Proszę w imieniu userów - naprawcie to...

Szanowni,



wchodząc na cohones.pl i próbując się zalogować dostaję komunikat że strona nie istnieje, udało mi się zalogowac na mmarocks i dopiero przeszedłem na cohones



próbowałem z dwóch komputerów i na obu to samo



Ktoś ma tak jeszcze?
 
naprawicie wyszukiwarkę jakoś w najbliższym czasie ??



można się spodziewać wprowadzenia priva w przyszłości >??
 
ta wyszukiwarka posysa masakrycznie, np: wpisujac mma attak 2 pojawia sie przykladowo temat o tej gali nastula vs wronski i duzo innych glupot, ale glownego tematu o mmaa 2 w kwietniu tam juz nie uswiadczy
 
Zastanawiam się czy tylko mi zawiesza całą przeglądarkę jak wchodzę na główna ? Zaczęło się jak zostały wrzucone wywiady w nowych playerach...
 
nie tylk tobie, juz ktos wspominal o tym pare dni temu na forum. Mi tez wywala jakies wtyczki za kazdym razem jak wchodze na glowna.



cos jest nie tak - do naprawy.
 
faktycznie, zamulilem sie troche, ale chodzilo mi o to ze to moze byc wina przegladarki (ja mam chroma) bo mam taki problem takze na innych witrynach
 
U mniew wysypuje sie mmarocks.pl jak wchodze na główną. Bezpośrednio na cochones działa ok, korzystam z chroma
 
chrome ma chyba jakiś ogólny problem z odtwarzaniem filmów (flash ? ) bo mnnie i z youtuba "wywaliło"
 
wywalilo cie z youtuba, bo wszedles na mmarocks --> jesli wywala ci wtyczki na jednej karcie, to automatycznie leci wszystko.
 
nie miałem otwartego mmarocks. juz sie zoreintowalem ze mmarocks kladzie wszystki ;)
 
Skąd awaria? Czyżby Kaczka scalił się z forum?
scaled.php
 
Back
Top