1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Discussion in 'Bike Or Die' started by Anonymous, Nov 26, 2014.

1. Bambosze

Bambosze Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,562
    Zdobyte Lajki:
    2,332
    Punkty:
    490
    Do treningu moze i niezłe, ale po mieście trochę wstyd na takim ruchajacym :mamed:

2. Dzihados

Dzihados UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    11,353
    Zdobyte Lajki:
    9,256
    Punkty:
    2,790
    Occupation:
    https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
    Miasto:
    Września to stolica, reszta okolica!
    Home Page:
    Wyobrazasz sobie pojazd napedzany prawdziwym pykaniem? ;)

A na powazniej: raczej ciekawostka dla tych co nie maja dostepu do wody, a chcieliby wioslowac na dworze. To raczej jedyny egzemplarz, rynku pewnie na to nie bedzie.

Bambosze likes this.
  3. listonosz

listonosz Brutaal
    Welterweight

Komentarze:
    539
    Zdobyte Lajki:
    587
    Punkty:
    140
    Bardzo dobre.

4. TYTUS

TYTUS UFC
    Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    17,747
    Zdobyte Lajki:
    16,512
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
  5. Wojtek123

Wojtek123 Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,854
    Zdobyte Lajki:
    1,822
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
    Poprawiona życiówka, z Łodzi do Gdańska w 13 godzin ;)

Dystans: 335 km
    Wertykalnie: 2857m(↑1316m/↓1541m)
    Czas: ◷12:41:09
    Średnie tempo: 2:16 min/km
    Średnia prędkość: 26,39 km/h
    Kalorie: 9595 kcal

Scurvol, carolus89, Gienek and 6 others like this.
  6. listonosz

listonosz Brutaal
    Welterweight

Komentarze:
    539
    Zdobyte Lajki:
    587
    Punkty:
    140
    Pojebany, ale szacun

7. Wojtek123

Wojtek123 Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,854
    Zdobyte Lajki:
    1,822
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
  8. Scurvol

Scurvol Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,519
    Zdobyte Lajki:
    7,805
    Punkty:
    290
    Rower to pojecie dosyc szerokie. Mnie, osobiscie najbardziej jara moc, jaka jest w stanie wykrzesac kolarz torowy/sprinter. Sam jezdze tak silowo jak tylko to mozliwe bo to sprawia mi najwieksza satysfakcje. Oczywiscie pelen szacun do kolarzy drogowych bo kolarstwo to kurewsko ciezki sport gdzie oprocz silnej nogi ogromna role odgrywa serducho, oczywiscie nie doslownie :wink:
    Wybaczcie za to weganskie spierdolenie, to nie moja bajka i nie po to wstawiam ten filmik.

9. Wojtek123

Wojtek123 Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,854
    Zdobyte Lajki:
    1,822
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
    Jak Cie to jara to polecam pokręcić na single-speedzie z jakimś ciężkim przełożeniem, ja przez rok śmigałem na 16/46 zapiętym na stałe i korby się łamały na podjazdach :D

10. Scurvol

Scurvol Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,519
    Zdobyte Lajki:
    7,805
    Punkty:
    290
    ja od, okolo dwoch lat jezdze na 14/42. (opona 26-1.95 semi-terenowa, jezdze glownie po twardych asfaltach, kostkach-sciezki rowerowe w 3M jest bardzo dobrze, troche lasu ale twardy szuter, w zadne bezdroza sie nie bawie) Nie jest to klasyczny single -speed bo mam normalnie 3 tarcze z przodu i wolnobieg z tylu ale po prostu nie zmieniam przelozen, reszta dla mnie moglaby nie istniec. tzn mam taki ostatni etap podjazdu przed domem gdzie nie sposob wjechac na 14/42 takze przyznaje sie bez bicia, ze tam musze zrzucic na inne przelozenie to jakies moze z 50 metrow. Nie wiem jakie nachylenie ale spore, w zime jak nie masz napedu na cztery kola w aucie to nie wjedziesz.

Kiedys pisalem Ci tu o tej mojej nieszczesnej tylnej zebatce (14), ze musze wymieniac co kilka tygodni( caly wolnobieg) bo sie zabki lamia szybko, otoz po tym jak zerwalem lancuch, stwierdzilem, ze przestane rozpedzac sie jak pojebion i cisnac po homoseksualistach od samego startu, jakbym bral udzial, kurwa w wyscigu sprinterskim :wink: i zobacze czy to cos pomoze. Ty...pomoglo :lol: Obecny wolnobieg mam juz z pol roku i jest w porzadku. Do tego na takim lesnym podjezdzie jak jest bloto to wrzucam na jedna zebatke wyzej bo zauwazylem, ze pierwsze trzaski to czesto wlasnie w tym miejscu miewalem. Z poczatku ciezko mi sie bylo z tym pogodzic ale coz, "chwila chwaly" nie warta jest, jednak wymiany wolnobiegu z lancuchem :lol:.

Pytanie: jakbym zmienil korbe na wieksza to byloby twardziej? :wink: tzn o ile sie da. Nie chce sie bawic w jakies wymiany piast a wlasciwie to pewnie calego kola pod kasete itp itd. Wkrecony jestem w jazde, nie w sprzet, z reszta widziales moja "maszyne" :lol: caly czas jezdze na tym samym. LICZY SIE KURWA NOGA I SERCE reszta to szczegoly :wink:

Wojtek123 likes this.
  11. Bobrycka

Bobrycka Guest

Nie wiem jak można nie lubić jeździć na rowerze, to konieczność.

12. Wojtek123

Wojtek123 Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,854
    Zdobyte Lajki:
    1,822
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
    byłoby, ale 42 to całkiem twardo jak na MTB, lepiej mimo wszystko iść w zmiane wolnobiegu/kasety

Scurvol likes this.
  13. Scurvol

Scurvol Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,519
    Zdobyte Lajki:
    7,805
    Punkty:
    290
    no wiesz, troche sie przyzwyczailem. O ile na podjazdach "cza sie" sprezyc tak na plaskim, w porywach krece jak jakis zwariowany wariat:wink: Chcialbym jednak przejsc na kolejny level. Za dlugo juz jestem na tym samym. Kaseta ma 11 wiec jest to dla mnie opcja, tyle, ze do wymiany sporo gratow. Kolo, lancuch, korba?, pewnie i przerzutka ale pomysle bo jak sam wiesz do takiego sprzetu jaki posiadam, nie sa to jakies strasznie drogie sprawy:smile:

14. Scurvol

Scurvol Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,519
    Zdobyte Lajki:
    7,805
    Punkty:
    290
    Jemy, wstawiam tutaj bo ostatnimi czasy jest to moj posilek przed jazda. To, 200mg kofeiny plus synthwave w sluchawkach sprawia, ze jestem kurwa niesmiertelny! Jedyny "mankament" tego dania to, ze wkreca sie dosyc wolno.
    https://kosapopatelni.pl/tag/owsianka/
    Zdjęcie0005.jpg

JA PIERDOLE, Z TYM ROWEREM TO MAM OBSESJE, FCHUJ!!11!!!! SERIO :crazy::crazy::crazy:

Wojtek123 likes this.
  15. Scurvol

Scurvol Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,519
    Zdobyte Lajki:
    7,805
    Punkty:
    290
    bylo PIENKNIE! slonko/plaza/rower/muzyka. Ogolnie ten rok tu nad morzem jest cudowny, pierdolona Kalifornia. Od kwietnia praktycznie swieci slonce i zero deszczu. Polowa pizdziernika a mnie morda piecze od slonca :heart:
    Wiem, ze sie steskniliscie za moimi szalenie urozmaiconymi tzw fotografiami takze voilà
    Zdjęcie0006.jpg Zdjęcie0008.jpg
    Oczywiscie nie moze zabraknac, jakiegos "tracka" z trasy bo wlasnie ta muza, podczas jazdy nakreca mnie niesamowicie i mysle, ze jest glownym faktorem mojej obsesji...

16. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,713
    Zdobyte Lajki:
    33,098
    Punkty:
    3,790
    Rower wygląda na kradziony. Proste.

17. Scurvol

Scurvol Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,519
    Zdobyte Lajki:
    7,805
    Punkty:
    290

Wojtek123 and Anonymous like this.
  18. Wojtek123

Wojtek123 Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,854
    Zdobyte Lajki:
    1,822
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
    Zajebisty klimacik mają te twoje foty, propsuje ;D ja ostatnio pomykam tylko do roboty, wieczorami jest taka piździawa że nie idzie jeździć. W niedziele zrobiłem 40km na szosie i po godzinie dopiero odzyskałem czucie w rekach

Scurvol likes this.
  19. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,713
    Zdobyte Lajki:
    33,098
    Punkty:
    3,790
  20. Scurvol

Scurvol Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,519
    Zdobyte Lajki:
    7,805
    Punkty:
    290
    "srali muchi bedzie wiosna" :wink:

w Polsce NIE MA takiej pizdziawy, ze nie idzie jezdzic! :tongue: ( to jest pewnie glowny powod tego, ze jezdze na takiej a nie innej oponie, podejrzewam, ze na szosowce moze byc czasem ciezko) jedyna przeszkoda dla mnie jest lezacy snieg i to tylko ze wzgledu na to, ze nie da rady przycisnac i jazda na najtwardszym przelozeniu jest niemozliwa. Ostatnimi czasy w 3M sa jego minimalne ilosci takze jest spoko.
    Jesli chodzi Ci o tzw wiater to fakt, ze uprzyksza on jazde ale da rade sie przyzwyczaic. Jezdzilem, nie wiem, w tamtym roku albo dwa lata temu podczas orkanu, do tego nad samym morzem (praktycznie 1/2, mojej trasy przebiega wzdluz plazy). Pelen, kurwa jego mac czad, jadac pod wiatr stawalem w miejscu, ludzie robili mi foty :lol: Lipa byla jak wydostajaca sie przez falochron fala zalala mnie praktycznie calego. Mokry bylem jakbym w ciuchach z wody wyszedl a do domu ze 30 km pod orkan :crazy: Chujowo wymierzylem przejazd i akurat pizdlo a cofajaca sie fala prawie zrzucila mnie z roweru.

Wojtek123 likes this.

Share This Page