Polityka

Lewica z natury nie może być racjonalna


To jest tak szerokie pojęcie, że japierdole.
Np racjonalne jest zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, w ramach równouprawnienia- czy nie?
Racjonalna była walka o prawo do strajku, wywalczenie lepszych warunków pracy, w tym np niezatrudnianie dzieci w ciężkich warunkach pracy, podstawowe prawa pracownicze czy nie?
Racjonalna jest dyskusja o prawie do publicznej służby zdrowia i dyskusja o czysto prywatnej- czy nie?
 
To jest tak szerokie pojęcie, że japierdole.
Np racjonalne jest zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, w ramach równouprawnienia- czy nie?
Racjonalna była walka o prawo do strajku, wywalczenie lepszych warunków pracy, w tym np niezatrudnianie dzieci w ciężkich warunkach pracy, podstawowe prawa pracownicze czy nie?
Racjonalna jest dyskusja o prawie do publicznej służby zdrowia i dyskusja o czysto prywatnej- czy nie?
To trochę jak pytanie czy socjalista może być rozsądny, bo pod względem lewicy to wiele osób co innego rozumie.
No może być np. gdy Gabirel Janowski czy Lepper powiedział, że Balcerowicz jest tak skutecznym negocjatorem, że byłby w stanie sprzedać penthouse z widokiem na morze w cenie kawalerki w Bytomiu -to zwrócił słusznie uwagę na problem czy nie mimo starej socjalistycznej wizji panstwa "gospodarka Polska to powinno być głównie górnictwo, budownictwo i rolnictwo"?
 
To jest tak szerokie pojęcie, że japierdole.
Np racjonalne jest zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, w ramach równouprawnienia- czy nie?
Racjonalna była walka o prawo do strajku, wywalczenie lepszych warunków pracy, w tym np niezatrudnianie dzieci w ciężkich warunkach pracy, podstawowe prawa pracownicze czy nie?
Racjonalna jest dyskusja o prawie do publicznej służby zdrowia i dyskusja o czysto prywatnej- czy nie?
Podaj mi chociaż jedno nazwisko racjonalnego lewicowca
 
Podaj mi chociaż jedno nazwisko racjonalnego lewicowca

Nie siedzę w ich środowisku medialnym i nie śledzę nurtu teoretyków. Pisałem o znajomych. Pewnie oni znają sporo. Kojarzę wielu lewicowców z mediów, np feministkę Rowling, ale jedyne co o niej wiem, to że jest z nurtu feministek zwalczających to, że z trans kobiety robi się kobiety(osobiście nie znam feministki która by miała o tym inne zdanie niż Rowling).
W mediach są znane głównie skrajności lub populiści.
 
My szkodniki

342623865_219092730749546_1843206550037280072_n.jpg
 
Np racjonalne jest zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, w ramach równouprawnienia- czy nie?
Jestem za brakiem wieku emerytalnego.
Racjonalna była walka o prawo do strajku, wywalczenie lepszych warunków pracy, w tym np niezatrudnianie dzieci w ciężkich warunkach pracy, podstawowe prawa pracownicze czy nie?
Nie. Uprzywilejowanie związków zawodowych czyli organizacji, do których nie zapisują się dobrzy pracownicy jest złe i powinny je obowiązywać przepisy takie jak każde stowarzyszenie. Lewacy każdą rzecz, która im się nie podoba nazwą ciężkimi warunkami pracy. Dzieci nie powinno się zniechęcać do pracy. Prawo publiczne i karne, a nie jakieś specjalne marksistowskie pracownicze
 
Jestem za brakiem wieku emerytalnego.

Nie. Uprzywilejowanie związków zawodowych czyli organizacji, do których nie zapisują się dobrzy pracownicy jest złe i powinny je obowiązywać przepisy takie jak każde stowarzyszenie. Lewacy każdą rzecz, która im się nie podoba nazwą ciężkimi warunkami pracy. Dzieci nie powinno się zniechęcać do pracy. Prawo publiczne i karne, a nie jakieś specjalne marksistowskie pracownicze


Ale ja mówię o starych czasach gdy związków nawet nie było a dzieci musiały zapierdalać w fabrykach by rodzina nie zdechła z głodu, zamiast chodzic do szkoły xd o takich rzeczach które pewnie nawet ty uważasz za podstawę - jak L4 i podstawowe prawa. Gdyby nie protesty inspirowane tymi wstrętnymi lewakami dalej pewnie byśmy zapierdalali jak fabrykanci w Ziemi Obiecanej czy jeszcze w wielu miejscach świata
 
Pomysły Mentzena są nierealistyczne? :(


znowu pudło, nie masz ostatnio dobrej pasy...
Kolejny dowód, że w Polsce ekonomiści są na poziomie politologów "Duda walczy o trzecią kadencję" -chociaż akurat do ludzi po ekonomii, rachunkowości mogę być akurat uprzedzony przez prace którą wykonywałem :childcry:


a tymczasem ktoś ma super pomysły: mocniej są ogłoszenia, gdzie z dostępem do informacji ściśle tajnych, ultraściśle tajnych są pensje na poziomie -Patryk Słowik chyba nawet artykuł o tym pisał...
....poniże 4 tys. zł w ministerstwach, urzędach, wśród pracowników cywilnych wojska i policji
I tutaj mamy piękny myczek, który zastosowałbym na miejscu przeciwników Konfederacji, bo gdyby nagle wzrosły pensje w budżetówce to kto pierwszy by protestował, chyba że uważamy, że wszystkich można zastąpić algorytmem? :korwinlaugh:
 
Płaczek zezłomowany


Konfederaci w opałach?
View attachment 63867

popatrz na liczbe kont Brauna, jego oświadczenie majątkowe :roberteyeblinking:
Zresztą Dobski dawno już wyśmiewał jego Koronę...
Brodaty bajerant, chociaż jeszcze do JKM mu trochę brakuje. Tyle lat działalności i nikt poważniejszy nie został z nim od lat 90, wspaniały przywódca, prawdziwy król :juanlaugh:
 
Ponoć był i wcale się z tym nie krył :fjedzia:
Niemieccy Zieloni przed latami 90 mówili otwarcie o legalizacji pedofilii, później się wycofali -Polska lewica opóźniona :juanlaugh:
Gdula to jeszcze głupszy jest od tego Śmiszka z Biedroniem.
Że tacy ludzie wykładają na uniwersytetach, zdobyli doktoraty...
Uniwersytet Warszawski należy zdelegalizować -kolejny dowód...
 
Gdula to człowiek kompromitacja. Nie pierwsza i nie ostatnia jego skandaliczna wypowiedź.
Gdulę (Matczaka też) to można by było łatwo wyprowadzić z równowagi tekstem "ty nieuku skończony" i wręczyć książkę w style "historia Polski dla bystrzaków" -w stu procentach jestem pewien, że to trafiłoby w jego ogromne ego :korwinlaugh:
Oni to są jak tak te polskie seriale na zagranicznych licencjach: jak się oglądało orginał to wiadomo jak to się skończy, ale przynajmniej w tych serialach starają sie dopasować to polskiej kultury, a lewica jedzie kopiuj wklej nawet z translatora, nawet historię kolonialną Polski wymyślają :juanlaugh:
:waldeklaugh:
 
Back
Top