Praworęczny a odwrotna garda

Marciano

Oplot Challenge
Featherweight
Siema, jestem tu nowy. Nie mam dużego pojęcia o sztukach walki ale zawsze mnie zastanawiało czy będąc osobą praworęczną można ten ,,ostateczny'' cios wyprowadzić z lewej ręki, tzn. czy można mieć prawą nogę z przodu i uderzać prawą jako tą która rozpoczyna serie ciosów? Jeśli zły dział to proszę o usunięcie tematu, jednak dobrze gdyby ktoś ogarnięty odpowiedział na moje pytanie. Pozdrawiam !!!
 
Wszystko już wiem... nie ma to jak liczyć na forumowiczów :D
Po prostu wszyscy myślą , że jesteś trollem który nas podpuszcza.
Po co Ci takie rozkminki. Jeżeli byś trenował sporty uderzane to byś zapytał trenera nie anonimowych ludzi na forum DobryS.
 
Siema, jestem tu nowy. Nie mam dużego pojęcia o sztukach walki ale zawsze mnie zastanawiało czy będąc osobą praworęczną można ten ,,ostateczny'' cios wyprowadzić z lewej ręki, tzn. czy można mieć prawą nogę z przodu i uderzać prawą jako tą która rozpoczyna serie ciosów? Jeśli zły dział to proszę o usunięcie tematu, jednak dobrze gdyby ktoś ogarnięty odpowiedział na moje pytanie. Pozdrawiam !!!
 
Może nakręcicie taki poradnik, np. Muay thai w 10 krokach. Zrobicie filmik z jakimś lamerem, <cięcie> i zamiast lamera pojawia się taj i on tam coś sepleni wtedy, że to dzięki poradnikowi nauczył się wszystkiego
 
Siema, jestem tu nowy. Nie mam dużego pojęcia o sztukach walki ale zawsze mnie zastanawiało czy będąc osobą praworęczną można ten ,,ostateczny'' cios wyprowadzić z lewej ręki, tzn. czy można mieć prawą nogę z przodu i uderzać prawą jako tą która rozpoczyna serie ciosów? Jeśli zły dział to proszę o usunięcie tematu, jednak dobrze gdyby ktoś ogarnięty odpowiedział na moje pytanie. Pozdrawiam !!!
Można.
 
Back
Top