Pomoc Mistrzostwa Świata MMA

Kto chce to pomoze w 2 dni jest juz 1000zl wiec jednak sa ludzie co chca pomoc ;) pozdro
 
56d46a7d80c7e.jpg


Masz, @Norb1, chociaż dychę ode mnie(niewiele, ale sam wiele nie mam i chociaż taką kwotą wspieram różne akcje). Realizuj pasje, bo przypadkowy gość nie jesteś, nie siedzisz przed kompem tylko i nie piszesz tak durnych postów. Życzę sukcesów i znalezienia sponsorów. Powiem Ci, że nawet Adaś Małysz organizował zrzutki na wyjazdy na zawody(wtedy wiadomo nie internetowo) i wiem, że wielu zdolnych sportowców zmarnowało się przez brak kasy.
Podziekowal ;)
 
czlowieku sa ludzie, ktorzy potrzebuja naprawde pomocy, maja naprawde problemy ze zdrowiem, i wiekszosc z nich pewnie siedzi cicho. a ty organizujesz zbiorke kasy, bo nie masz kasy na bilet :) ogarnij sie, kompromitacj z twojej strony. kompletny idiotyzm. zaraz pojawi sie tu jakis kulturysta, sluchajcie potrzebuja na omke, mam szanse miec 50 w lapie. troche godnosci czlowieku. nie wstyd ci?
Borysowi tez pocisnales ze zalozyl patronite czy jemu nie wypada?;)
 
@Norb1 tak całkiem offtopowo, czy Ty nie miałeś w rodzinie jakiegoś wujka, dziadka (mniejsza o koligacje) o imieniu Tadeusz, który mieszkał w Lubinie?
 
Back
Top