Pompki na poręczach - Iron Workout

Robiłem dziś na siłowni. Ogólnie to po tym ćwiczeniu na drugi dzień mam kryzys tricepsów :D
 
Dwa wysokie krzesła lub stoły lub cokolwiek + poręcze do pompek z biedry za 20zł i można robić to w domu. Polecam cRe
 
dipsy są zajebiste. Przy żadnym innym ćwiczeniu nie czuję aż tak trica, tak wiem, źle wykonuję inne ćwiczenia itp.
 
UCHWYTY_DO_POMPEK_i26197_d380x380.jpg
 
Każdy płacze, że triceps boli. Serio tak was bolą tricepsy przy ćwiczeniu na klatkę piersiową?
 
Każdy płacze, że triceps boli. Serio tak was bolą tricepsy przy ćwiczeniu na klatkę piersiową?
sa rozne opcje tego cwiczenia, jedna bardziej na klatke a inna bardziej na triceps. W jednym i drugim chca nie chcac dziala i klatka i triceps.Wszystko zalezy od ulozenia tulowia.
 
Oczywiście, ale ja pamiętam, że po dipsach tricepsy mnie bolały raz w życiu... Po pierwszym treningu z tym ćwiczeniem :boystop:
 
sa rozne opcje tego cwiczenia, jedna bardziej na klatke a inna bardziej na triceps. W jednym i drugim chca nie chcac dziala i klatka i triceps.Wszystko zalezy od ulozenia tulowia.

Wszystko zalezy od ulozenia tulowia wzgledem stop i ulozenia glowy. Dodatkowo rozne katy ramion. Dipsy najlepsze cwiczenie na triceps (w odpowiedniej formie).
 
Ja dipsy robię na dobicie na sam koniec treningu klata+triceps :), klate tez to cwiczenie "dopina" zależy jak gleboko sie schodzi itd.
 
Uwaga na okcie ( czy tam łokcie) ! Dosyś mocno dostają w dupsko przy tego typu ćwiczeniach (szczzególnie przy pełnych wyprostach rąk).
Ale może to ja mam chujowe stawy...:/
 
Back
Top