Polityka

Czekajcie... Czy ten Gdula w jednym tygodniu napisał, ze śmierć Polaków podczas drugiej wojny światowej jest tylko metaforyczna, a potem napisal, ze frajer, który jest pedofilem to wielki człowiek? Do wora.

PS. Ten Gdula wygląda jakby ciężkie narkotyki nie były mu obce. Zajechany na ryju jakby byl po wojnie.
 
Czekajcie... Czy ten Gdula w jednym tygodniu napisał, ze śmierć Polaków podczas drugiej wojny światowej jest tylko metaforyczna, a potem napisal, ze frajer, który jest pedofilem to wielki człowiek? Do wora.


W komentarzach pod wpisami na jego cześć wiele osób pisze o tej pedofilii. Lewica nawet się nie oburza, nie broni, po prostu ignoruje.
 
Czekajcie... Czy ten Gdula w jednym tygodniu napisał, ze śmierć Polaków podczas drugiej wojny światowej jest tylko metaforyczna, a potem napisal, ze frajer, który jest pedofilem to wielki człowiek? Do wora.

PS. Ten Gdula wygląda jakby ciężkie narkotyki nie były mu obce. Zajechany na ryju jakby byl po wojnie.
Polityka przyciąga najgorszy typ ludzi, albo cynicznych karierowiczów nastawianych na kasę i władzę, albo odklejeńców ideologicznych, albo idealistów (którzy szybko migrują do pierwszego gatunku).
Taki Gdula to chyba odklejeniec? Choć zawsze mnie zastanawia to, czy naprawdę debli, czy udaje?
 
Polityka przyciąga najgorszy typ ludzi, albo cynicznych karierowiczów nastawianych na kasę i władzę, albo odklejeńców ideologicznych, albo idealistów (którzy szybko migrują do pierwszego gatunku).
Taki Gdula to chyba odklejeniec? Choć zawsze mnie zastanawia to, czy naprawdę debli, czy udaje?
Dziecko apartczyka przesiąknięte wygodami władzy
 
Polityka przyciąga najgorszy typ ludzi, albo cynicznych karierowiczów nastawianych na kasę i władzę, albo odklejeńców ideologicznych, albo idealistów (którzy szybko migrują do pierwszego gatunku).
Taki Gdula to chyba odklejeniec? Choć zawsze mnie zastanawia to, czy naprawdę debli, czy udaje?
patrząc po majątku (te dzieci SBków, komunistów jakoś dziwnie miękko wylądowali) oraz po tym jak prowadzi karierę polityczną to myślę, że to wyrachowanie.
Ja bym dodał trzecią grupę: ludzi, którzy za wszelką cenę chcą być sławni. Oni byliby w stanie zapłacić za to aby ktoś o nich napisał. Obojętnie czy dobrze czy źle. Paru dziennikarzy już mówiło, że sporo tych anonimowych donosów na polityków to pewnie jest od samych polityków. W erze mediów społecznościowych jest to jeszcze mocniejsze

Czekajcie... Czy ten Gdula w jednym tygodniu napisał, ze śmierć Polaków podczas drugiej wojny światowej jest tylko metaforyczna, a potem napisal, ze frajer, który jest pedofilem to wielki człowiek? Do wora.

PS. Ten Gdula wygląda jakby ciężkie narkotyki nie były mu obce. Zajechany na ryju jakby byl po wojnie.
jestem za tym, aby posłowie byli regularnie testowani przed głosowaniami na obecność narkotyków i wyniki powinny być publicznie znane.
Kiedyś myślałem, że to byłaby przesada, ale teraz to raczej konieczność. Paru pijanych w Sejmie było, ale teraz to tam są narkomanii i wcale bym nie zdziwił, że jakby wydział narkotykowy zrobił nalot na hotel poselski to psy miałyby sporo roboty :korwinlaugh:
Dziecko apartczyka przesiąknięte wygodami władzy
Mocniej: z akcji Hiacynt przeciw...
... tęczowym.
Nawet Mazurek się o to pytał Gduli...
 
znowu pudło, nie masz ostatnio dobrej pasy...
Kolejny dowód, że w Polsce ekonomiści są na poziomie politologów "Duda walczy o trzecią kadencję" -chociaż akurat do ludzi po ekonomii, rachunkowości mogę być akurat uprzedzony przez prace którą wykonywałem

Widzę że nie potrzebujesz argumentów. Tak trzymaj!
 
Widzę że nie potrzebujesz argumentów. Tak trzymaj!
słaba prowokacja: przecież wysłałem filmik, gdzie autor kanału Jeden z wielu szczegółowo wyśmiał to co powiedzieli eksperci okopress :zarobiony:
Tym bardziej, że oni w swoich obliczeniach przyjęli jeden samochód prosto z salonu co zwiększa wydatki...
 
słaba prowokacja: przecież wysłałem filmik, gdzie autor kanału Jeden z wielu szczegółowo wyśmiał to co powiedzieli eksperci okopress :zarobiony:
Tym bardziej, że oni w swoich obliczeniach przyjęli jeden samochód prosto z salonu co zwiększa wydatki...

Jeden z Wielu... Ty to masz ekspertów....
 
przepraszam, że nie cytuje Karolkula z "jego publicystyka nie jest obiektywna", "Ziemkiewicz u Niemca pracuje" oraz kazirodztwo spoko :juanlaugh:
Nie trzeba być ekspertem, mieć pierdylion doktoratów aby wyśmiać ekspertów okopress.
Wystarczy kartka papieru i kalkulator albo excel :waldeklaugh:

Przesłuchalem i... On się z nimi zgodził, że nie ma z czego obniżać podatków. Może odsłuchaj własne źródła? Twoje lenistwo intelektualne poraża.

Argumenty Jeden z Wielu - własny dom, wcale nie musi być własny - może być banku. Ba! To nawet nie musi być dom... A każdego oznacza wspólnie z żoną. Robienie kurwy z logiki. Wyższy poziom.
 
Przesłuchalem i... On się z nimi zgodził, że nie ma z czego obniżać podatków. Może odsłuchaj własne źródła? Twoje lenistwo intelektualne poraża.

Argumenty Jeden z Wielu - własny dom, wcale nie musi być własny - może być banku. Ba! To nawet nie musi być dom... A każdego oznacza wspólnie z żoną. Robienie kurwy z logiki. Wyższy poziom.
Słabo prowokujesz musisz się lepiej postarać. Trzeba przyznać, że @Halibut 2.0 lubi prowokować ale wyrobił się w tym i jest coraz lepszy, a ty ciągle po najmniejszej linii oporu a szkoda, bo prowokowanie, trolowanie to sztuka:usunto:

BTW co sądzisz o partii której prezydent miasta akceptuje dofinansowanie organizacji robiącej spotkania z hasłami "własność to kradzież"? :waldeklaugh:
 
Słabo prowokujesz musisz się lepiej postarać. Trzeba przyznać, że @Halibut 2.0 lubi po prowokować ale wyrobił się w tym i jest coraz lepszy, a ty ciągle po najmniejszej linii oporu

Nie prowokuję. Piszesz bzdury i jeszcze nawet się nie starasz. Stać Cię na więcej. Idziesz linii najmniejszego oporu , nawet gdy próbujesz mnie zdenerwować, pomijając już brak merytorycznych argumentów.

Zobaczyłeś, że dziennikarze Oko Press i oszalałes, bo przecież Oko Press to Wolne Sądy, a to krok do Matczaka. A jak ktoś jest blisko Matczaka to nie ma litości - szatan!

BTW co sądzisz o partii której prezydent miasta akceptuje dofinansowanie organizacji robiącej spotkania z hasłami "własność to kradzież"?

Piszesz o Trzaskowskim i PO. A ja jestem fanem Petru, nie Trzaska. Trzaskowski nie jest z mojej bajki.
 
Last edited:
Czekajcie... Czy ten Gdula w jednym tygodniu napisał, ze śmierć Polaków podczas drugiej wojny światowej jest tylko metaforyczna, a potem napisal, ze frajer, który jest pedofilem to wielki człowiek? Do wora.

PS. Ten Gdula wygląda jakby ciężkie narkotyki nie były mu obce. Zajechany na ryju jakby byl po wojnie.
To znaczy ta kurwa była wielka patrząc na zdjęcia :dobry:
Mario by się podociążał:pudzianfap:
 
Piszesz o Trzaskowskim i PO. A ja jestem fanem Petru, nie Trzaska. Trzaskowski nie jest z mojej bajki.
wkręcasz mnie :waldeklaugh: To już te asy mają rozsądku, wiedzy/etyki zawodowej
1682416185284.png


1682416234179.png



Najpierw ekspert od kredytów frankowych,
później jego wspaniałe analizy aktywności zawodowej Polek

Boże: to jest człowiek pokroju Balcerowicza. Liczby i fakty nie mają znaczenia. Ja mówię i macie mnie słuchać -gdyby nie to, że tacy ludzie doprowadzili do tego, że liberał gospodarczy stał sie memem to byłoby to zabawne...
Misiewicz Balcerowicza
 
wkręcasz mnie :waldeklaugh: To już te asy mają rozsądku, wiedzy/etyki zawodowej
View attachment 63907

View attachment 63908


Najpierw ekspert od kredytów frankowych,
później jego wspaniałe analizy aktywności zawodowej Polek

Boże: to jest człowiek pokroju Balcerowicza. Liczby i fakty nie mają znaczenia. Ja mówię i macie mnie słuchać -gdyby nie to, że tacy ludzie doprowadzili do tego, że liberał gospodarczy stał sie memem to byłoby to zabawne...
Misiewicz Balcerowicza

Nie obrażaj Petru porównaniami do tych szurow, tylko dlatego że wypowiedział się nieprecyzyjnie na temat aktywności zawodowej kobiet w Polsce na tle UE. Gdyby powiedział, że poniżej średniej, a nie na końcu, to byłoby ok. Z jednej strony jesteś tolerancyjny dla skrótów myślowych Mentzena, ale dla Petru w mniejszej sprawie masz mniej tolerancji.
 
W Warszawie do klubu pokerowego wjebalo się okolo 100 funkcjonariuszy policji z bronią i kominiarkami ma legalnie zorganizowany turniej pokera. Podobno na zlecenie prokuratury. Nie dość, że teraz ten klub wygra sprawe bo wszystko bylo legalnie i dostaną odszkodowanie to jeszcze wyobraźcie sobie ile taka akcja musiala kosztować jak tam na 8 lodówek przyjechali. Odszkodowanie oczywiście będzie z Naszych podatków.
:mjsmile:
 
Petru jest obecnie jedynym politykiem, który reprezentuje interesy grupy społecznej, do której należę - pracownicy IT, pracownicy korpo z kompetencjami.
A nam malym i większym przedsiębiorcom koło chuja to lata dlatego będziemy głosować na konfe.

Ty i twoi eksperci od paru lat bezbłędni.
:putinlaugh:
Pomijając, że Mentzen wrzucał mase filmów dla optymalizacji podatkowej pracowników IT, które nawet ja fizol oglądałem.
 
Nie obrażaj Petru porównaniami do tych szurow, tylko dlatego że wypowiedział się nieprecyzyjnie na temat aktywności zawodowej kobiet w Polsce na tle UE. Gdyby powiedział, że poniżej średniej, a nie na końcu, to byłoby ok. Z jednej strony jesteś tolerancyjny dla skrótów myślowych Mentzena, ale dla Petru w mniejszej sprawie masz mniej tolerancji.
akcje kołczy<od pozytywnego wypowiadania się o kredytach frankowych, które są przecież trucizną dla gospodarki.
Czym innym jest skrót myślowy na którym tworzy się hasło wyborcze,
a czym innym prognozy, analizy na podstawie których wyciąga się wnioski jak Balcerowicz z Petru...
BTW zobacz jak mało różni się Polska pod względem aktywności zawodowej kobiet od lewicowej Francji...

Masz będe taki dobry: Jedne z wielu nieźle się napracował, znalazł mądrę wypowiedzi Petru :baldwinwhiskey:
 

:siara:
Wracam do oglądania Johna Oliviera i trevor noah aby zobaczyć co tam będzie mówiła lewica w Polsce

W Warszawie do klubu pokerowego wjebalo się okolo 100 funkcjonariuszy policji z bronią i kominiarkami ma legalnie zorganizowany turniej pokera. Podobno na zlecenie prokuratury. Nie dość, że teraz ten klub wygra sprawe bo wszystko bylo legalnie i dostaną odszkodowanie to jeszcze wyobraźcie sobie ile taka akcja musiala kosztować jak tam na 8 lodówek przyjechali. Odszkodowanie oczywiście będzie z Naszych podatków.
:mjsmile:
Ziobro robi prezenty dla Konfederacji? Świadomie czy nie świadomie?
 
Last edited:
Back
Top