Polityka

Konserwatywne wielkie chłopy? Mentzen, Bosak, Rola?
Mój wpis odnosi się do akcji z ostatnich tygodni. Niejaki stary komuch Seweryn fan Pedofilii Obywatelskiej się lekko zagalopował w swoim filmiku i zapomniał, że te "wolne media" do których tak bijesz konia określają mianem faszystów młodych mężczyzn w sile wieku. Generalnie każdego komu nie pasuje układ okrągłostołowy. Warto dodać młodych i wkurwionych sytuacją mężczyzn w sile wieku.
:roberteyeblinking: Jak widać komuchów mocno dupki pieką, że komuś sondaże idą w górę.

NIESTETY, ale jakakolwiek akcja o której się marzy staremu komuchowi skończyła by się dla jego popleczników i jego samego sromotnym wpierdolem. Teraz już nie mają ze sobą zomo z pałeczkami. Zostaje im płacz w telefon.
 
Mój wpis odnosi się do akcji z ostatnich tygodni. Niejaki stary komuch Seweryn fan Pedofilii Obywatelskiej się lekko zagalopował w swoim filmiku i zapomniał, że te "wolne media" do których tak bijesz konia określają mianem faszystów młodych mężczyzn w sile wieku. Generalnie każdego komu nie pasuje układ okrągłostołowy. Warto dodać młodych i wkurwionych sytuacją mężczyzn w sile wieku.
:roberteyeblinking: Jak widać komuchów mocno dupki pieką, że komuś sondaże idą w górę.

NIESTETY, ale jakakolwiek akcja o której się marzy staremu komuchowi skończyła by się dla jego popleczników i jego samego sromotnym wpierdolem. Teraz już nie mają ze sobą zomo z pałeczkami. Zostaje im płacz w telefon.

Z tą pedofilią obywatelską to turbo chamskie i słabe. Jeszcze na niższym poziomie niż Seweryn.
 
Opowiadać, że Korwin będzie gwałcił dzieci to nie jest turbo chamskie i słabe ale napisać o partii, w której pedofil gwałcił dzieci "Pedofilia Obywatelska" to już tak :beczka:

Pedofil jest w więzieniu. W Konfederacji był typ który zarażał kiłą i czy to znaczy że powinno się konfederację sprowadzać do kiły? No nie. To nie ma żadnego sensu.
 
Nie odniosłeś się do tego co napisałem.

Ale kto mówi że Korwin będzie gwałcił dzieci? Przecież to jest chochoł. Krytykuje się Korwina za pochwałę lekkiej pedofilii i niezliczone wypowiedzi bagatelizujące pedofilię. Żaden z liderów PO nie postulował legalizacji pedofilii. Natomiast lider Konfederacji to postulował.
 
Z tą pedofilią obywatelską to turbo chamskie i słabe. Jeszcze na niższym poziomie niż Seweryn.
Każda akcja powoduje reakcje.
Tylko mam dysonans poznawczy, bo tak krzyczą wolność i demokracja, wolne MEDIA (XD) na każdym kroku, a na filmiku stare komuchy zachowują się jak bydło.
:putinlaugh:

A co do PO to od akcji z tym dzieckiem, przez patronaty nad marszami degeneratów sami sobie wystawiają świadectwo. Nazwa w pełni pasuje nie wiem czemu się czepiasz.
:roberteyeblinking:
 
Opowiadać, że Korwin będzie gwałcił dzieci to nie jest turbo chamskie i słabe ale napisać o partii, w której pedofil gwałcił dzieci "Pedofilia Obywatelska" to już tak :beczka:


Czyli jeżeli wśród członków Konfederacji byłby osobnik prorosyjski, onuca rozpowszechniająca ruska propagandę, antyukrainskie fejki- to można Konfederację nazwać wtedy legitnie partia ruskich onuc? :P
 
Nie każdy ksiądz to pedofil. Nie każdy Braun to ruska onuca ... Ale akurat Grzegorz Braun z Konfederacji jest ruską onucą.
A to nie Grzegorz Braun złożył samodonos do wolnych sądów żeby przeprowadzili śledztwo czy jest agentem?
 
Back
Top