Pomysł na nową emotkę

  • Thread starter Deleted member 6793
  • Start date
cormier_crying__small.png


cormier.gif

Do wyboru. Albo ruchoma, albo nieruchoma
chujek jesteś
 
Mam AE . Wyciąłem z randomowego filmu łepetynę. Ale mimo, ze mam wyodrębnione warstwy na przezroczystym tle, nie umiem ich jednym klinięciem zapisać (wyeksportować do PS) - po jednej daje się. Ktoś coś?
@Wojtek123 @lugasek ?
Ps. Ogólnie to mam zbyt chujowego koma na możliwości tego dziadostwa, a widzę, że tu można ciekawe bzdury płodzić.
 
Mam AE . Wyciąłem z randomowego filmu łepetynę. Ale mimo, ze mam wyodrębnione warstwy na przezroczystym tle, nie umiem ich jednym klinięciem zapisać (wyeksportować do PS) - po jednej daje się. Ktoś coś?
@Wojtek123 @lugasek ?
Ps. Ogólnie to mam zbyt chujowego koma na możliwości tego dziadostwa, a widzę, że tu można ciekawe bzdury płodzić.
Composition > Save Frame As > Photoshop Layers

Nie wiedziałem, że w After Effects jest cuś takiego jak Rotobrush (nie używam tego programu) .
Można tam zaznaczyć na filmie element ruchomy, wyodrębnić go i przerobić sobie na gif = emotka

Ja robie emoty z gifów. Średni czas wycięcia 50-60 warstw i to potem ułożyc w emotkę to czas 5-6 godzin.
A kurwie z dobrymi programami i dobrym kompem + jakaś tam wiedza minimalna robią to szybciej , lepiej i przegrywam w przedbiegach.

Przykładowo ten DC powyżej jest wycięty tym sposobem z Wideło
:jimcarrey:
:mjsmile:
 
Last edited:
Nie wiem o czym Ty do mnie...
Tak jak pisałem: Nawet jak wyeksportuję warstwy PH, to jest ich w chuj....Mam starą wersję PS i musze korzystać z ImageReady by coś z tym potem zrobić.
Nie mam możliwości otworzenia Ps wszystkich warstw na raz.
Także to chyba kończy krótką moją przygodę z AE dokładając chujowego kompa który muli.
IR jestem w stanie wszystkie warstwy zainmportować, ale żeby zrobić z nich gif, musiały by być .gif a są .pdf...
Yo.
Ale dzięki za checi
 
Last edited:
@kaczka41 zrób proszę emotę z Karolem z mojej sygny, przecież to jest w chuj dobry materiał i wiesz o tym. Wszyscy będą nią nakurwiać jak Fedorem. Albo ja, ze wszystkich moich kont, nieważne. No weź.
 
@kaczka41 zrób proszę emotę z Karolem z mojej sygny, przecież to jest w chuj dobry materiał i wiesz o tym. Wszyscy będą nią nakurwiać jak Fedorem. Albo ja, ze wszystkich moich kont, nieważne. No weź.
Może zrobię, żeby potrenować na programie. Tylko zarzuć wideło z tę sygną
 
Back
Top