Polityka

Nie kłam. Nie napisałem że za to zostali wyrzuceni, moja droga Kathy Newman
Bzdura. Odnośnie zakazu handlu w niedziele napisałeś:
Natomiast z posłów, którzy byli przeciw został tylko 1 czyli Berkowicz. Kulesza, Dziambor i Sosnierz wywalenie, więc Ci którzy mieli dobre podejście zostali wyrzuceni za burtę.
Rozmawiamy o zakazu handlu w niedziele? Tak. Więc jeśli wyrażasz się jak wyżej nie dziwna jest interpretacja, którą podałem. Zamiast na moją reakcję napisać "nie to miałem na myśli" i sprostować, wpierdalasz jakieś pierdy o Newman. Po drugie kłamiesz, że ta trójka została wywalona z konfy bo dotknęło to jedynie Dziambora, Kuleszę usunęli tylko z koła sejmowego, Sośnierz sam odszedł.
Dla biznesu funkcjonującego przez 7 dni w tygodniu zabranie 1 dnia to zabranie 15 procent biznesu.
O kurwa skąd u Ciebie to zaczadzenie? Nagle jemy mniej o 15%, bo zakaz w niedziele? :facepalm: Więcej sprzedają w te sześć dni i taki to kurwa wielki PROBLEM.
--------
@Karateka@ edit:
Widzę, że chłopaki już sprostowały te Twoje wysrywy o 15%, odpowiadasz tak:
Zróbmy zakaz też w środę, czwartek, piątek i sobotę. Będzie bez wpływu na biznes, bo myślisz że jak ktoś miał zrobić zakupy w środę, czwartek, piątek, sobotę albo niedzielę, nie zrobi ich w inny dzień?
Czyli nie odpowiadasz, jesteś niereformowalny. Jestem przeciw zakazowi głównie z tego powodu, bo lubię robić zakupy gdy jest mniej ludzi oraz jeśli czegoś brak, a jest niedziela, jadę i kupuję tam gdzie mam najbliżej, teraz pewnie będę kupował więcej w tygodniu i ten ułamek komfortu jest wg Ciebie WIELKIM PROBLEMEM.
 
Last edited:
Kowid miał gigantyczny wpływ na biznes/gospodarkę.
Aaaa to właśnie kowid miał wpływ! Nie politycy! Ciekawe dlaczego kowid nie działał tak mocno na decyzje władz szwedzkich :zakręcony: lub w takiej dakocie południowej w USA
I dlatego warto głosować na KO/PO, a nie PiS, Lewicę czy Konfederację
No i stało się. Karateka: "chuj tam z kredytami 0% i innymi chorymi i szkodliwymi spierdolinami KO/PO, ze względu na które zrezygnowałem, by to popierać, najważniejsze, że jest ktoś, kto chce abym zamiast nieco więcej kupował w 6 dni mógł to rozłożyć na dni 7. Tylko KO/PO!!!!!!!" :facepalm:
 
Last edited:
O kurwa skąd u Ciebie to zaczadzenie? Nagle jemy mniej o 15%, bo zakaz w niedziele? :facepalm: Więcej sprzedają w te sześć dni i taki to kurwa wielki PROBLEM

Jakby to zdanie nie było podpisane to bym pomyślał że to napisał jakiś komik z Wiosny albo Razem.

Rozmawiamy o zakazu handlu w niedziele? Tak. Więc jeśli wyrażasz się jak wyżej nie dziwna jest interpretacja, którą podałem. Zamiast na moją reakcję napisać "nie to miałem na myśli" i sprostować, wpierdalasz jakieś pierdy o Newman

Tak bo zamiast się zapytać co miałem na myśli to lecisz z atakiem.


No i stało się. Karateka: "chuj tam z kredytami 0% i innymi chorymi i szkodliwymi spierdolinami KO/PO, ze względu na które zrezygnowałem, by to popierać, najważniejsze, że jest ktoś, kto chce abym zamiast nieco więcej kupował w 6 dni mógł to rozłożyć na dni 7. Tylko KO/PO!!!!!!!" :facepalm:


Bagatelizujesz problem zakazu handlu w niedzielę. Obecna ustawa jest całkowicie absurdalna. Dyskryminuje niektóre formaty sklepów, wygląda, jakby była pisana pod jedną, wielką sieć handlową. Jest absolutnie do wymianym.

Jebać małych przedsiębiorców?


Aaaa to właśnie kowid miał wpływ! Nie politycy! Ciekawe dlaczego kowid nie działał tak mocno na decyzje władz szwedzkich :zakręcony: lub w takiej dakocie południowej w USA

A ciekawe który użytkownik Cohones chwalił rozwiązanie szwedzkie.
 
No i stało się. Karateka: "chuj tam z kredytami 0% i innymi chorymi i szkodliwymi spierdolinami KO/PO, ze względu na które zrezygnowałem, by to popierać, najważniejsze, że jest ktoś, kto chce abym zamiast nieco więcej kupował w 6 dni mógł to rozłożyć na dni 7. Tylko KO/PO!!!!!!!" :facepalm:

Kredyt zero procent to kiełbasa wyborcza, w którą mądrzy ludzie nie wierzą. Podobnie jak ludzie z głowami na karkach nie wierzą w program Konfederacji, czyli tniemy podatki i nie redukujemy wydatków.
 
Screenshot_2023-04-16-13-42-20-739_com.android.chrome.jpg


@Karateka@ czyli zwiększenie zysku jest jego zmniejszeniem o 15% ? Xd


 
Last edited:
Bagatelizujesz problem zakazu handlu w niedzielę. Obecna ustawa jest całkowicie absurdalna. Dyskryminuje niektóre formaty sklepów, wygląda, jakby była pisana pod jedną, wielką sieć handlową. Jest absolutnie do wymianym.

Jebać małych przedsiębiorców?

O kurwa! Pani Ania "wie", że małe sklepy znikają z powodu zakazu handlu w niedzielę, no bo przecież właściciel z pomocą rodziny handluje gorzej niż zatrudnieni przez niego obcy ludzie, jednocześnie mówi "że zna kilkoro właścicieli małych sklepów, dla których zakaz handlu w niedziele nie ma większego znaczenia, bo i tak zamykają sklepy, żeby nie pracować przez 7 dni w tygodniu. Dla nich możliwość otwarcia placówki w niedzielę to żaden przywilej, bo klienci i tak zrobią zakupy w inne dni, kupując “na zapas” w supermarketach."

Człeniu puść się tej "brzytwy", bo Ci łape upierdoli. Nie ośmieszaj się tego typu wrzutami, które to niby mają poświadczać debilne "dyskryminacja niektórych formatów sklepów"!!

Problem z wielkimi sieciówkami istnieje u nas od dawna, siłą rzeczy jest tam taniej, a Ci, których popierasz zabierali Polakom zbyt wiele, a obecnie chcą zabrać jeszcze więcej, nie dziwne więc, że gro z nich kupuje tam, a nie w małych sklepach. Są jeszcze inne powody.

A ciekawe który użytkownik Cohones chwalił rozwiązanie szwedzkie.
A co to za argument? Możesz rozwinąć? Z tego co pamiętam to chyba @Evo był jednym z pierwszych, którzy popierali szwedzkie rozwiązania, ja artykułowałem to m.in tutaj nieco później, nie pamiętam jak inni.
program Konfederacji, czyli tniemy podatki i nie redukujemy wydatków.
Ale bzdety. Zapodaj więc jakiś wyciąg z programu konfy, który to potwierdza.
Ale jak to! Przecież Pani Ania... a przede wszystkim "dyskryminacja niektórych formatów sklepów"!!
 
Kowid miał gigantyczny wpływ na biznes/gospodarkę.
Jakby to zdanie nie było podpisane to bym pomyślał że to napisał jakiś komik z Wiosny albo Razem.



Tak bo zamiast się zapytać co miałem na myśli to lecisz z atakiem.





Bagatelizujesz problem zakazu handlu w niedzielę. Obecna ustawa jest całkowicie absurdalna. Dyskryminuje niektóre formaty sklepów, wygląda, jakby była pisana pod jedną, wielką sieć handlową. Jest absolutnie do wymianym.

Jebać małych przedsiębiorców?




A ciekawe który użytkownik Cohones chwalił rozwiązanie szwedzkie.
Kłamiesz, nic takiego nie było.
 
View attachment 62793

@Karateka@ czyli zwiększenie zysku jest jego zmniejszeniem o 15% ? Xd


Właśnie to chciałem wstawić tylko zastanawiałem się jaki tytuł dali xd

Problemem oczywiście było, że zakaz handlu w niedzielę był ustawą napisaną pod jedną z sieci handlowych, a wystarczyło zgłosić małą poprawkę, że w niedzielę w tych sklepach mogą pracować osoby poniżej 27 lat - zniknąłby argument o zabieraniu pracy studentom.

Chociaż PiSowi się to opłaciło: amerykańska firma zadowolona, trochę nowych wyborców a opozycja ośmiesza się z listą priorytetów: handel w niedzielę a trzynasta emerytura i 500 plus to o Jezus dramat, a później cyk "my damy wiecej". Utracili wiarygodność...
Trzeba przynajmniej przyznać, że Petru przynajmniej jest konsekwentny
 
Abstrahując od słuszności lub jej braku tego zakazu, to chyba nie ma zakazu pracy w niedzielę tylko handlu. Studzienci mogą nadal przychodzić w niedzielę w nocy posprzątać i wyłożyć towary na półkach tak jak od zawsze było, co to za chochoł? Czy się mylę?

Brzmi jak desperacka próba znalezienia jakiegoś usprawiedliwienia w oczach swoich i innych na głosowanie na PO.

Aż w takie kompleksy Tusk z kolorową drużyną wpędził swoich wyborców?

Niesamowite.
 
Brzmi jak desperacka próba znalezienia jakiegoś usprawiedliwienia w oczach swoich i innych na głosowanie na PO.
Tak, to jest desperacja ale jej podstawa jest tak denna (zakaz handlu w niedzielę), że aż trudno uwierzyć w istnienie takich ludzi, którzy nagla w dupie mają cały pakiet szkodliwości KO/PO i postanawiają popierać ten syf bo "bendem mug w niedziele se kupić!".
 
Ale jak to! Przecież Pani Ania... a przede wszystkim "dyskryminacja niektórych formatów sklepów"!!

Niezłą szyderę zrobiłeś ze słów Słowomira Mentzena.


Obecna ustawa jest całkowicie absurdalna. Dyskryminuje niektóre formaty sklepów, wygląda, jakby była pisana pod jedną, wielką sieć handlową. Jest absolutnie do wymianym.




received_622262039768507.jpeg
 
Abstrahując od słuszności lub jej braku tego zakazu, to chyba nie ma zakazu pracy w niedzielę tylko handlu. Studzienci mogą nadal przychodzić w niedzielę w nocy posprzątać i wyłożyć towary na półkach tak jak od zawsze było, co to za chochoł? Czy się mylę?

I jaśnie szanowne socjalistyczne państwo będzie mówiło ludziom gdzie mogą, a gdzie nie mogą pracować? A może zamknijmy losowo co drugą firmę, bo co w tym złego? Przecież nie będzie zakazu pracy, tylko zakaz pracy w połowie wcześniej istniejących firm. Podobnie teraz. Nie ma zakazu pracy. Jest zakaz pracy w handlu w niedzielę.
 
Człeniu puść się tej "brzytwy", bo Ci łape upierdoli. Nie ośmieszaj się tego typu wrzutami, które to niby mają poświadczać debilne "dyskryminacja niektórych formatów sklepów"!!

Tak jak łapę upierdolilo Kuleszy i Dziamborowi?



A może Mentzenowi?

received_622262039768507.jpeg

Problem z wielkimi sieciówkami istnieje u nas od dawna, siłą rzeczy jest tam taniej


Nie ośmieszaj się tego typu wrzutami, które to niby mają poświadczać debilne "dyskryminacja niektórych formatów sklepów"!!


Ale jak to! Przecież Pani Ania... a przede wszystkim "dyskryminacja niektórych formatów sklepów"!!
 
Last edited:
I jaśnie szanowne socjalistyczne państwo będzie mówiło ludziom gdzie mogą, a gdzie nie mogą pracować? A może zamknijmy losowo co drugą firmę, bo co w tym złego? Przecież nie będzie zakazu pracy, tylko zakaz pracy w połowie wcześniej istniejących firm. Podobnie teraz. Nie ma zakazu pracy. Jest zakaz pracy w handlu w niedzielę.
Ale ja się nawet z Tobą zgadzam w tym temacie tylko obnażam Twojego chochoła o pracy dla studentów :fjedzia:
 
Ale ja się nawet z Tobą zgadzam w tym temacie tylko obnażam Twojego chochoła o pracy dla studentów :fjedzia:

Jeżeli tyle studentów ma mniej pracy ile sklepy straciły na tym zakazie to może być tak, że studenci dzięki temu mają tyle samo pracy lub więcej xd
 
Ale ja się nawet z Tobą zgadzam w tym temacie tylko obnażam Twojego chochoła o pracy dla studentów :fjedzia:

To nie jest chochoł. Pracowałem w handlu w niedzielę. Konkretnie w galerii handlowej. Obecnie studenci tej opcji są pozbawieni. Mogą oczywiście pracować chociażby na stacji benzynowej, ale faktem jest że mają mniej opcji, a nie więcej. I nie mają już tej opcji z której sam skorzystałem.
 
To nie jest chochoł. Pracowałem w handlu w niedzielę. Konkretnie w galerii handlowej. Obecnie studenci tej opcji są pozbawieni. Mogą oczywiście pracować chociażby na stacji benzynowej, ale faktem jest że mają mniej opcji, a nie więcej. I nie mają już tej opcji z której sam skorzystałem.
A w niedziele nie mogą robić inwentaryzacji, ochrona pracuje (Chociaż to pewnie emeryci:korwinlaugh: )itp. a w branży spożywczej pewnie też nie jest tak, że nikt nie pracuje w niedzielę.
Plus ile tych studentów mogło stracić te 8 czy kilkanaście godzin (w odzieżówce czasami robią takie długie zmiany)pracy w niedzielę?



BTW Bosak chyba też był za zamknięciem granic itp., bo pamiętam, że śledziłem wtedy newsy aby zagranicą czasem nie zatrzymać się na dłużej, ale kurcze byłoby łatwiej znaleźć gdyby nie ban na fejsie. Chociaż były akcje na wykopie gdzie przez samego googla udało się znaleźć, że Zandberg na profilu prywatnym obchodzi urodziny Marksa i że dużo mu zawdzięczamy.
 
Przynajmniej według tego co napisałeś trzyma się swoich poglądów.

Za to Donek taki był kościelny, a teraz za aborcją dla każdego. #parkour
:putinlaugh:
Oj ciekawe czy Amerykanie nie zrobią PiSowi prezentu i zostaną opublikowane przed wyborami zdjęcia, że to Sikorski i Tusk byli dziewczynami z Dubaju w zamian za faktury za doradztwo :roberteyeblinking::waldeklaugh:
Chociaż jak to Kalisz i Kwaśniewski mówili na podsłuchach to wszystkiego po nim można się spodziewać. Wręcz o Kaczyńskim w aferach podsłuchowych tak źle nie mówili jak o Tusku
 
Niezłą szyderę zrobiłeś ze słów Słowomira Mentzena.







View attachment 62805
Podtrzymuję, że słowa o "dyskryminacji niektórych formatów sklepów" jest debilne jeśli jako argument podajesz Panią Anię. Użyłeś słów Mentzena pod artykułem o Pani Ani, której słowa przytoczyłem i nijak się one mają do mentzenowych. Nie przeczę, że jakiś tam format sklepów mógł ucierpieć ale nie widzę ani z Twojej, ani z Mentzena strony jakichś argumentów, no chyba, że nie wskazujesz na całą jego wypowiedź.
Tak jak łapę upierdolilo Kuleszy i Dziamborowi?
O kurwa, Ty serio chcesz zrównywać argument Pani Ani, z tymi, które podali Kulesza z Dziamborem?

Reasumując - nie wiem który raz Tobie piszę, że jestem przeciw zakazowi handlu w niedziele właśnie ze względu np na argument ze studentami, którzy w pewnym stopniu ucierpieli ale nie tak jak Ty to przedstawiasz robiąc z igły widły. Zlewasz mnóstwo grubych tematów i wszczynasz gównoburze w sprawie mniej istotnych lub mało istotnych.
 
Last edited:
Back
Top