1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pro Fight 5 – kolejne walki

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Jun 2, 2010.

 1. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  744
  Punkty:
  2,790
  [​IMG]

  Organizatorzy Pro Fight 5, 18 czerwca we Wrocławiu ogłosili kolejne pojedynki, które już za niecałe dwa tygodnie odbędą się Hali Orbita. Jordan Błoch (MMA 3-3, 8 w rankingu PL) z Shi-Konu Łódź zmierzy się z Łukaszem Strongiem (MMA 0-0-1) z Adrenaliny Fight Częstochowa, Daniel Omielańczuk (MMA 1-2, 10 w rankingu PL) z Nastula Team skrzyżuje rękawice z Łukaszem Zalewskim (MMA 0-1) z Gracie Barra Łódź, Arek Jędraczka (MMA 2-2) również z teamu Nastuli spotka się w klatce z Tomaszem Wróblewskim (MMA 0-0) z Lutadores Opole. Galę rozpoczną dwa pojedynki pomiędzy zawodnikami Boi Team Wrocław i Okniński MMA Warszawa: Jakub Boczek (MMA 1-1-1) powalczy z Mariuszem Andrukonisem (0-0), a Robert Balicki (0-0) z Krzysztofem Jotko (MMA 0-0).

  Rozpiska.

  Poniżej informacja ze strony organizatora  Było trochę obaw spowodowanych powodzią, nawet pytania, czy Hala Orbita nie zatonie. Fala już za nami, Hala obklejona plakatami, a przygotowania do PRO FIGHT trwają na całego. Jean „Biały Niedźwiedź” Silva przybędzie na pięć dni przed galą na aklimatyzację i kilka spotkań z wrocławskimi zawodnikami.

  Wszyscy zawodnicy potwierdzili już swój przyjazd. Bilety w cenie od 50 do 100 złotych (oraz miejsca VIP przy stołach z cateringiem) są już w sprzedaży w sieciach ebilet i ticket pro, oraz w sklepie BUDO SPORT we Wrocławiu. Akcja plakatowa osiąga punkt szczytowy, ale to nie koniec. Już wkrótce drugi rzut plakatów i dodatkowe formy reklamy. Od jutra ruszają spoty w radiu eska.

  Patronat medialny nad imprezą objęła telewizja TELE5, która zrealizuje wydarzenie. Mająca swoją siedzibę we Wrocławiu firma TREC ufundowała dla zawodników pokaźne torby, wypełnione potrzebnymi suplementami.

  Co zobaczymy o 20.00 w piątek na Hali Orbita?

  Powrót do korzeni MMA

  Po pierwsze klatka! Dziesięć na dziesięć metrów, wysoka na 2.15 ustawiona na podeście zapewniającym znakomitą widoczność. Klatka to esencja MMA, gdyż umożliwia wykonywanie technik, których nie przerwie wypadnięcie za liny (jak w przypadku ringu). Widoczność zapewnią ekrany umieszczone pod sufitem hali i doskonale widoczne z każdego miejsca.
  Po drugie bardzo liberalne przepisy.
  Po trzecie obecność zawodników wywodzących się z „militarnych” stylów walki.
  Po czwarte – Powrót Temila Teresiewicza!
  Po czwarte – potęga Wagi Ciężkiej!

  W poprzednich komunikatach nazywaliśmy Galę „Najcięższą Klatką Polskiego MMA”. Tak właśnie będzie.

  Jednak najpierw czas na Debiutantów!

  W dwumeczu Wrocław vs Warszawa zmierzą się podopieczni Pawła Szubarta Boi Team Poland z zawodnikami Mirosława Oknińskiego OKNIŃSKI TEAM.

  Będą to:
  Robert Balicki, Wrocław vs Krzysztof Jotko Warszawa
  oraz
  Jakub Boczek, Wrocław vs Mariusz Andrukonis, Warszawa

  Ci Wojownicy mają już za sobą doświadczenie walk amatorskiego MMA i z pewnością stworzą doskonałe i emocjonujące widowisko.

  W pierwszej walce międzynarodowej zobaczymy Warszawiaka – Igora Kołacina, w którego narożniku stanie Wrocławianin (!) Mariusz Cieśliński. Igor zmierzy się z reprezentantem Litwy.

  Kolejne walki to starcia zawodników z dużym już obyciem i rekordami.
  Arek Jędraczka, Warszawa NASTULA TEAM/FORMMA TEAM vs Tomasz Wróblewski, LUTADORES Opole. W narożnikach zobaczymy Janka Błachowicza i Damiana Grabowskiego.

  Daniel Omelańczuk, Warszawa, Palestra/NASTULA TEAM vs Łukasz Zalewski Gracie Bara Łódź.


  Sędzia ringowy Krzysztof Kułak w tym momencie zamieni się i stanie w narożniku swojego zawodnika. Następne starcie to:


  Łukasz Strong, Częstochowa vs Jordan Błoch, Łódź.


  Do akcji wejdzie Waga Najcięższa!


  Jurij Dabko, Białoruś vs Jacek Piersiak, Polska, LUTO TEAM Warszawa/Rzeszów.


  To właśnie walka, w której zawodnik ważący „zaledwie” 130 kilogramów (Jurij) zmierzy się z 160 kilogramowym Polakiem.


  Jacek trenuje do MMA pod okiem słynnego polskiego zapaśnika i sumoki – Sławomira Luto. Jego trener wsławił się tym, że nie przegrał ani jednej walki podczas bardzo, bardzo, bardzo długiej kariery „bramkarza” w klubach (nie tylko studenckich). Jest Trenerem, ale też i znakomitym „praktykiem” w walce, w każdym stylu!


  Trener Jurija to słynny Alfit Hakov, którego zapraszają na seminaria wszystkie formacje mundurowe w Europie (i nie tylko). Będzie to starcie zawodnika wychowanego „sportowo” (Jacek) z zawodnikiem ukształtowanym przez „Rukapasznyj Boj” sportową formę rywalizacji oddziałów specjalnych.


  160 kg + 130 kg i naprawdę możemy spodziewać się ciężkich emocji w trzytonowej klatce.


  Kolejno Krzysztof Piechota, Akademia Sarmatia Gdańsk, podopieczny Najlepszego Polskiego Matchmakera – Pawła Ziółkowskiego zmierzy się z Łukaszem Porębskim z Arrahion Olsztyn. W narożniku Łukasza stanie trener Mameda Khalidova – Szymon Bońkowski.


  Rachunki do wyrównania


  Potężny Litwin, Tadas Rimikevicius wygrał już w Warszawie, sprawił wiele kłopotów Uszolowi, teraz czas, żeby Przemysław „Balon” Biskup wziął za kolegę odwet. Litwin ma tendencje do faulowania, jest silny i szybki. Przemysław „Balon” Biskup powiedział nam niedawno w Poznaniu, że jest nastawiony na zwycięstwo i z jego postawy, formy i tonu wypowiedzi – biła wielka pewność siebie. Zatem już niedługo jest szansa na przerwanie passy Litewskiego Niedźwiedzia przez zawodnika z Poznania.


  Powrót Legendy


  Można go nazywać Dinozaurem Polskiego MMA, ale ani na chwilę nie stracił formy! Wraca po przerwie żeby znów poczuć smak walk i emocji – Temil Teresiewicz! Ten sam, który stoczył pierwszą, polską walkę w klatce w 2002 roku. Sędziował wtedy (i walkę zorganizował) Mirek Okniński. Ten sam, którego Mario Neto Sukata niedawno promował na czarny pas BJJ. 18 czerwca Temil przeegzaminuje Promotora!


  Młodość vs doświadczenie


  Marcin Held, (Bastion Tychy/Katowice) na którego walkę podczas PRO FIGHT 5 (Wrocław, 18 czerwca, Hala Orbita) już czekamy zaliczył pierwszą porażkę podczas Angels Of Fire w Płocku. Na punkty przegrał z Łukaszem Sajewskim.


  Część ekspertów uważa, że w tej walce powinna być dogrywka. Tak, czy siak zawodnik Akademia Sarmiatia Gdańsk przerwał passę zwycięstw Marcina. Jednak to tylko zmobilizowało zawodnika i – jak twierdzi jego trener Sławek Szamota – wyjdzie do walki z . Jeane Silvą „Białym Niedźwiedziem” wzmocniony i w pełni przygotowany. Jaki będzie wynik – dowiemy się 18 czerwca na gali PRO FIGH 5 we Wrocławiu.


  Jean Silva przybędzie do Polski pięć dni wcześniej i przed imprezą przeprowadzi krótkie seminaria, będzie się też aklimatyzował. On też na serio podchodzi do tej walki z młodym i „idącym w górę” zawodnikiem. On musi być w roli „Egzaminatora”. Jak będzie – zobaczymy.

  Jean Silva pół roku temu ogłosił zakończenie kariery, ale jak mówił w wywiadzie, nie jest łatwo opuścić coś co się wyjątkowo kocha. strong>Jean Silva – Biały Niedźwiedź wraca na ring. I to na polski ring! 18 czerwca na gali Pro-Fight we Wrocławiu zmierzy się z Marcinem Heldem.
  Urodzony w 1977 roku Jean stoczył czterdzieści walk MMA (rekord 24-11-4 i jedna no contest). Mierzył się z takimi sławami jak Vitor Ribeiro, Takanori Gomi, czy Masakazu Imanari. Pokonał min. Chrisa Brennana, Leo Santosa i Miltona Vieirę. Najwieksze tryumfy święcił w brytyjskich galach, ale walczył też w Pride.
  Więcej na: www.pro-fight-mma.pl

  Bilety w sieciach: ebilet i ticket pro oraz w sklepie BUDO we Wrocławiu. Bilety można również kupić przed imprezą.

  PRO FIGHT 5
  Wrocław
  18 czerwca 2010
  Hala Orbita
  Początek o 20.00


  Pro Fight 5 – kolejne walki
   
 2. BlackStar

  BlackStar BAMMA
  Lightweight

  Dołączył:
  Jan 18, 2010
  Komentarze:
  858
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  1,790
  Held vs Silva w klatce:) no już się nie mogę doczekać, chyba się wybiorę na tą galę:)
   
 3. Peer

  Peer BAMMA
  Flyweight

  Dołączył:
  Dec 31, 2009
  Komentarze:
  744
  Zdobyte Lajki:
  95
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Gdzie można przeczytać zasady obowiązujące na pro-fight?
  Bo z tego, co pamiętam są takie, jak na Pride, tj. soccery, stompy, kolana w parterze- zgadza się?
   
 4. LyotoPL

  LyotoPL Oplot Challenge
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jun 2, 2010
  Komentarze:
  139
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  łukasz strąk nie strong
   
 5. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  744
  Punkty:
  2,790
  Jesteś pewien? Na MMA Challengers też był podpisany Strong.
   
 6. ufc

  ufc Oplot Challenge
  Lightweight

  Dołączył:
  Jun 14, 2009
  Komentarze:
  28
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Home Page:
  wie ktoś czy Tomasz Niedźwiecki ma walczyć na tej gali ?
   
 7. macaco

  macaco Oplot Challenge
  Welterweight

  Dołączył:
  May 12, 2009
  Komentarze:
  62
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  nie ma walczyc
   
 8. darooll

  darooll Oplot Challenge
  Welterweight

  Dołączył:
  May 1, 2010
  Komentarze:
  43
  Zdobyte Lajki:
  3
  Punkty:
  1,790
  Strong i to na almmie jest błąd
   
 9. Jopter

  Jopter Oplot Challenge
  Middleweight

  Dołączył:
  Aug 31, 2009
  Komentarze:
  100
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  W rozpisce jest błąd [​IMG] ja znalazłem coś takiego:

  Mateusz ‘Pogi’ Pogudz:
  “Porażka na pewno dużo uczy, będę się przygotowywał cały czas, mam teraz kolejną walkę na Pro Fight we Wrocławiu 18-go czerwca. Przeciwnik nie jest jeszcze znany, ale taką ofertę już dostałem. Zobaczymy co czas pokaże, kariery na pewno nie kończę i będziemy czekać.”

  I nie wierze ,żeby Pogi się mylił [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 10. Guest

  Guest Guest

  wiem że tonie na temat ale mógł by ktoś mi wytłumaczyć co na 10 miejscu w Pol. rank. robi Omielańczuk?!?!?! haha i do tego z ujemnym bilansem ,,,,
   
 11. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  744
  Punkty:
  2,790
  sevilla, a kto to powinien być nad nim? (hahaha)
   
 12. Guest

  Guest Guest

  albo zapytam inaczej,, kto układa rank Pol.??
   
 13. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  744
  Punkty:
  2,790
 14. KIBIC

  KIBIC Oplot Challenge
  Heavyweight

  Dołączył:
  May 2, 2010
  Komentarze:
  165
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  sevilla a kogo Ty widzisz na miejscu 10 podziel sie z nami:)
   
 15. Guest

  Guest Guest

  Myślę że bycie w top 10 wymaga jakiegoś osiągnięcia , mógł bym zapytać czym sobie zasłużył Omiel.? Tym że walczył na KSW i że ma przez to rozpoznawalne nazwisko? Venom juz kiedyś pamiętam że to zawsze Ty stawałes w jego obronie (a nic obraźliwego nie napisałem wtedy) , czy to z sympatii i czy to daje mu tą lokatę?
   
 16. fusel

  fusel EFC Africa
  Heavyweight

  Dołączył:
  Jan 20, 2009
  Komentarze:
  3,012
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  sevilla – ale ciagle nie odpowiedziales na proste pytanie, kogo bys ty dal na miejscu 10.?
  Wiesz krytykowac to zawsze jest latwo, ale nad czyms pomyslec, to juz znacznie trudniej [​IMG]
   
 17. KIBIC

  KIBIC Oplot Challenge
  Heavyweight

  Dołączył:
  May 2, 2010
  Komentarze:
  165
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Nawet nie jesteś wstanie podać nazwiska zawodnika, który powinien być przed Nim.
  Rekordy nie walczą co z tego, że ma ujemny?
   
 18. Guest

  Guest Guest

  hmmmmmmm ciekawe gdybym napisał text typu ”ale nad czyms pomyslec, to juz znacznie trudniej ” pewnie poleciały by gromy że obrażam kogoś sami swoje zasady łamiecie…
  a Wy odpowiedzieliście mi pytaniem na pytanie ”kogo widze na tej pozycji” to jest inteligencja??
   
 19. defthomas

  defthomas Vale Tudo
  Open
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  22,245
  Zdobyte Lajki:
  23,996
  Punkty:
  4,790
  Home Page:
  Ktoś musi być na 10 miejscu [​IMG] Jeśli masz kogoś kto bardziej na to zasługuję to po prostu powiedz, Bosy i Venom chętnie posłuchają dobrej rady i mówię to serio, nie raz tak już robili. Pzdr
   
 20. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  744
  Punkty:
  2,790
  Daniel wygrał z Karolem Celińskim, dlatego jest w rankingu. Nawet go nie znam, więc trudno żeby darzył go jakąś szczególną sympatią. Waga ciężka w Polsce po za pierwszą piątką jest dość słabo obsadzona, jeśli widzisz kogoś kto bardziej od Daniela zasługuje na to miejsce, chętnie się dowiem kto to taki.
   

Share This Page