Polityka

Podobno ktoś wykradł to nagranie z jego prywatnego konta na FB i upublicznił.
Na Twitterze czytałem teorię, że wideo mogło być adresowane do jego 7-letniego wnuka.
Ale to są świry. xD

Andrzej Seweryn (aktor), gdyby ktoś nie kojarzył.




Bonus:

 
Podobno ktoś wykradł to nagranie z jego prywatnego konta na FB i upublicznił.
Na Twitterze czytałem teorię, że wideo mogło być adresowane do jego 7-letniego wnuka.
Ale to są świry. xD

Andrzej Seweryn (aktor), gdyby ktoś nie kojarzył.




Bonus:


Chciałbym, żeby mu ktoś przypadkiem na ulicy zajebał listwę na ten pusty komuszy pysk. Tylko tyle, a aż tyle.
 
Przecież to nie elektroda, tu się nikt nie zesra jak dasz post pod postem

Mnie samego to irytuje, że nie można dodać dodatkowej treści do posta, którego się przed chwilą wysłało, tylko trzeba walić kolejnego pod poprzednim. Zaburza to mój kosmos oraz estetykę tegoż zacnego forum. :boystop:
A wszystko przez upartość Dzihadosa. :windu:
 
Mnie samego to irytuje, że nie można dodać dodatkowej treści do posta, którego się przed chwilą wysłało, tylko trzeba walić kolejnego pod poprzednim. Zaburza to mój kosmos oraz estetykę tegoż zacnego forum. :boystop:
A wszystko przez upartość Dzihadosa. :windu:
To ja mam odwrotnie. Jak przeglądam twittera i mi coś wpadnie w oko to wrzucam kolejnego posta a nie edytuję tego, którego wrzuciłem przed chwilą z czystego lenistwa - za dużo klikania :lol:
 
To ja mam odwrotnie. Jak przeglądam twittera i mi coś wpadnie w oko to wrzucam kolejnego posta a nie edytuję tego, którego wrzuciłem przed chwilą z czystego lenistwa - za dużo klikania :lol:

Po prostu chcesz więcej lajków, bo jesteś jak te nastolatki dzisiejsze, tylko, że grubszy i starszy.
 
Zdjęcia z laptopa Bidena jr. Dziwki, nudesy, koks, crack itp. VPN na stany i heja :roberteyeblinking:

Skurwiele ocenzurowali foty panienek. :usunto:

20190130_204412-AllieKenedy-c0f5cab6-6a12-4a75-8a89-7770df99a6c4-xs.jpg
20190130_204407-AllieKenedy-57cf1f75-3b71-46f9-967c-724940fbd43d-xs.jpg
 
Tego jest tak dużo że, jprdl... strona zabrania robić ss, a pliki są za duże żeby wkleić :korwinlaugh: na kompie se wejdź, albo na tel wyszukiwarkę jak opera co ma vpna instaluj
ale tu jest wszystko, zdj starego Bidena, rodzinki a obok dziwki, małolaty, pliki z lapka itd. xD
Jakie to jest kurestwo ta cała banda lewackich "demokratow".
Ujebani po uszy w handlu od koksu po dzieci, jawnie wspierający te wszystkie lewackie i pedofilskie organizacje lpg, a przypomnę że Ci ludzie niedawno trumpa chcieli wsadzić za jakąś łapówkę dla dziwki sprzed kilkunastu lat.
:waldeklaugh:
 
To ja mam odwrotnie. Jak przeglądam twittera i mi coś wpadnie w oko to wrzucam kolejnego posta a nie edytuję tego, którego wrzuciłem przed chwilą z czystego lenistwa - za dużo klikania :lol:

Osz Ty kurwiu. :windu:
Idę rzucić na siebie czakrę korony i podotykać czerwonego jaspisu w celu unormowania mojego kosmosu i odzyskania jasnej aury, bo mnie wkurwiłeś w tym momencie. :boystop:
 
wiem, że masz inne standardy moralności i porządnego życia, ale raczej syn wysoko postawionego polityka, w wieku ok 50 lat nie powinien miec zdjęc swojego benka jak pali crack, czy kurewek badz nawet under age dziewczyn :robertmakeup:


Oczywiście, że nie. To pojebane, że nie robił tego w większym ukryciu tylko dawał się fotografować.
 
Ja tylko dodam do tego linku z bidonem, Wiecie że vpn, vpnowi nierówny? Część z nich gdy zapukają służby oddaje dane na temat użytkownika bez mrugnięcia okiem. Osobiście bym nie zaryzykował nawet klikania w ten link, nie mówiąc o zasysaniu czegoś na dysk
:homer:
 
Ja tylko dodam do tego linku z bidonem, Wiecie że vpn, vpnowi nierówny? Część z nich gdy zapukają służby oddaje dane na temat użytkownika bez mrugnięcia okiem. Osobiście bym nie zaryzykował nawet klikania w ten link
:homer:


No ale tor jest pewny. Tylko że tam 5 mb plik ładuje się kilka minut xd
 
Tego jest tak dużo że, jprdl... strona zabrania robić ss, a pliki są za duże żeby wkleić :korwinlaugh: na kompie se wejdź, albo na tel wyszukiwarkę jak opera co ma vpna instaluj
ale tu jest wszystko, zdj starego Bidena, rodzinki a obok dziwki, małolaty, pliki z lapka itd. xD
Polecam wszystkim Operę - najlepsza i najszybsza przeglądarka z darmowym VPN i nie zamula pamięci tak jak chrome -> mega opcja!
Warto się przestawić a import wszystkiego z Chrome'a zajmuje minutę...
 
Też ma swoje słabe strony i tego też trzeba wiedzieć jak używać. Służby również wystawiają swoje honey poty w sieci tor.
:tiphatb:


No tak, ale jak twoj odcisk idzie przez kilka tys serwerów to po nim Cię nie znajdą, chyba że zaangażują setki informatyków na rok tylko do tej roboty. Ale już nie pamiętam dokładnie, w liceum zajrzałem w tę część internetu, ale spierdolilem jak zobaczyłem że na polskim onion forum zwyrodnialcu mają swój dział pedofilski czy nekrofilski i wrzucają zdjęcia pedofilskie nawet własnych dzieci. Do tego momentu to mnie jaralo- to, że ludzie sobie sprzedają broń, narkotyki, lewe dokumenty, cjanek. I pamiętam, że jak się dobrze zabezpieczyło to ni chuja nie mogli do ciebie dojść inaczej jak przez prowokacje(np pies chce kupić lewe dokumenty)
Do takiego honey pot i tak by twój ślad szedł przez setki, czy tam tysiące serwerów tor, nie?
 
















Hmmm








4%? Czyli ~8% mezczyzn, co ~12. Wiek poborowy to -20 tdo ~40? Srednia zycia to tam pewnie z 60 lat, a wiec 24% tych w wieku poborowym, co 4. Wow


Wow. XXI wieku zegnaj


















Lol

O proszę. To już wiem skąd ta strona pojawiła się w wątku o COVID. Naprawdę nie przyszło Ci do głowy, że strona oparta na szablonie za 59 dolarów nie jest zbyt wiarygodna?

Skoro już obnażam bezmyślne fejki to obnażę i ten. Może w takim razie oficjalne stanowisko EMA?
To w najlepszym razie żeś zdebunkował click-baitowy tytuł (lub wieloznaczne angielskie "admits").

Artykuł wyraznie podkreśla że chodzi o ten dokument EMA:

Co do 59 dolarów: masz jakichś ranking gdzie by można posortować portale informacyjne po cenie skórki? Zastanawia mnie czy droższą skórkę, a więc i wyższą wiarygodność, ma TVP czy TVN...

No i udzielasz się na forum które nie ma w ogóle płatnej skórki, więc nasza (w tym moja i twoja) wiarygodność oczywiście zerowa, zatem nie ma sie co spinac :)

@Dzihados Wydłuż czas edycji postów chociaż do 30 minut. Plis.
podbite do 30m
 
Last edited:
Back
Top