1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wywiad "Przeciwnik chciałby klinczować i obalać, ja poluję na nokaut" - Jan Błachowicz przed UFC w Gdańsku

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Aug 9, 2017.

1. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    9,838
    Zdobyte Lajki:
    14,683
    Punkty:
    4,792
    Jeden blokuje mnie na TT a drugi nie ma względem mnie zdolności honorowych, odpada. Poza tym seplenię.

2. ironical man

ironical man Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,880
    Zdobyte Lajki:
    603
    Punkty:
    1,790
    No to szkoda, chciałbym zobaczyć jak robią kur*we z logiki przy twoich pytaniach. Pozostaje zatem słowo pisane, jeśli nowa ekipa dopuści... :mamed:

3. GupiRyj

GupiRyj Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    631
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Koluszki/Łódź
    hehe baju, tak tylko zgaduje, jestes jedynakiem prawda? bo jakis taki jestea rozpieszczony i z przerostem ego. Wiecej luzu!

Siedem and Malkontent like this.
  4. manfred004

manfred004 BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    938
    Zdobyte Lajki:
    446
    Punkty:
    1,190
    Super wywiad. Jak tu nie lubić Janka. Szczery, bez krecenia. Pozdrowienia od kibica ma dobre i ma złe:redford:

michi972 likes this.
  5. J-Son

J-Son Nadworny grafik

Komentarze:
    3,001
    Zdobyte Lajki:
    7,324
    Punkty:
    1,190
    Ciekawe ilu z tych narzekających na mało ambitne treści dałoby radę z regularną produkcją newsów, które czyta kilka osób na krzyż. Wyobraźcie sobie jakie to może być frustrujące, kiedy poświęcasz kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin na przygotowanie materiału (czy to artykuł, wywiad czy podcast), a później patrzysz na liczby i okazuje się, że to nad czym pracowałeś kupę czasu... #nikogo i w gruncie rzeczy prościej (i nie oszukujmy się, bardziej opłacalnie) jest stworzyć kilka newsów o Conorze, które będą się "klikać". Nie żebym kogoś tutaj bronił, ale warto spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy. Przygotowywanie "ultra hardkorowych" treści, które są tak naprawdę jak gadanie do ściany może być demotywujące.

_Logan_ and Jakub Bijan like this.
  6. HeyPussyRUstillThere

HeyPussyRUstillThere PRIDE FC
    Heavyweight

Komentarze:
    7,136
    Zdobyte Lajki:
    8,981
    Punkty:
    290
    Chada

7. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,405
    Zdobyte Lajki:
    18,679
    Punkty:
    1,190
    @Jakub Bijan ma tak od zawsze a dalej pisze

Malkontent likes this.
  8. Hefaner

Hefaner ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,303
    Zdobyte Lajki:
    4,695
    Punkty:
    140
    Madziu najdroższa przecież Ty doskonale wiesz z kim trzeba zrobić wywiad i gwarantuje Ci, że wtedy będzie echo w chuj.
    Ze wszystkich swoich kont skomentuję, ba - jeszcze założę nowe

Mes_ likes this.
  9. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Lightweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,267
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    Ostatni przegląd klatek @Jakub Madej nie dostał ani jednego komentarza czym jestem srogo wkurwiony.

Jakub Bijan likes this.
  10. Przemek

Przemek UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,896
    Zdobyte Lajki:
    3,458
    Punkty:
    1,890
    Pewnie i wyświetleń było mało.

Jakub Bijan likes this.
  11. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Lightweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,267
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    A pracy w chuj. Jakby zrobił niusa o bonusie chociaż miałby więcej lajkow...

12. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    9,838
    Zdobyte Lajki:
    14,683
    Punkty:
    4,792
    No ale to jest niepieniężna kwestia. W sensie od zawsze piszę bardziej dla siebie, bo mam jakąś taką wewnętrzną potrzebę ekspresji i dobrego szkalowanka. Więc tu nigdy nie chodziło o kliknięcia, po prostu jak mam coś do powiedzenia w jakimś temacie to lubię się wypowiedzieć. Przynajmniej w publicystyce, bo np. robienie analiz nie sprawia mi frajdy i jak kliknięcia były słabe to Pod Lupą zaprzestałem.

Zresztą mało jest smutniejszych widoków na świecie niż publicysta, którego nikt nie czyta.

Malkontent and panpan like this.
  13. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,405
    Zdobyte Lajki:
    18,679
    Punkty:
    1,190
    bede specjalnie pisac pod kazdym przegladem, ze zajebista robota, bo czytam kazdy

14. Pyrrus89

Pyrrus89 Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,966
    Zdobyte Lajki:
    2,104
    Punkty:
    1,190
    Nie chcę już po raz kolejny wracać do przeszłości, ale w tym wypadku chyba jest to uzasadnione. Taki Kowalik czy poliglota "Tidżej" robili mnóstwo ciekawych materiałów i nie zawsze miało to odzwierciedlenie w popularności ("lajków" jeszcze wtedy tutaj nie było), ale jakoś nigdy nie narzekali, że dostają za mało pochwał. Dzisiaj młodzież redaktorska jak nie zostanie pochwalona, to wkurw jest zaraz wielki, a jak jeszcze ktoś zwróci uwagę, że przeklejki z ćwierkacza niosą ze sobą wartość zerową, to foch ja ze Szczecina do Zakopanego. Nie idźcie tą droga i nie stosujcie młodzieży redaktorska chwytu na "żebrolajki". To że pod Conorem jest kilka stron spamu nie czyni tego typu materiału w żaden sposób lepszym od tego wymagającego poświęcenia swojego czasu na stworzenie czegoś ambitniejszego.

Siedem, Malkontent and Pryzmiak like this.
  15. Malkontent

Malkontent Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    479
    Zdobyte Lajki:
    388
    Punkty:
    40
    Woow 3 wywiady. W tym samym czasie ze 20 newsów o rudym....że zacytuję kolegę, który I TAK tylko KILKA z nich wymienił
    Def, to że ze swojej perspektywy nie widzisz w tym nic złego, to jest jedna rzecz i poniekąd to rozumiem. Ale z mojej perspektywy fana sportu i wieloletniego czytelnika to jest zupełnie inny portal niż parę lat temu. Kiedyś było zupełnie inaczej na mmarocks, proporcje newsów były inne, wywiadów była masa itd, o czym doskonale wiesz. Nie mów zatem, że to głupoty.
    Pisząc o baju może źle się wyraziłem, może nie tyle banuje ludzi co bezustannie wywala posty które nie są po jego myśli. Kiedyś nigdy takiego czegoś nie było, można było z każdym dyskutować mimo różnicy zdań. Poza tym wywalaniem wszelkich postów które mu nie leżą i kopiowaniem informacji o Conorze robiąc z nich newsy, to w sumie nic chyba nie robi. Nie widziałem przynajmniej nic merytorycznego w jego wykonaniu. Spójrz nawet na jego odpowiedź, ustosunkowanie się w jakikolwiek sposób do tego co napisałem go przerasta

16. Siedem

Siedem Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,674
    Zdobyte Lajki:
    695
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Pomorze
    Jak już jesteście przy tym temacie to dodam coś od siebie.

Jak już robicie newsa typu reakcje świata na walkę pazdziocha z boczkiem czy ogólnie chcecie pokazać nam jakiś post jakiegoś zawodnika. To TŁUMACZENIE byłoby mile widziane, czasami piszą w taki sposób, swoim jakimś slangiem że za chuj nie mogę zrozumieć o co chodzi. . Bo takie wklejenia golych postów ludzi z zagranicy o walce jest trochę bez sensu, z tego powodu, że gdybym chciał je poczytać i ich nie zrozumieć, zrobiłbym to u źródła. Jednoosobowa armia w pewnej konkurencji tłumaczy tweety czy jakieś inne ciekawsze części wywiadów czy coś i znacznie lepiej to wygląda. . . To bardziej taka moja prośba do tych co tworzą te newsy bez tłumaczenia niż przytyk w ich stronę.

@Malkontent

Akurat robi coś takiego jak kącik baja i mi się to podoba, tylko zazwyczaj czytam z głównej dlatego nie daje lajków

17. Malkontent

Malkontent Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    479
    Zdobyte Lajki:
    388
    Punkty:
    40
    Ależ droga redaktorko Madziu. Widzę, iż poczułaś się dotknięta moim wpisem, a akurat Ty nie powinnaś brać go tak mocno do siebie, bo chyba nikt Tobie w kwestii wywiadów nic do zarzucenia nie ma.
    Zdaję sobie sprawę, że walka rudego z Floydem jest bardzo dużym wydarzeniem i newsy o niej na portalu branżowym są całkowicie nieuniknione, nie o to mi chodzi.
    Ubolewam jedynie nad tym, że środek ciężkości na portalu przez ostatnie lata całkowicie się zmienił... Teraz na pierwszym miejscu jest produkcja taśmowa newsów niemal zerowej wartości merytorycznej o rudym.
    Bo miał takie a takie skarpetki, a sparingpartner powiedział że ma w nich dziurę, Dana White mówił że nie prawda, komisja zgodziła się na skarpetki w cętki w walce etc etc

duubertowa likes this.
  18. Drzewo

Drzewo Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    114
    Zdobyte Lajki:
    68
    Punkty:
    40
    Drogie Panie, ciut tańsi Panowie! Takie czasy, i nie ma co płakać - co najwyżej o najlepszych materiałach będzie można poczytać w "kartce z kalendarza". Smutne, ale nie ma się czym przejmować. Świat się zmienia, a my razem z nim, bo każdy z nas widzi, co social media zrobiły ze wszystkim dookoła. Żyrafa próbujący sił, Borys robiący karierę, czy Mamed "piszący" książkę... To z naszego podwórka, a na innych jeszcze większy kocioł... Takie czasy, i może za parę, paredziesiąt lat dopiero coś się zmieni, jak ktoś zaprezentuje nowy styl, który zrobi furorę. Np. Zero mediów (i powstanie zawód mma paparazzi, i będziemy oglądać, jak to zwinny fotoreporter przy nagrywaniu materiału wymknął się z trójkąta nogami podglądanemu właśnie zawodnikowi), albo w drugą stronę, mediów w bród, i taki Knur mcGrześ będzie protoplastą jeszcze gorszego cyrku, bo zawsze można zrobić więcej. I bardziej medialnie. Wystarczy, że przejdą do tego biznesu ludzie o naprawdę mocnym skills PR. Jak ludzie z Ikei, chociażby. I na koniec filmiku o sparingu Knura dostanę zaproszenie na trenowanie KSW, opcję zakupu pelerynki i bucików kurdupla, a także paru zgrzewek browara z gębą, tudzież ksywą kurdupla, bym mógł pić mistrzowskie szczyny podczas oglądania, jak mcGrześ bije rekordy na skoczni narciarskiej i w rajdach mcDakkar... Takie czasy.

19. Drzewo

Drzewo Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    114
    Zdobyte Lajki:
    68
    Punkty:
    40
    Aha, Janek - jak wejdziesz znów bez kondycji, będziesz obalany w kółko, i nie pokażesz tej sprytnej stójki, to wiesz, co... Chyba, że znów kontrakt przedłużą, póki nie przyjdzie nowy nabytek z Polski... Aaa, wróć... :D

Share This Page