Polityka

FzTYKtLWYAAV8AQ.jpg
 
Nie jest. Jest doraźnym ratowaniem gospodarki kosztem przyszłego rozpierdolenia kraju obcym elementem. Przyszłość Polski to przyszłość Polaków. POLAKÓW

Kiedyś się ratowano Niemcami i z tego powodu mamy ludzi o niemiecko brzmiących nazwiskach np. Mentzen. Przyszłość Polski to przyszłość Polaków! Odbierzmy Mentzenowi bierne prawo wyborcze. To, że się wychował w Polsce nie czyni go Polskiem, podobnie ukraińskie dzieci wychowane w Polsce nie będą Polakami. Nie będzie Niemiec o nazwisku Muller czy Mentzen uczył nas historii!
 
Kiedyś się ratowano Niemcami i z tego powodu mamy ludzi o niemiecko brzmiących nazwiskach np. Mentzen. Przyszłość Polski to przyszłość Polaków! Odbieramy Mentzenowi bierne prawo wyborcze. To, że się wychował w Polsce nie czyni go Polskiem, podobnie ukraińskie dzieci wychowane w Polsce nie będą Polakami. Nie będzie Niemiec o nazwisku Muller czy Mentzen uczył nas historii!
A może tak o krzyżakach lepiej wspomnij?
Dziś jesteśmy mądrzejsi i wiemy, że tylko naturalny proces migracji jest czymś zdrowym.
 

Temat IQ Murzynów (obojętnie czy w USA czy w innych krajach) jest mocno przereklamowany a wręcz mam wrażenie, że powoli zaczyna się mieszanie pojęć niższości kulturowej z niższością rasy. Przecież nie wiem: gdyby dwójka białego rodzeństwa trafiła do adopcji i jedno dziecko zostało przydzielone do czarnej dzielnicy, a drugie do rodzinny Azjatów to oczywiście, że to dziecko dorastające u Azjatów będzie miało większe IQ.

Już nie mówiąc, że wyniki testów na IQ można poprawić odpowiednimi regularnymi ćwiczeniami.

Dużo ciekawszy byłby test na analfabetyzm funkcjonalny, bo o ile ludzie literki znają, ale już zrozumieć sens tekstu –to już trudniej.

Oglądasz @Karateka@, piecze?
Ja mam wrażenie, że on wszystko śledzi o Konfederacji. Kurczę sam nie jestem ich fanem ale nie traktuje tego emocjonalnie. On chyba tak :korwinlaugh:

Nie zagłębiałem się tutaj w szczegóły. Z punktu widzenia debaty między Petru, a Mentzenem kwestia ochrony zdrowia to idealny remis. Zgadzają się ze sobą. Natomiast co do progu dochodowego w 500 plus, to w tej kwestii bardziej się zgadzam z Mentzenem. Pozwólmy inflacji zjeść 500 plus.
I to jest problem. Mocny, że rozwiązania na służbę zdrowia opierają się na planach, których nie da się szybko wprowadzić w obecnych realiach, bo dlaczego niby szpitale prywatne miałyby się zajmować przypadkami poważniejszego zagrożenia życia i zdrowia skoro mniejsze ryzyko i większe zyski mogą być już przy operacjach plastycznych?

A 500 plus. Hm. Jedną z nielicznych dobrych rzeczy wprowadzonych za czasów PO była karta dużej rodzinny. NIe miałbym nic przeciwko aby zamienić 500 plus na jakieś zniżki dla rodziców i dzieci na pociągi, komunikacje miejską itp., dla rodzin 2 +3 niech będzie nawet 90% zniżki.
Plus sprawiedliwsze niż 500 plus bo bogatsi z tego nie będą korzystali plus mniej pracy z wymyślaniem progów bo zaraz pojawiałyby się kłótnie: a dlaczego ja nie mam 500 plus a np. rolnik mający 300 hektarów ma.
Chociaż wbrew pozorom 500 plus nie jest jakimś ultra wielkim socjalem. Raczej taki cash back. System mieszkań socjalnych i komunalnych to jest dopiero kosmos. JPDL ludzie nie płacący tak małych czynszów. Ja kiedyś naprawdę myślałem, że w takich mieszkań mieszkają tylko ludzie z poważnymi problemami -jeszcze gorsze zdziwienie niż statystyki ile państwo i samorządy ma pustostanów :childcry:
Temat rzeka te przemilczane najgorsze socjale, plus oczywiście socjal dla bogatych, kuźwa dopłacać komuś do kupna elektryka...
 
Naprawdę jak się przeczyta w oryginale tych autorów to konfiarze nic więcej nie powiedzą, bo są nawet zbyt głupi żeby tey myśl dostosować do XXI wieku tylko słowo w słowo podają. I ja to mówię jako ktoś kto na UPR głosował zawsze. Tam są hasła i zero treści, co rozmowa z kurwa haha Ryśkiem unaoczniła XD
gdybym przeprowadzał wywiad z Mentzenem pewnie męczyłbym go pytaniami czy poważna partia powinna mieć wyznaczonych kandydatów na ministrów aby być też szczerym z wyborcami. Ba nawet w Niemczech partie mają speaker ds rolnictwa, budownictwa, sprawiedliwości. Tak niby gabinet cieni.
Tylko Mentzen mógłby na to odpowiedzieć (tak samo jak inni wodzowie partii)? Gdyby jakimś cudem wygrali wybory, mieli samodzielną większość to skad wzieli by minimum 30 osób kompetentnych na bycie ministrem albo wiceministrem? :korwinlaugh:
Braun ministrem edukacji?
Winnicki koordynador służb specjalnych po wpadkach z Marszem Niepodległości i jego asystentami (słynna rasistowska afera)?
Bosak ministrem imigracji?
Jacek Wilk ministrem sprawiedliwości?
A kto od MSZ?


Niestety jakby wygrali to byłby chaos, któtnie o stołki, wręcz szok co robić dalej bez wcześniejszego planu.
Rola opozycji jest łatwiejsza.
Plus podejrzewam, że koalicja z PO czy z PiSem jest niemożliwa, bo Tusk i Kaczyński mogą wyznawać zasadę, że ze złodziejami można się dogadać, ale wariatów trzeba się bać -będą pewnie wyciągać pojedynczych posłów....

Jak Mentzen się pucuje że robił doktorat z długu publicznego i że z badań wychodzi, że do 50% PKB jest bezpiecznie a dopiero przy 90% PKB zaczyna być to problem (to już nie jest to problem per se jak całe życie Korwiniści mówią, że zadłuża się przyszłe pokolenia?), na co mu kurwa Rysiek na chłopski rozum daje kontrę "że Węgry miały 50% i były na granicy wypłacalności, bo to zależy od wiarygodności kraju" - bo zależy, ale Sławek po doktoracie z długu chyba nie wie XD
to 0% zadłużania się jest niestety tak samo możliwe jak obietniece "nie podniesiemy żadnych podatków".
Ale to była niezła desperacja Mentzena: argument . Ktos mówi "pisałem o tym doktorat", kurczę widz zastanawia się czy Petru o czymś pisał.

Stanowski pamiętam, że też go zripostował tekstem: wiesz ilu jest gejów w USA a nie wiesz ile Kościół dostał ziemi od państwa?
No nie zbytnio pasuje to do obrony polskiej ziemi przez rozszczeniami żydowskimi plus kurczę jako doradca podatkowy Mentzen wie jakie przywileje zarówno podatkowe oraz w obrocie nieruchomościami ma Kościół.
Jakby na siłę próbował przypodobać się Braunowi i narodowcom...
A odnośnie Napierały: przypomniałem sobię ten filmik sprzed kilku lat

Kurczę chyba trochę się zmieniło od tego czasu :roberteyeblinking:
 
Back
Top