu, albo w jakichś uroczych objęciach (to nieprawda, że z objęć umiem tylko tajski klincz!), to sobie na sygnaturkę ustawię <3

:happy dance::happy dance:
 
wtf_hawqhqw.jpg
Nie wrzucajcie tych przeróbek na iFotos.pl, bo nie wyświetla mi zdjęć stamtąd, a też chcę nacieszyć oczy. :wtf2:
 
ja pierdole jakie to jest dobre!
Dasz radę zrobić Danę White'a z długimi włosami zrobić?
 
Skrobnę swoje 3 grosze. Temat zbiorczy ma duży potencjał i szkoda go niszczyć przez chamskie pociski na poziomie gimnazjum. Nie zniżajmy sie do poziomu niektórych osób z środowiska, których sami nie szanujemy. Przez takie akcje jak z Dominikiem sypią się niepotrzebnie bany i robi się burdel.
 
Skrobnę swoje 3 grosze. Temat zbiorczy ma duży potencjał i szkoda go niszczyć przez chamskie pociski na poziomie gimnazjum. Nie zniżajmy sie do poziomu niektórych osób z środowiska, których sami nie szanujemy. Przez takie akcje jak z Dominikiem sypią się niepotrzebnie bany i robi się burdel.
Kim jesteś i co zrobiłeś z MuraSem? :boystop:
 
Skrobnę swoje 3 grosze. Temat zbiorczy ma duży potencjał i szkoda go niszczyć przez chamskie pociski na poziomie gimnazjum. Nie zniżajmy sie do poziomu niektórych osób z środowiska, których sami nie szanujemy. Przez takie akcje jak z Dominikiem sypią się niepotrzebnie bany i robi się burdel.
Gimnazjalne to jest obrażanie się o takie pierdoły.
 
Fajny temat. Kurwa jak wy to robicie te przeróbki bo ja w paintcie to tylko kwadraty umiem wycinać i wypełniać na czarno. Może mam starą wersję...
:lol:
Bo tym masz Paintbrusha z Windowsa 3.11 ;)
(szczerze mówiąc, Paintbrush miał dużo więcej opcji niż ma Paint :D)
Ze mnie dupa, nie przerabiacz, bo też w Paincie robię, ale wycinam formy nieregularne jakoś w miarę, a samo zdjęcie efektami z IrfanView albo na cartoonize.net obrabiam :)
 
Back
Top