Projekt Wojownik

Siemanko :)
Większość z Was pewnie kojarzy challenge "22kill"
Zostałem nominowany do niego ale nie widzę sensu żeby codziennie nagrywać odcinek z tego więc zrobiłem jeden, miłego oglądania.
Jutro dokończę montować film z siłowni i powinien być w weekend do obejrzenia ;)
 
Wrzuciłem dziś odcinek z siłowni. Trening taki siłowy a dodatkowo trochę ćwiczeń dodatkowych wzmacniających ;)
Otworzył się nowy klub u mnie w mieście i niedługo wracam na matę. Poza tym zrobiłem sobie właśnie zestaw badań kompleksowych i jak coś ciekawego z tego wyjdzie to spróbuje nagrać jakiś odcinek :)
Jak macie jakieś pytanie to z chęcią i przyjemnością odpowiem ;)
 
Kto obejrzał ostatni odcinek ten powinien zobaczyć dalszą część czyli trening górnych partii ciała :)
Jak macie jakieś sugestie, pytania czy podpowiedzi to chętnie poczytam ;)
Pozdrawiam!
 
Nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale wrzuciłem właśnie filmik z suplementami dla trenujących sztuki walki.
Jak macie jakieś swoje inne zdanie na temat suplementów to chętnie poczytam :)
P.S. Za tydzień zaczynam pracę jako zawodowy żołnierz więc musiałem bardzo dużo spraw ostatnio ogarnąć, stąd miesięczny przestój w filmach ;P
 
Nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale wrzuciłem właśnie filmik z suplementami dla trenujących sztuki walki.
Jak macie jakieś swoje inne zdanie na temat suplementów to chętnie poczytam :)
P.S. Za tydzień zaczynam pracę jako zawodowy żołnierz więc musiałem bardzo dużo spraw ostatnio ogarnąć, stąd miesięczny przestój w filmach ;P

Pozdro, powodzonka;)
 
Back
Top