Polityka

Tylko że reklamodawcy rzeczywiście nie chcą kontrowersyjnych treści, więc mnóstwo z nich się wycofało po reformie Muska. Reklamodawca jest prawdziwym klientem Twittera.
Mam jakieś lepsze czy gorsze źródła, gdzie to przeczytałem





Korpoludzik, tylko o pieniądzach, żeby się tabelki zgadzały w excelu,

gdyby Muskowi zależało tylko na kasie to nie przepłacił by za twittera 2 czy w porywach do 3 razy,
bo spółka właśnie robiła niezłą korektę, mógł poczekać i wziąć na dołku, na wieść o chęci zakupu przez Muska cena nagle skoczyła wiadomo dlaczego,
giełda - spekulacja.

Rozumiem, że nie popierasz wolności słowa i smuci Cię, że lewactwo nie może już na tym portalu banować/szkalować/cancelować osób o poglądach konserwatywnych.

@zoom prawda czy nie?

ja pierdolę jeśli to jest prawda to jest jakiś kurwa kosmiczny skandal.
 
Mam jakieś lepsze czy gorsze źródła, gdzie to przeczytałem



możliwe, ale twitter sam w sobie był słaby, przegrywał z innymi portalami i z każdym rokiem było co raz gorzej. Na polskim twitterze to przed Muskiem prawie w ogóle nie było jakieś kontroli. Już nie mówiąc o masie tych masskont. Boże: jak Konfederacja i Razem ucierpią jak mocniej zacznie Musk ciąć zasięgi kont niezweryfikowanych. Nawet zapowiadał, że takie konta nie będą się pojawiały w tej opcji "for your" i ograniczenie liczby wysłanych tweetów czyli jak nie wpiszesz nazwy konta w wyszukiwarce i nie zaczniesz obserwować to tak średnio to się będzie pojawiało. Później pewnie nawet jeśli klikniesz obserwuj to i tak pierwsze będą konta zweryfikowane.
Ja tak średnio uważam, że Musk kupił twittera tylko dla zabaway. Myślę, że ma na pewno jakiś ciekawszy plan na to zwłaszcza, że jest człowiekiem, który mega ciekawie zarządza własnym wizerunkiem, że aż można powiedzieć jak Dario:
Ty jesteś bardzo ciekawy gość. I na tym co sobie wszystko oparłeś, że nie wiadomo o co w ogóle chodzi

Facet, który ma tyle afer potrafił wykreować sobie wizerunek spoko gościa, a taki Bill Gates i Zuckenberg dostają pytania "dlaczego ludzie was tak nienawidzą?" mimo, że oni też grają w tą samą gre miliarderów czyli "my nie jesteśmy tylko miliarderami, my jesteśmy superbohaterami rodem z kreskówek, ratujemy świat" -tak autonomicznymi samochodami w Chinach i elektrykami :waldeklaugh:
 
Rozumiem, że nie popierasz wolności słowa i smuci Cię, że lewactwo nie może już na tym portalu banować/szkalować/cancelować osób o poglądach konserwatywnych.

Nie. Nie mam nic przeciwko polityce Muska. Zastanawia mnie tylko czy to się w Excelu zgadza :)
 
Nie. Nie mam nic przeciwko polityce Muska. Zastanawia mnie tylko czy to się w Excelu zgadza :)
Amazon i Tesla trochę czasu ciągnęły na stratach, Uber też, osoby z pierwszej setki najbogatszych mogą sobie na to pozwolić, ale ci których inwestorem jest taka osoba :roberteyeblinking:
Druga sprawa czy w takiej Polsce takie strategie byłyby przez kogokolwiek wykonalne bez względu na budżet to druga sprawa :korwinlaugh:
 
No przecież że nie problem, odpalimy drukarki utrzymując inflację i dopierdalając obywatelom jeszcze bardziej śrubę. Plus jakiś nowy złodziejski podatek i się wyrówna.
 
Z artykułu wynika, że dostaną z Polski tyle emerytury ile wynika z ich stażu, nie że dołożą do minimalnej. Ukraina będzie wysyłać swoją część, a my swoją. Więc jeżeli przepracuje miesiąc na Polskiej to dostanie od nas ile, 50 gr?
Takie groszowe emerytury to gra nie warta świeczki. Powinna być mimo wszystko jakaś granica ile lat trzeba przepracować a nie że popracuje rok czy dwa i ma 3.40 zł emerytury
 
Takie groszowe emerytury to gra nie warta świeczki. Powinna być mimo wszystko jakaś granica ile lat trzeba przepracować a nie że popracuje rok czy dwa i ma 3.40 zł emerytury


A jednak tak to działa w całej Europie prawie jak z innych krajów spełniasz staż pracy wymagany. W dobie intensywnego przemieszczania się ma to jakiś sens. Jak ktoś zapierdalal ciężko 25 lat w 5 państwach to miałby nie mieć emerytury w ogóle?
 
A jednak tak to działa w całej Europie prawie jak z innych krajów spełniasz staż pracy wymagany. W dobie intensywnego przemieszczania się ma to jakiś sens. Jak ktoś zapierdalal ciężko 25 lat w 5 państwach to miałby nie mieć emerytury w ogóle?
Nie opłaca się, już lepiej pracować w jednym kraju i ubiegać się o obywatelstwo. Polski paszport jest w czołówce światowej póki jesteśmy w UE, ale takie Niemcy mają mniejsze wymagania do spełnienia od pobytu w kraju po wymagania językowe, gdzie dużo Arabów mówi mieszanka niemieckopodobną.
 
Tomasz Lis w Hejtparku, ale prowadzi Smokowski. Szkoda, że Stanowski.
Odsłuchałem trochę fragmentów jego wywiadu u Żurnalisty i sam nie wiem czy to:
A) po prostu zły człowiek
B) nerwowy bo kto by się nie wkurzył jakby przez PiS tyle kasy od tvp co tydzień za słaby program poszło...
C) człowiek ze stanem umysłu członka sekty plus udar mógł to jeszcze pogorszyć...
Chociaż ciekawy przypadek: w jednym człowieku tyle wiary w stereotypy, tyle takiego ciemnogrodu Warszawki i jednocześnie wiara, że stoi się wyżej od moherowej staruszki słuchającej Rydzyka.
Jeszcze ten fenomen, że z tak małą wiedzą można zrobić tak duża karierę, wylecieć z paru redakcji (po zwolnieniu z Polsatu też były nieciekawe artykuły o nim) I nadal utrzymywać się medialnie.
Tak jakby każdego szło wypromować
 
Tomasz Lis w Hejtparku, ale prowadzi Smokowski. Szkoda, że Stanowski.
Odsłuchałem trochę fragmentów jego wywiadu u Żurnalisty i sam nie wiem czy to:
A) po prostu zły człowiek
B) nerwowy bo kto by się nie wkurzył jakby przez PiS tyle kasy od tvp co tydzień za słaby program poszło...
C) człowiek ze stanem umysłu członka sekty plus udar mógł to jeszcze pogorszyć...
Chociaż ciekawy przypadek: w jednym człowieku tyle wiary w stereotypy, tyle takiego ciemnogrodu Warszawki i jednocześnie wiara, że stoi się wyżej od moherowej staruszki słuchającej Rydzyka.
Jeszcze ten fenomen, że z tak małą wiedzą można zrobić tak duża karierę, wylecieć z paru redakcji (po zwolnieniu z Polsatu też były nieciekawe artykuły o nim) I nadal utrzymywać się medialnie.
Tak jakby każdego szło wypromować
Lis odleciał
 
:lol:

Donald Tusk kontynuuje objazd po kraju. W czwartek 20 kwietnia spotkał się z mieszkańcami Kleosina (woj. podlaskie). Wśród pytań do lidera PO padło jedno od ośmioklasisty Gabriela.
— Z koleżankami i kolegami martwimy się, czy się dostaniemy do szkoły. [...] Teraz będzie trudno dostać się do szkoły średniej, a co dopiero mam myśleć o studiach — mówił i przyznał, że ta perspektywa go przeraża.
W tej chwili w szkole uczą nas naprawdę chorych rzeczy. Na religii pani mówi, że aborcja jest zła, jak zacząłem z nią o tym dyskutować, zgasiła mnie uwagą za to, że mam czelność komentować poglądy państwa polskiego — powiedział.
W polskiej szkole uczą nas ideologii, a nie tego, co mi się w życiu przyda, czyli np. jak gotować. To jest przydatna rzecz, a nie to, że PiS jest superpartią, Kaczyński jest super, brat Kaczyńskiego będzie w przyszłości świętym — zakończył ósmoklasista.



Jako Polska jesteśmy zapóźnieni w stosunku do reszty świata. My przeżywamy jeszcze entuzjazm dotyczący korekty płci i afirmowania transpłciowości, a zachód Europy i USA mierzą się już z jej konsekwencjami. One także nas czekają – mówi prof. Zbigniew Lew-Starowicz, psychiatra, seksuolog, psychoseksuolog.








FuAoyt4XwAUtRv1
 
masz jakieś dowody na to "mnóstwo"?
Plus mnóstwo osób wykupiło weryfikacje, tak dobrze to poszło, że teraz facebook to planuje. Po czasie koszt weryfikacji wzrośnie, a jak jest weryfikacja to są większe zasięgi. Nawet ty drogi karoklulku wykupiłeś weryfikacje oraz Zandberg gardzący miliarderami :korwinlaugh:

Musk sam placi za konta celebryckie.

Przyznaje sie do 3. Jaka jest tak na prawde skala sie nigdy nie dowiesz.

 
Piękne zaokrąglenie Mentzena:


Nie ma szpitalu prywatnego, który może przeprowadzić wszystkie zabiegi. Ba jak jest większe zagrożenie życia czy zdrowia to odeślą do publicznego, więc Mentzen korzystałby w przypadku cięższej choroby z publicznej służby zdrowia, ale jeśli chciałby szybsze uproszczoną ścieżkę…

… to musiałby płacić :roberteyeblinking:

I to jest właśnie ciekawe: wiedza powszechnie znana, że jak ma się pieniądze i znajomości to nagle można skrócić czas oczekiwania na operacje, nagle po jednym telefonie kolejka jest krótsza itp. ale jednocześnie udajemy, że ma być równy dostęp mimo, ze nie da się tego zapewnić, bo co? Każdemu lekarzowi założymy podsłuch? Losowe prowokacje CBA? Fakt swego czasu robił takie prowokacje, że dzwonili do dyrektorów szpitali, że tutaj babcia posła nie będzie tyle czekała na operacje i mają to przyśpieszyć, bo pan minister nie będzie zadowolony :korwinlaugh:

Powinni podzielić na jakieś trzy grupy „klientów NFZ”, nie wiem np. zapłacisz 300 tys. zł to masz dożywotnią kartę VIPowską (jak np. w liniach lotniczych dzięki czemu zwykli śmiertelnicy mogą taniej latać), albo za 25 tys. zł rocznie do wyboru –byłoby transparentnie.

Też nie wierze, że w Polsce da się w ogóle wprowadzić prywatną służbę zdrowia i ktoś ma na to jakiś dobry plan. Przecież instytucji nie przestrzega praw konsumenta (nie tylko banki) to dlaczego miałoby być inaczej z prywatną służbą zdrowia?

Też w USA muszą się pierdolić czasami czy na pewno trzeba płacić rachunki czy nie, firmy wprowadzają pacjentów w błąd np.

Ba nawet była o tym ta słynna książka Zaklinacz deszczu

Np. Ten patoprawnik Śmiszek mówi o tym otwarcie, że trzeba wprowadzić zmiany. Ja czekam tylko lewactwo zacznie mówić o pozbawianiu Lwa Starowicza prawa do wykonywania zawodu i...
... będą to orły prawa, które chcą znieść domniemanie niewinności.
I oczywiście kolejny raz trzeba powtórzyć: Uniwersytet Warszawski należy zdelegalizować skoro wykłada/wykładał tam Śmiszek....

Musk sam placi za konta celebryckie.

Przyznaje sie do 3. Jaka jest tak na prawde skala sie nigdy nie dowiesz.

Płacisz tym, którzy przynoszą zysk, ale nie wszystkim...
Też ta płatna weryfikacja wchodzi, bo np. już Zuckenberg zapowiada, że za opłatą będzie weryfikacja na fejsie plus przyśpieszona obsługa klienta.


Bardzo dobre wystąpienie Petru


przez takich ludzi jak on liberalizm gospodarczy stał się memem


Rano w radiu to słuchałem początku. Była jakaś wpadka?
 
Czemu paszkwil? Motyka zna temat Wolynia i akcji Wisla bardzo dobrze. Tez nie mam prenumeraty, jak ktos wie gdzie przeczytac caly tekst to z checia skorzystam.
Bo to wyborcza, więc tylko jedna narracja wchodzi w grę
 
Back
Top