Polityka

Były wątki o imigracji?

Nie

Były wątki o prywatnym szkolnictwie wyższym (stary argument: skoro płacimy czasami miliony zł za wyszkolenie pilotów wojskowych to dlaczego nagle studia mają być płatne -przyjaciele banksterzy Petru by na tym skorzystali xd)?

Nie

Był wątek o rolnictwie i przmeyśle zbrojeniowym oraz pomyśle na to Petru czy tylko hasełka "panie a w USA to"?

Petru powiedział tylko, że zgadza się że trzeba inwestować w obronność. Petru przeciwko powszechnemu poborowi, Mentzen za. Nic więcej w temacie zbrojeń/obronności chyba nie padło.


A może o tym słynnej "najniższej aktywności zawodowej kobiet w UE"?

Nie. Petru mówił o tym że Państwo powinno wspierać aktywnosc zawodowa kobiet poprzez budowanie przeszkoli i żłobków oraz umożliwienie elastycznych form zatrudnienia (np. praca z domu)


Zgaduje bez oglądania, że wątek o UE jest taki sam jak z polityką imigracyjną: jestem za a nawet przeciw, bo żeby Bosak i jego elektorat się nie obraził

Mentzen nie potrafił odpowiedzieć czy jest za wyjściem Polski z UE. Jakby teraz było referendum za wyjściem, to on nie powie jakby zagłosował
 
Ale przecież to Lex Tusk. Czyli prawo przeciwko Tuskowi.
Kurczę to pokolei uczuj się w role Tuska:
jesteś szefem PO
uważasz, że Kaczyński chce ciebie zniszczyć
nawet uchwalił Lex Tusk
i uwaga uwaga najważniejsze...
... prosisz rząd ANTYDEMOKRATYCZNY, ZŁY, PODŁY, NIKCZEMNY, PODSŁUCHUJĄCY WSZĘDZIE, KACZYŃSKI JEST JAK PUTIN o...
... państwową ochronę -to trochę jakby Zalensky poprosił Putina o ochronę :waldeklaugh:

Piszę do Ciebie, że unikasz poważnego podejścia do tematu komisji i jej miejsca w polskim systemie prawnym oraz o tym jak wpłynie na nasze relacje z sojusznikami, a Ty mi dajesz takie coś. Nie chcesz rozmawiać na ten temat, to napisz wprost, bo marnujesz mój i swój czas.



Lex TVN: w ile Discovery miało się pozbyć udziałów? Pół roku? ROk? Przecież to było niepoważne. Nawet nie pomyśleliby o sprzedaży tylko o pozwie i skończyłoby się jak kiedyś z Eureko.

Co jest argumentem przeciwko Lex TVN a nie za!


Od czego tym razem PiS chce odwrócić uwagę? O lex deweloper i ustawie geologicznej (która nie jest IV rozbiorem Polski jak już straszą, ale ładnym ominięciem wywłaszczenia). Do tego pewnie zaraz pojawi się pakiet pomocowy dla banków po porażce z Frankowiczami w TSUE oraz tej wtopie z kredytami 2%...

Odwracają uwagę od następstw wyroku, którego nie było gdy rozpoczęli pracę nad komisją.
 
Co sie stalo Mentzenowi? Nie pamietam tak slabego wystapienia od czasu meczu el Polski z Moldawia. To mial byc przeciez spacerek. Przeciez Petru jest chyba 189 w rankingu dopiero.

Był jeden mądry, który przewidział co się stanie :)

Taaa... Petru merytorycznie bez szans. Oj, zdziwisz się jak Rysiu rozjedzie Sławka.
@Siwy25_1 śmiałeś się z tej wypowiedzi, a teraz milczysz :)
 
Był jeden mądry, który przewidział co się stanie :)


@Siwy25_1 śmiałeś się z tej wypowiedzi, a teraz milczysz :)
Czy tak trudno zrozumieć, że ktoś ma dość szmatławców z po-pisu, a że wypowiedzi polityków (ha tfu) konfederacji są w wielu miejscach zbieżne z poglądami zdrowego młodego białego mężczyzny, to wybiera on konfe jako alternatywę dla pozostałych zjebów, którzy są nie do przyjęcia? Nie oznacza to bynajmniej, że ten ktoś jest wielbicielem jakiegoś Sławka czy Cześka ::clintdis::
 
Czy tak trudno zrozumieć, że ktoś ma dość szmatławców z po-pisu, a że wypowiedzi polityków (ha tfu) konfederacji są w wielu miejscach zbieżne z poglądami zdrowego młodego białego mężczyzny, to wybiera on konfe jako alternatywę dla pozostałych zjebów, którzy są nie do przyjęcia? Nie oznacza to bynajmniej, że ten ktoś jest wielbicielem jakiegoś Sławka czy Cześka ::clintdis::

Ale tutaj rozmowa była o przewidywanym wyniku debaty Petru z Mentzenem, a nie o tym dlaczego młodzi faceci w Polsce często chcą głosować na Konfederację
 
Ale tutaj rozmowa była o przewidywanym wyniku debaty Petru z Mentzenem, a nie o tym dlaczego młodzi faceci w Polsce często chcą głosować na Konfederację
Bardziej odnoszę się do ogółu wskazywania "niedoskonałości" i czepiania się "szczegółów", oraz sugerowania, że ten czy tamten jest czyimś faworytem :siara:
Wiedziałem :pudziaonicbyniedao:
 
Włączyłem to na chwilę. Petru pół stołu notatek, Mentzen przyszedł jak ja na wszystkie sprawdziany w szkole... efekt taki sam :beczka:

Wyłączyłem jak zaczął "nie wiem", "nie ma dzisiaj referendum", "żartowałem". Tak to sobie może z Berkowiczem przy piwie i blancie pogadać. :DC:

Reszty nie oceniam bo to było w sumie na samym początku.
 
Jezus jedną z najbardziej drażniących postaci jest Rutkowski. Ba. Jeszcze gorsi są dziennikarze, którzy go zapraszają aby nabił sobie popularność na czyjeś tragedii.
Zresztą on chyba nawet nie ma już licencji detektywistycznej, a gdyby nie paszport dyplomatyczny to siedziałby
Czarna owca branży detektywistycznej

Co sie stalo Mentzenowi? Nie pamietam tak slabego wystapienia od czasu meczu el Polski z Moldawia. To mial byc przeciez spacerek. Przeciez Petru jest chyba 189 w rankingu dopiero.
Mentzen ma kłopoty aby połączyć swoje poglądy z poglądami na państwo Bosaka i Brauna. Już w debacie z Chmielewskim parę razy został trafiony tekstami o poglądach gospodarczych narodowców oraz ich programie np. polityka celna, protekcjonizm oraz budowanie mieszkań socjalnych plus głosowanie za niedzielą wolną od handlu.
 
  • Like
Reactions: spa
Nie



Nie



Petru powiedział tylko, że zgadza się że trzeba inwestować w obronność. Petru przeciwko powszechnemu poborowi, Mentzen za. Nic więcej w temacie zbrojeń/obronności chyba nie padło.




Nie. Petru mówił o tym że Państwo powinno wspierać aktywnosc zawodowa kobiet poprzez budowanie przeszkoli i żłobków oraz umożliwienie elastycznych form zatrudnienia (np. praca z domu)




Mentzen nie potrafił odpowiedzieć czy jest za wyjściem Polski z UE. Jakby teraz było referendum za wyjściem, to on nie powie jakby zagłosował
Czyli o najważniejszych sprawach nie rozmawiali. Szkoda, że nie było mowy o prywatyzacji przemysłu obronnego i kto miałby to kupić (pomijając fakt, że on w USA jest tak prywatny, że firmy zbrojeniowe mają własnych polityków, ale swojej technologii bez zgody Kongresu sprzedać nie mogą). Przypomina mi się wypowiedź Petru albo Balcerowicza o energetyce: a co to za różnica, czy elektrownie mieliby Polacy czy Francusi, Niemcy? Przecież to nasi sojusznicy, skończmy z ksenofobią, energetyka jest taką samą gałęzią przemysłu jak inne branże -byłoby tak samo ze zbrojeniami...?

Z powszechnym poborem jest tak, że i tak będzie w czasie wojny czy tego chcemy czy nie dlatego warto aby ludzie byli już wcześniej przeszkoleni.
Z drugiej strony jestem pewien, że nie jeden nastolatek (nawet z dobrego domu a nie murzyńskiej dzielnicy) czy staruszka w USA potrafi lepiej obsługiwać broń niż polscy policjanci i żołnierze.
Przewodnicząca Porozumienia Magdalena Sroka, była policjantka kpiła z pomysłu strzelnicy w każdym powiecie, mówiąc że policjanci nie z każdej komendy mają regularny dostęp do strzelnicy a co dopiero cywile :waldeklaugh:
Plus jak miałby ten pobór polegać to druga sprawa, bo jeśli tak jak kiedyś to lepiej wcale...
To jest temat rzeka jak zaniedbano obronność, pewnie duża cześć Polaków nie byłaby w stanie rozpoznać po zdjęciu tego szkodnika Siemioniaka -ci obywatele nie mają prawa narzekać na przymusowy pobór do wojska:aletoniedomnietak:
 
Włączyłem to na chwilę. Petru pół stołu notatek, Mentzen przyszedł jak ja na wszystkie sprawdziany w szkole... efekt taki sam :beczka:

Wyłączyłem jak zaczął "nie wiem", "nie ma dzisiaj referendum", "żartowałem". Tak to sobie może z Berkowiczem przy piwie i blancie pogadać. :DC:

Reszty nie oceniam bo to było w sumie na samym początku.


// Mentzen w mediach ma energię pierwszoklasisty który myśli, że wymówka "pies zjadł mi zeszyt" jest szczytem geniuszu i nikt wcześniej na nią nie wpadł //
 


FzInPFbWYAAF55D.jpeg
 
Zostało jeszcze jakieś normalne państwo na tym globie czy już zbyt późno?

Przeciez te "patriotyczne" pisowskie szmaty buduja strategiczne inwestycje budowlancami z krajow tzw trzeciego swiata.
Polski budowlaniec to nich sobie jedzie do niemiec albo skandynawii.

 
Przeciez te "patriotyczne" pisowskie szmaty buduja strategiczne inwestycje budowlancami z krajow tzw trzeciego swiata.
Polski budowlaniec to nich sobie jedzie do niemiec albo skandynawii.

Orlen robi przetarg z warunkiem 100% cena, musi wygrać najtańszy, ktoś kto albo nie zapłaci pracownikom, albo zapłaci połowę tego co weźmie Polak, inaczej Orlenowi nie styknie kasy. Jednocześnie pryncypał szefa Orlenu wprowadza podwyżkę płacy minimalnej. Czego nie rozumiesz Jasiu?
 
Orlen robi przetarg z warunkiem 100% cena, musi wygrać najtańszy, ktoś kto albo nie zapłaci pracownikom, albo zapłaci połowę tego co weźmie Polak, inaczej Orlenowi nie styknie kasy. Jednocześnie pryncypał szefa Orlenu wprowadza podwyżkę płacy minimalnej. Czego nie rozumiesz Jasiu?
Czyli pisowskie szmaty :fjedzia:
 
Żeby komentarz koroluka miał więcej lajków (prawie 3 krotnie) niż skomentowany przez niego post z oficjalnego profilu Konfederacji. To jasno pokazuje jak bardzo Mentzen został rozjechany przez Petru w debacie.

 
Last edited:
Żeby komentarz koroluka miał więcej lajków niż skomentowany przez niego post z oficjalnego profilu Konfederacji. To jasno pokazuje jak bardzo Mentzen został rozjechany przez Petru w debacie.


Ale to chyba tylko dlatego, ze poki co lajkuja lewaki. Wokekonfederaci jeszcze o tej godzinie sa w pracy.

Nie ma co sugerowac sie lajkami.
 
Przeciez te "patriotyczne" pisowskie szmaty buduja strategiczne inwestycje budowlancami z krajow tzw trzeciego swiata.
Polski budowlaniec to nich sobie jedzie do niemiec albo skandynawii.

Wioska baraków: teraz te kwatery pracownicze są popularne tylko przy takim najmie można się przejechać na wymaganiach odnośnie bezpieczeństwa itp. Teoretycznie możesz wynająć na długi termin ruderę, ale przy innych najmach trzeba już uważać (to zresztą ciekawe, że ustawa o ochronie lokatorów zapewnią możliwość niepłacenie, ale już nie standardu mieszkania).
Coś mi się wydaje, że niedługo pojawią się donosy i procesy z Orlenem, bo pewnieczegoś nie dopilnują, a że pułapek trochę jest, a oni to amatorzy...

Orlen robi przetarg z warunkiem 100% cena, musi wygrać najtańszy, ktoś kto albo nie zapłaci pracownikom, albo zapłaci połowę tego co weźmie Polak, inaczej Orlenowi nie styknie kasy. Jednocześnie pryncypał szefa Orlenu wprowadza podwyżkę płacy minimalnej. Czego nie rozumiesz Jasiu?
Oczywiście zapominając że sknera płaci długoterminowo dwa razy, a hinduska szkoła budowlana jest legendarna zwłaszcza w Dubaju :korwinlaugh:
Ale wątpię aby inwestycje Orlenu były tanie. W Polsce wszystko jest drogie: od stadionów, autostrad bez względu na partie...
Na miejscu tvnu od razu planowałbym reportaż o przestrzeganiu praw pracowniczych w tych barakach xd


Żeby komentarz koroluka miał więcej lajków (prawie 3 krotnie) niż skomentowany przez niego post z oficjalnego profilu Konfederacji. To jasno pokazuje jak bardzo Mentzen został rozjechany przez Petru w debacie.


To jest straszne, że człowiek promujący kazirodztwo jest popularny (ba nawet chyba przy braku pokrewieństwa w niektórych przypadkach to nie przejdzie).Tym śmieszniejsze jest że wielki komunista płaci Muskowi za promocje konta xd
 
Mówimy o wyniku debaty o której chciałbyś zapomnieć, bi nie wyszła jak myślałeś że wyjdzie
Chłopie nie zesraj się. Jako lider partii chcącej współtworzyć rząd nie chciał odpowiedzieć na dość problematyczne pytanie o UE od Ryśka, który chce się doczłapać do senatu, a ty się pod to brandzlujesz jakby go tam lirycznie zmiótł z planszy. Ogarnij się.
 
Back
Top