Polityka

I co wy na to europejczycy z polskim peselem?


Prostowanie bzdur wrzucanych przez takich szurów jak Ziemkiewicz to jest praca na pełen etat. Risercz ziemkiewiczowski jest zresztą już legendarny.

Znajdź teraz w zagranicznych źródle jego wypowiedź.
Mi się wydawała ona na tyle bzdurna, że aż nie mogłem uwierzyć więc sam szukałem. I co? Nie znalazłem.
Tu masz link do artykułu na RMF FM, który jako źródło podaje... RMF FM. A reszta redakcji to bezmyślnie skopiowała.


Dla kontry coś The Guardian, ze wczoraj:


He acknowledged that in the past western Europe had not been sensitive to the requests of the east. “Some said you had missed an opportunity to stay quiet. I think we also lost an opportunity to listen to you. This time is over,” Macron said, to applause in the audience.

Referring back to the division of Europe enforced in the east in the wake of the second world war, Macron said Europe must not allow eastern Europe to be kidnapped by Russia a second time, adding that the enforced estrangement had weakened the whole European family.


Naprawdę widzę, że wśród ludzi jest ogromny problem z weryfikacją informacji w sieci.
 
Prostowanie bzdur wrzucanych przez takich szurów jak Ziemkiewicz to jest praca na pełen etat. Risercz ziemkiewiczowski jest zresztą już legendarny.

Znajdź teraz w zagranicznych źródle jego wypowiedź.
Mi się wydawała ona na tyle bzdurna, że aż nie mogłem uwierzyć więc sam szukałem. I co? Nie znalazłem.
Tu masz link do artykułu na RMF FM, który jako źródło podaje... RMF FM. A reszta redakcji to bezmyślnie skopiowała.


Dla kontry coś The Guardian, ze wczoraj:







Naprawdę widzę, że wśród ludzi jest ogromny problem z weryfikacją informacji w sieci.
To mamy się zbroić czy rozbrajać?
 
IMG_20230601_233255.jpg

Francja i Belgia :putinlaugh:
 
Brawo. Słowo klucz "domniemanie".
Ale załóżmy abstrakcyjnie że jesteś fanem broni i kupujesz coś z ruskiego vpna albo chociaż z ich rynku i pani Grażynka blokuje Ci konta bez możliwości odwołania! Bez sprawy, bez wniosków po prostu zostajesz z ręką w nocniku, bo ktoś DOMNIEMYWAŁ.

I potem będziesz mógł płakać, że pis ma krew na rękach. Rozumiesz w końcu Sherlocku?
Wtedy to jest prosta sprawa. Bierzesz ową broń i odwiedzasz panią Grażynkę :wink:
 
Protesty najważniejszych sojuszników Polski (USA, WB) sprawiły, że Duda niedługo po podpisaniu ustawy o komisji, wycofuje się z niej rakiem składając nowelizację. Ale @Bezimienny udaje, że nie ma problemu z Komisją, bo Matczak ją skrytykował, a jak Matczak coś mówi, to wypada mówić odwrotnie, bo wiadomo - kasta.
 

KOCHANI NIE MOŻE NAS ZABRAKNĄĆ!
Nie jedziesz czasem przez Poznań? Zabrałbyś na pakę? Będzie ekologiczniej jechać jednym
 
Prostowanie bzdur wrzucanych przez takich szurów jak Ziemkiewicz to jest praca na pełen etat
Nie czytam Ziemkiewicza, czasem coś odsłucham ale w tym przypadku sam zadaje pytania, z których nie wynika, że pokłada wiarę w info od rmf. Mniejsza z tym, bardziej ciekawi mnie jednak Twoje stwierdzenie, że Ziemkiewicz jest szurem. Możesz wskazać na jego teksty, które swą wartością wpisują się w to określenie?
 
Pięknie zmieniają sie statystyki. Kurczę nie pamiętam, chyba na wp było porównywanie statystyk z poczuciem bezieczeństwa wśród Polaków: lata 90, pierwsze lata XXI i reszta -ładnie rośnie na plus.
Gdybyśmy mieli jeszcze podwyższone kary za przestępstwa co ograniczyłoby recydywę, ale oczywiście większe karanie to droga do średniowiecza jakby to orły prawne powiedziały...
Później te same orły prawne mówią o tym, że demokracja się kończy...
Prostowanie bzdur wrzucanych przez takich szurów jak Ziemkiewicz to jest praca na pełen etat. Risercz ziemkiewiczowski jest zresztą już legendarny.

Znajdź teraz w zagranicznych źródle jego wypowiedź.
Mi się wydawała ona na tyle bzdurna, że aż nie mogłem uwierzyć więc sam szukałem. I co? Nie znalazłem.
Tu masz link do artykułu na RMF FM, który jako źródło podaje... RMF FM. A reszta redakcji to bezmyślnie skopiowała.


Dla kontry coś The Guardian, ze wczoraj:







Naprawdę widzę, że wśród ludzi jest ogromny problem z weryfikacją informacji w sieci.
Od dawna powtarzam, że odpowiednia kasa i byłbym w stanie przygotować bezdomnego z parku do tego aby występował w TV jako ekspert TV: prawo, politologia, klimat, religia -teorie od lewa do prawa.
Już nawet Petru szło wypromować :korwinlaugh:

Ciekawi mnie jednak niemal nagonka na Macrona. Dość intensywna. Jest to człowiek za elektrowniami atomowymi, za zbrojeniem się, dość odważnie jak na lewacką Francje traktuje środowisko muzłumańskie (niby kościoły, meczety itp. we Francji są własnością państwa, ale przed jego rządami nie było popularne aby wjeżdżać z oddziałem AT do meczetu. Ba nawet to są jego słowa "strefa Schengen powstała, jak imigracja nie była wykorzystywana jako metoda walki politycznej/sabotażu państwa".
Dla porównania jego poprzednik Holland mówił, że zamachy terrorystyczne to element życia w dużym mieście do którego trzeba się przyzwyczaić.
Też gospodarczo jak na ultralewacką Francję (bogaty pakiet socjalny, niski wiek emerytalny, szerokie uprawnienia związków zawodowych oraz duża liczba dni protestów, co roku -są blisko Argentyny) zachowuje się dość odważnie
 

Macie, chociaż brakowało wycinania konkurencji :korwinlaugh:
Też z tymi wystąpieniami publicznymi to zrobił ogromny progres, bardzo dużo wzoruje się na Trumpie


Ciekawy był jednak Dudek mówiący pod koniec o tym jak ładnie PiS zatrudnia osoby od badań opinii publicznych i to nie na jakieś marnej próbie tysiąca osób tylko konkretnie badać regiony :roberteyeblinking:
 
Macie, chociaż brakowało wycinania konkurencji :korwinlaugh:
Też z tymi wystąpieniami publicznymi to zrobił ogromny progres, bardzo dużo wzoruje się na Trumpie


Ciekawy był jednak Dudek mówiący pod koniec o tym jak ładnie PiS zatrudnia osoby od badań opinii publicznych i to nie na jakieś marnej próbie tysiąca osób tylko konkretnie badać regiony :roberteyeblinking:

Nawet nie wciskam play na takich rzeczach :fjedzia:
 
Back
Top