Polityka

tak, domniemuje się, że każda kobieta jest niewinna. Także w dniu ślubu.
Oplułem monitor, kurwa :mjsmile:


Można taką zamówić?


Widzę, że większość dzienników / stron próbuje nam wmówić, że Konfederacja założy koalicję z Pissem. Tymczasem Piss we własnych mediach nawet słowa nie powie o tej partii, a potem będą chcieli ich namówić na wspólny rząd?

:corn:

Pamiętasz jak wszyscy kochali Konfederację i ich wyborców przy drugiej turze wyborów prezydenckich?
:beczka:


Wszyscy chyba w jednym Dojo trenują, czy Sensei osobiście koordynował akcję? :korwinlaugh:
Spod ręki jednego tresera. Ot cała tajemnica, ludzie to zwierzęta. :fjedzia:

Zwłaszcza wyborcy lewicy, a jeśli ktoś dzisiaj oddziela lewicę od PO tzn., że jest spod tego samego tresera. :mamed:

w skrocie Mordki to co sie dzieje bo nie sledze tego i nie zamierzam :gabi_much_love:
dobry-przekaz-dobrze-robi%C4%85.gif
 
Kurwa, Panowie, Konfederacja nie będzie pisała żadnych ustaw bo znowu dostaną z 7%

W jakim wy świecie żyjecie?

Głosowanie na Konfederację jest po to, żeby Braun wkurwiał Gosiewską... i Karatekę.

::really::
Tak samo jak nie wejdą do koalicji, bo Tusk i Kaczyński ze złodziejami mogą działać a wariatów się boją :korwinlaugh:

O tym właśnie mówię, że tam jest zero treści. Kto im będzie te ustawy pisać? Bo jak na razie to operują na sloganach typu 100 ustaw - ale to są hasła nie ustawy. A tam nie ma żadnego zaplecza eksperckiego, są ludzie z łapanki, młode szczyle nie mające pojęcia o niczym i lokalni kombinatorzy (niektórych z regionu na listach KORWiN znałem osobiście i dobrego słowa powiedzieć nie jestem w stanie) i generalnie jak byłem jeszcze nieco młodszy i nieco bardziej naiwny to kręciłem się przy tym towarzystwie austriackiej szkoły ekonomii itd. i wiem jak to wyglądało. Tam jest zero ludzi mających techniczną widzę na listach, ale to nie jest nawet problem. Problemem jest to, że w samym wnętrzu partii też ich nie ma. Więc kto im te ustawy napisze? Sam Mentzen będzie osobiście siedział i klepał 100 ustaw x60-70 stron każda? Czy Braun mu napisze albo Berkowicz?
Myślę, że Mentzen nie przeczytał wszystkich swoich ustaw, zwłaszcza z nawoływanie do popełniania przestępstw...
A jak mają plan na imigracje? Warto spowolnić gospodarkę dopóki nie urodzi się odpowiednią ilość dzieci...
Plus widać te hasła Mentzena: większość urzędników zastąpię algorytmami, będę zwalniał większość urzędników w MF.
No nie zwolni. Jest doradcą podatkowym i wie, że w Polsce w porównaniu do obszerności prawa jest za mało urzędników, a nawet jeśli je zmniejszyć to i tak będzie kiepsko...
Dlatego PiS zwiększa cyfryzację bo musi
@QŃ.
O jakości projektów ustaw narodowców świadczy ten projekt niby znoszący cenzurę w mediach społecznościowych.
Kurcze to jest taka utopia.Kazdy ban rozpatrzy sąd.
To liczba sędziów byłaby większą niż w całej Europie. ..
Autorem ustawy jest skarbnik Konfederacji...
 
Ona jest prawnikiem z wykształcenia
I jak tu nie traktować prawników jako chodzący mem -oczywiscie bez złośliwości w stronę @Karateka@
:roberteyeblinking:
Po prostu no chyba nawoływanie do zniesienia domniemanie niewinności powinno skutkować pozbawieniem prawa wykonywania zawodu...

Zlikwidować zawód prawnika. Wszystkie aplikacje wywalić. Deregulacja:)
 
Zlikwidować zawód prawnika. Wszystkie aplikacje wywalić. Deregulacja:)
likwidacja domniemania niewinności to trochę tak jakby chirurg operował narzędziami wyciągniętymi z błota.
To jest praktycznie szkoła prawna imienia Feliksa Dzierżyńskiego -zaprzeczenie podstawom wymiaru sprawiedliwości jeszcze w sprawach karnych :korwinwhat:
Jeśli zawód jest regulowany to wraz z regulacją powinna być odpowiedzialność, ale szkoda strzepić ryja o tym. Pamiętasz głośną sprawę sędziego na telefon od Amber Gold?
Kurczę po takim czymś nie wywalić kogoś z zawodu :aletoniedomnietak:

Temat rzeka, że w Polsce zamiatanie pod dywan to sport narodowy...
 
likwidacja domniemania niewinności to trochę tak jakby chirurg operował narzędziami wyciągniętymi z błota.
To jest praktycznie szkoła prawna imienia Feliksa Dzierżyńskiego -zaprzeczenie podstawom wymiaru sprawiedliwości jeszcze w sprawach karnych :korwinwhat:
Jeśli zawód jest regulowany to wraz z regulacją powinna być odpowiedzialność, ale szkoda strzepić ryja o tym. Pamiętasz głośną sprawę sędziego na telefon od Amber Gold?
Kurczę po takim czymś nie wywalić kogoś z zawodu :aletoniedomnietak:

Temat rzeka, że w Polsce zamiatanie pod dywan to sport narodowy...

Bo Lewica to takie same szury jak Konfederacja.

Co do aplikacji prawniczych to zlikwidujmy. Przecież Ci wszyscy sędziowie i adwokaci na niczym się nie znają. Piszą głupoty na Twitterze i jeszcze się w jakieś organizacje bawią typu Iustitia. Niech ich zastąpią dobre chłopaki z obozu, który lubisz:)))
 
Bo Lewica to takie same szury jak Konfederacja.

Co do aplikacji prawniczych to zlikwidujmy. Przecież Ci wszyscy sędziowie i adwokaci na niczym się nie znają. Piszą głupoty na Twitterze i jeszcze się w jakieś organizacje bawią typu Iustitia. Niech ich zastąpią dobre chłopaki z obozu, który lubisz:)))
a jaki obóz lubię?
Kara dla sędziego na telefon była odpowiednia?
Przestań mi wmawiać jakbym chciał wszystko deregulować. BTW ciekawe czy po tej deregulacji Gowina porady prawnicze musza być prowadzone przez prawnika. Kurczę gdzieś o tym czytałem, ale to nie było poważne źródło :korwinlaugh:
 
Bo Lewica to takie same szury jak Konfederacja.

Co do aplikacji prawniczych to zlikwidujmy. Przecież Ci wszyscy sędziowie i adwokaci na niczym się nie znają. Piszą głupoty na Twitterze i jeszcze się w jakieś organizacje bawią typu Iustitia. Niech ich zastąpią dobre chłopaki z obozu, który lubisz:)))
Nie no, bez przesady, zostawmy tych co są, w końcu są z obozu, który Ty lubisz a wtedy jest wszystko w porządku.
 
a jaki obóz lubię?
Kara dla sędziego na telefon była odpowiednia?
Przestań mi wmawiać jakbym chciał wszystko deregulować. BTW ciekawe czy po tej deregulacji Gowina porady prawnicze musza być prowadzone przez prawnika. Kurczę gdzieś o tym czytałem, ale to nie było poważne źródło :korwinlaugh:

Kary dla sędziego na telefon nie było i to skandal. Natomiast to nie usprawiedliwia Twoje usprawiedliwienie psucia praworządności.

A jaki obóz lubisz? Nie wiem, Ty mi powiedz. Niezależnie jaki to jest obóz, z pewnością wierzysz że sobie lepiej poradzi z praworządnością, niż obecna "kasta" sędziowska. Kasta zostanie zastąpiona zaufanymi ludźmi z ludu i będzie spoko,co nie?
 
Nie no, bez przesady, zostawmy tych co są, w końcu są z obozu, który Ty lubisz a wtedy jest wszystko w porządku.

No tak,bo zmiana tamtych na naszych to najlepsze rozwiązanie. Wiemy na przykładzie spółek skarbu państwa, że taki mechanizm działa znakomicie.
 
Kary dla sędziego na telefon nie było i to skandal. Natomiast to nie usprawiedliwia Twoje usprawiedliwienie psucia praworządności.

A jaki obóz lubisz? Nie wiem, Ty mi powiedz. Niezależnie jaki to jest obóz, z pewnością wierzysz że sobie lepiej poradzi z praworządnością, niż obecna "kasta" sędziowska. Kasta zostanie zastąpiona zaufanymi ludźmi z ludu i będzie spoko,co nie?
Przypominam, to platforma zepsuła sądownictwo w 3RP
 
Kary dla sędziego na telefon nie było i to skandal. Natomiast to nie usprawiedliwia Twoje usprawiedliwienie psucia praworządności.

A jaki obóz lubisz? Nie wiem, Ty mi powiedz. Niezależnie jaki to jest obóz, z pewnością wierzysz że sobie lepiej poradzi z praworządnością, niż obecna "kasta" sędziowska. Kasta zostanie zastąpiona zaufanymi ludźmi z ludu i będzie spoko,co nie?
dokładnie Sąd Najwyższy stwierdził, że najlepszą karą będzie przeniesienie do innej parafii...
...yyy znaczy sądu :aletoniedomnietak:
To jest sytuacja tego typu, że gdyby Patryk Vega przedstawił ją w filmie to widzowie by powiedzieli: nie no cudownie nie jest ale aż tak źle to w Polsce się nie dzieje, może w Kijowie, na Sycyli, ale gdzie w Trójmieście? Jeszcze prezes sądu dał się tak frajersko złapać na prowokacje dziennikarską? Przecież byle kogo nie dają na taki stołek :korwinlaugh:

1687774747238.png

1687774775700.png

a po wszystkim chodziliśmy na mecze
1687774877615.png


Jednak szczytem to było jak tą sprawę przedstawił TVN. Kuźwa afera a oni: ale Suski pytał Carycę Katrzynę. Czasowa różnica liczby zarzutów wobec sędziego vs czas na komentowanie Suskiego...

A co do reszty zarzutów: odpowiadałem już na to i nieładnie próbujesz mnie wkręcić w teorie: wystarczy wywalić ludzi i wszystko będzie super...
 
Konfederacja to w końcu liberałowie czy socjaliści? Bo przecież są tam Bosaki, narodowcy, socjaliści.
Jak godzicie te sprzeczność, że głosujecie na partię schrodingera: jednocześnie liberalna i socjalistyczna?
 
Konfederacja to w końcu liberałowie czy socjaliści? Bo przecież są tam Bosaki, narodowcy, socjaliści.
Jak godzicie te sprzeczność, że głosujecie na partię schrodingera: jednocześnie liberalna i socjalistyczna?

Zależy kto pyta.

Jak narodowiec, to Konfederacja jest narodowa i nie daj się okłamać, że liberalna.

Jak socjalista, to Konfederacja dba o najsłabszych i nie daj się okłamać że jest inaczej.

Jak liberał, to Konfederacja jest liberalna, każdy jest kowalem swojego losu i nie daj się okłamać że jest inaczej.
 
Zależy kto pyta.

Jak narodowiec, to Konfederacja jest narodowa i nie daj się okłamać, że liberalna.

Jak socjalista, to Konfederacja dba o najsłabszych i nie daj się okłamać że jest inaczej.

Jak liberał, to Konfederacja jest liberalna, każdy jest kowalem swojego losu i nie daj się okłamać że jest inaczej.
IMG_20230626_134434.png
 
Zależy kto pyta.

Jak narodowiec, to Konfederacja jest narodowa i nie daj się okłamać, że liberalna.

Jak socjalista, to Konfederacja dba o najsłabszych i nie daj się okłamać że jest inaczej.

Jak liberał, to Konfederacja jest liberalna, każdy jest kowalem swojego losu i nie daj się okłamać że jest inaczej.
Konfederacja jest po prostu inna niż ci wszyscy debile, którzy już Polskę popsuli.
 
To Mentzen wcale nie chce całkowitego zakazu aborcji, nie podpisał aktu Konfederacji Giezwaldzkiej i w 100 ustawach Mentzena gotowych do złożenia od razu po wyborach nie było ustawy o nierozerwalnych małżeństwach?

Widzę, że Mentzen i Bosak wstydzą się są Brauna, ale sam Mentzen jest jeszcze lepszy - on wstydzi się sam są siebie. Poglądy Mentzena są tak głupie, że obrażają samego Mentzena.

 
To Mentzen wcale nie chce całkowitego zakazu aborcji, nie podpisał aktu Konfederacji Giezwaldzkiej i w 100 ustawach Mentzena gotowych do złożenia od razu po wyborach nie było ustawy o nierozerwalnych małżeństwach?

Widzę, że Mentzen i Bosak wstydzą się są Brauna, ale sam Mentzen jest jeszcze lepszy - on wstydzi się sam są siebie. Poglądy Mentzena są tak głupie, że obrażają samego Mentzena.


Nierozerwalne małżeństwa tylko dla osób chętnych. Mentzen powinien się wstydzić swojego występu podczas debaty z Petru, a nie Brauna.
Pora zwracać Prusy Wschodnie? Pewnie dlatego Braun zaprosił tych wariatów do Sejmu:korwinlaugh:
Dla Ciebie tragedią jest, że Braun uczy młodych Niemców historii. Tak wygląda mapa Niemiec, więc AfD nie chodzi o to, że wschodnie Niemcy to polskie ziemie.
1687781041592.png

Polecam na przyszłość więcej myśleć, a nie wierzyć kłamstwom
 
Co to jest, kurwa, za pomysł z tymi nierozerwalnymi małżeństwami to ja w ogóle nie rozumiem :korwinwhat:

"Pierwszy wolnościowiec Polski" (no bo jak zastąpił Korwina to tak, rozumiem, mamy na niego patrzeć) a ten mówi żeby państwo zabraniało rozwodów :korwinstupid:

Ja tu chyba czegoś nie rozumiem i dziwi mnie, że jego przeciwnicy nie grzeją tego tematu częściej i głośniej.
 
Co to jest, kurwa, za pomysł z tymi nierozerwalnymi małżeństwami to ja w ogóle nie rozumiem :korwinwhat:

"Pierwszy wolnościowiec Polski" (no bo jak zastąpił Korwina to tak, rozumiem, mamy na niego patrzeć) a ten mówi żeby państwo zabraniało rozwodów :korwinstupid:

Ja tu chyba czegoś nie rozumiem i dziwi mnie, że jego przeciwnicy nie grzeją tego tematu częściej i głośniej.


To jest jakaś abstrakcja. Chce dać prawo chętnym do małżeństwa którego nie można zerwać. Absurd i nie na racji realnego bytu.
 
No ale właśnie skąd się ci prawnicy wezmą nagle? Tych 25-30 ludzi znających techniczną stronę prawa i umiejących napisać ustawę. Mentzen ich urodzi? Bo PiS czy PO co by o nich złego nie powiedzieć, to to są machiny właśnie ze sztabem i zapleczem. A Konfederacja to jest czapka bez głowy. Poza tymi figurami z tik toka i mediów, tam nie ma nikogo.

E: To już np. to środowisko z RN w Konfederacji ma doły i jakieś struktury - czego bym o nich nie powiedział, ale tego że są zorganizowani odmówić im nie mogę. Ale Korwiniści? XD - a o nich jest mowa, bo oni "będą naprawiać gospodarkę"... tam od zawsze był Korwin i nikt inny. A teraz jest Mentzen i nikt inny. Więc skąd ci ministrowie od pisania ustaw się wezmą? Czy z RN chłopaki będą im pisać? XD - ale to wtedy chyba nieco inaczej wyjdzie niżby sobie Mentzen życzył.
Zaskoczę Cię, ale ludzie piszący ustawy nie zmieniają się przez lata. Ci sami ludzie którzy klepali ustawy dla PO teraz klepią ustawy dla PIS. Pracownicy w np. ministerstwie sprawiedliwości często mają staż 10-15 lat i więcej bo jest to po prostu ciepła posadka. Także trochę wypowiadasz się na temat bez wiedzy jak to wygląda.
 
Back
Top