"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Na tego raczej nie bo to tylko do miasta po bagietki hehe. Na tym Talonie za to mam SPD i nie wyobrażam sobie jazdy po lesie bez tego ale tutaj już zostawię normalne.
 
Oni mogli to zrobic specialnie zeby ewentualny Kupiec po obejrzeniu roweru na zywo jeszcze raz sie zastanowił czy wyjechac nim do Ludzi , jezeli pomimo obejrzenia roweru na zywo , dalej bedzie sie upierał doslą reszte czesci:lol:
 
Oni mogli to zrobic specialnie zeby ewentualny Kupiec po obejrzeniu roweru na zywo jeszcze raz sie zastanowił czy wyjechac nim do Ludzi , jezeli pomimo obejrzenia roweru na zywo , dalej bedzie sie upierał doslą reszte czesci:lol:

:lol:
 
Orientuję sie ktoś jak wyglada transport rowera samolotem - ilo to moze kosztowac , czy rower będzie trzeba rozłozyc na częsci itd ...?? Kolega chciał ostatnio sprzedac rower : mówił ze fajny , ale nie wiedziałem że aż tak, a teraz patrze a rowery tej marki chodza po 3-5 tyś zł , a on mi chciał sprzedac ten rower za 1/3 1/5 tej ceny ... :o o:
 
Orientuję sie ktoś jak wyglada transport rowera samolotem - ilo to moze kosztowac , czy rower będzie trzeba rozłozyc na częsci itd ...?? Kolega chciał ostatnio sprzedac rower : mówił ze fajny , ale nie wiedziałem że aż tak, a teraz patrze a rowery tej marki chodza po 3-5 tyś zł , a on mi chciał sprzedac ten rower za 1/3 1/5 tej ceny ... :o o:

Z tego co czytałem kiedyś na stronie Wizzair to mają dodatkową cenę za transport sprzętu sportowego ale nie jest to dużo:

Opłata za sprzęt sportowy

na stronie wizzair.com i przez Telecentrum. Za lot, za pasażera i za sztukę bagażu 124,00 zł

na lotnisku Za lot, za pasażera i za sztukę bagażu 252,00 zł
 
+ dobre info ode mnie :D Wczoraj w końcu dotarła ostatnia część do mojego roweru bo w momencie kiedy przysłali mi siodełko i pedały to zapomnieli o rurze do zamontowania siodełka hehe. No ale wszystko już mam i dziś był pierwszy test, do pracy śmignąłem nowym bajkiem. Jest bardzo dobrze na mieście, jedyne co to muszę ustawić tylne hamulce jeszcze bo coś słabo mi się hamuje



Chyba że to specyfika takiej cienkiej opony ?
 
jeździłem na jeszcze chudszej i to bez znaczenia. Powinny łapać mocno aż ślad na asfalcie zostaje w tym wypadku czerwony :crazy:

No to muszę trochę pokombinować w takim razie zanim się rozbije na jakimś samochodzie :) Dzięki
 
+ dobre info ode mnie :D Wczoraj w końcu dotarła ostatnia część do mojego roweru bo w momencie kiedy przysłali mi siodełko i pedały to zapomnieli o rurze do zamontowania siodełka hehe. No ale wszystko już mam i dziś był pierwszy test, do pracy śmignąłem nowym bajkiem. Jest bardzo dobrze na mieście, jedyne co to muszę ustawić tylne hamulce jeszcze bo coś słabo mi się hamuje



Chyba że to specyfika takiej cienkiej opony ?

hamulce, przerzutki ? łeeeeee ja myślałem że sprawiłeś sobie ostre koło :)
 
Ech stare dobre czasy - 2009 Zakopane
p4pb4346420.jpg
 
To jak już lecimy pełen przekrój, to ja gdzieś koło 12 lat już śmigam na BMX'ie

Gdzieś koło 2005-6
1454855-808283425853138-2052154009-n.jpg


rok temu
1531596-920852884596191-5846070054039894033-o.jpg


później miałem epizod w DH, nawet startowałem na zawodach na palenicy
219909-503991419615675-966422738-o.jpg


Obecnie śmigam na "szosie"
10380133-874681529213327-6219642931854137140-o.jpg
 
ja już "pedałuje" ale moja forma jest tragiczna! :lol: na razie przejechane 127km ale walczymy dalej! przez rower ograniczyłem papierosy więc już czuje się zwycięzcą :lol:
 
ja już "pedałuje" ale moja forma jest tragiczna! :lol: na razie przejechane 127km ale walczymy dalej! przez rower ograniczyłem papierosy więc już czuje się zwycięzcą :lol:

No i zajebiście oby tak dalej i może zupełnie rzucisz to ścierwo :) Gratulacje stary
 
tak, paradoksalnie nabawiłem się więcej kontuzji biegając od stycznia niż przez ostatnie 10 lat na rowerze. :D



i jak po takiej odległości na ostrym? zawsze się zastanawiałem jak śmiga się dłuższe dystanse

Hej, to nie ostre koło. To jest model co wygląda jak ostre ale dodałem sobie trochę sprzętu bo u mnie sporo podjazdów w okolicy a nie chciałem sobie rozwalić kolan :)
 
To i ja się pochwałę, ostatnio 100 km w 5 h zrobiłem z kumplem.

PS. Może ktoś z Wwa chce pojeździć ze mną i znajomymi.
 
i jak po takiej odległości na ostrym? zawsze się zastanawiałem jak śmiga się dłuższe dystanse
kumpel jeździ i bardzo dobie chwali, zrobił trasę łódź - Kostrzyn nad Odrą coś około 400 km jadać na przystanek woodstock
 
kumpel jeździ i bardzo dobie chwali, zrobił trasę łódź - Kostrzyn nad Odrą coś około 400 km jadać na przystanek woodstock
ile mu zajął przejazd? kolega pewnie sobie zachwala, ale na trase to ostre koło jest po prostu bez sensu(i przyzna to każdy kto miał okazje ujeżdżać dobrą szoskę) :)
 
ile mu zajął przejazd? kolega pewnie sobie zachwala, ale na trase to ostre koło jest po prostu bez sensu(i przyzna to każdy kto miał okazje ujeżdżać dobrą szoskę) :)
po płaskim nie ma to chyba znaczenia, w góry się ostre nie nadaje, jechali dużą grupą z różny stopniem zaawansoawnia w pedałowaniu, przystankami na piwko, cięzkimi sakwami, zajeło im to 4 dni

i mały update : kilometrow było więcej bo nie jechali głownymi drogami, 4 dni po 110-140 km dziennie
 
po płaskim nie ma to chyba znaczenia
pewnie że ma, znaczenia nie ma w mieście gdzie 1 bieg jest wystarczający z uwagi na nierozwijanie dużych prędkości. Na trasie zawsze przerzutka > ostre, podjazdy, długie płaskie odcinki gdzie można rozwijać większe prędkości
 
pewnie że ma, znaczenia nie ma w mieście gdzie 1 bieg jest wystarczający z uwagi na nierozwijanie dużych prędkości. Na trasie zawsze przerzutka > ostre, podjazdy, długie płaskie odcinki gdzie można rozwijać większe prędkości
nie ma znaczenia dla mojego kumpla, poza tym to nie wyścig, zawody tylko przejażdżka rekreacyjna
 
Back
Top