1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Polityka

Discussion in 'Cohones' started by Zelboys06, Apr 16, 2010.

 1. Jakub Bijan

  Jakub Bijan UFC
  Middleweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  10,196
  Zdobyte Lajki:
  16,529
  Punkty:
  4,790
  Płeć:
  Male
  To. Tak tylko się wtrącę na sekundę, bo rozwala mnie ten cały altright popularny ostatnio. Z tego, że większość libertarian (czy tam nieco bardziej wolnościowych konserwatystów) w USA to biali mężczyźni, typy wyciągnęli wniosek, że biali mężczyźni najbardziej okej. Hej, głupie kurwie z USA. Wszelkiej maści komuchy i lewackie ścierwo w USA to też są w większość biali mężczyźni. Karol Marks był białym mężczyzną, lol - a nawet kek.
   
  rado1948, Gibon and Karateka@ like this.
 2. Dzihados

  Dzihados UFC
  Middleweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  10,163
  Zdobyte Lajki:
  7,019
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Occupation:
  https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
  Miasto:
  Września to stolica, reszta okolica!
  Home Page:
  Panstwo tak zamawia? ;)


  Here we go!


  Twoja rodzina - Panstwo!

   
  Last edited: Sep 7, 2017
  Karateka@ likes this.
 3. Paps

  Paps Legacy FC
  Bantamweight

  Dołączył:
  Jul 14, 2015
  Komentarze:
  1,871
  Zdobyte Lajki:
  1,866
  Punkty:
  290
  Płeć:
  Male
  To dlaczego Chiny w XVIII wieku znacząco się rozwijały skoro mieszkańcy mieli narzucone nawet to jak się mogą ubierać w zależności od ich pochodzenia czy klasy społecznej?
  Chiny w tamtym okresie rozwijały się bardzo szybko tylko miały też straszne problemy społeczne, rewolucje w których ginęło po kilkadziesiąt milionów ludzi + kataklizmy naturalne. Przez to nie mieli czasu brać udziału w kolonizacjach we właściwym momencie i przez to zostali w tyle za potęgami europejskimi. Ale dalej rozwijali się bardzo dynamicznie w okresie pokoju, mimo strasznych podziałów społecznych i praw zależnych od przynależności etnicznej.

  A czemu kraje Europejskie które pozwalają na swobodniejsze przemieszczanie się ludzi nie rozwijają się szybciej? W końcu to i równość wobec prawa podobno gwarantuje najwięcej możliwości i najszybszy rozwój.

  Tylko murzyni nie byli równi wobec prawa w krajach europejskich aż do XX wieku. To samo islamiści. Nikomu by do łba nie przyszło żeby ich wpuszczać do kraju w formie innej niż niewolnicy aż do lat 60-70

  Nie będzie dotkliwa póki nie pozbędziesz się europejskiego humanitaryzmu. Choć karę śmierci w większości krajów europejskich też zniesiono dopiero 30-40 lat temu. Wiec i tolerancja dla murzynów i humanitaryzm europejski ma gówno wspólnego z oświeceniem.

  :mjsmile: Akurat tacy jak Neil cofają cywilizację w rozwoju. Muzyka pop to nie jest rozwój muzyki, a "popular science" to nie jest rozwój nauki. Dzięki takim jak Neil obecnie naukowcy (nawet eksperymentalnie) publikują gówniane prace z gównianymi wnioskami opartymi o gówniane dane, a świat się zachwyca bo przecież nauka jest taka wspaniała. Już nie wspominając jego żałosnych prób zostania kolegą Carla Sagana i potem udawania jego kolegi bo kiedyś mu odpisał na list, że nie ma teraz czasu.

  Jakby ten kraj był zamieszkiwany przez białych ludzi to nie podjęto by takich decyzji...
  W Botswanie wystarczyła Angielska małżonka prezydenta i już kraj wyszedł na prostą(jak na afrykę...). Pewnie jak się diamenty zaczną kończyć to przestanie być tak kolorowo ale przynajmniej sobie radzą. Obecny prezydent już prawie biały jest i są na 5 miejscu w Afryce jeśli chodzi o liczbę białych mieszkańców.
   
 4. Paps

  Paps Legacy FC
  Bantamweight

  Dołączył:
  Jul 14, 2015
  Komentarze:
  1,871
  Zdobyte Lajki:
  1,866
  Punkty:
  290
  Płeć:
  Male
  Śmieszny jesteś.
  Marks był żydem, większość tych co promowali komunizm było żydami. 5/7 głównych bolszewików miało pochodzenie żydowskie. Komunizm jest promowany w większości przez media obsadzone przez żydów od góry do dołu. Większość żydów zaprzecza żeby była biała.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]  A w Polsce kto? Stary szechtera oczywiście, zandberg...
   
 5. Karateka@

  Karateka@ KSW
  Featherweight

  Dołączył:
  Jul 16, 2013
  Komentarze:
  5,089
  Zdobyte Lajki:
  1,047
  Punkty:
  790
  Płeć:
  Male
  Chiny w okresie rewolucji przemyslowej rozwijaly sie, ale nie tak szybko jak kraje, w ktorych panstwo nie narzucalo jak ubierac sie w zaleznosci od pochodzenia, czy klasy spolecznej.

  "Although the Qing economy significantly developed and markets continued to expand during the 18th century, it failed to keep pace with the economies of European countries in the Industrial Revolution."

  Akurat te, ktore pozwalaja na swobodniejsze przemieszczanie sie ludzi rozwijaja sie szybciej. Kraje takie jak Szwajcaria rozwijaja sie szybciej od krajow takich jak Rosja czy Kazachstan

  Najbogatsza i najbardziej rozwinieta Wielka Brytania w 1807 roku uchwalila zakaz udziału obywateli brytyjskich w handlu niewolnikami.

  Rozwoj fizyki cofa nasza cywilizacje.... Popularyzacja nauki cofa nasza cywilizacje... Tylko kreacjonizm nas moze uchronic przed tymi zlowrogimi propagatorami nauki !

  Tak kurwa - pozdro Wenezuela, bo tylko murzyni wprowadzaja marksizm, Ci z mniejsza iloscia pigmentu nigdy by tego nie zrobili....

  Tak - dokladnie dlatego !

  [​IMG]
   
 6. Paps

  Paps Legacy FC
  Bantamweight

  Dołączył:
  Jul 14, 2015
  Komentarze:
  1,871
  Zdobyte Lajki:
  1,866
  Punkty:
  290
  Płeć:
  Male
  I skąd się wziął ten znaczący rozwój i ekspansja rynków skoro według twojej teorii powinni mieć stagnację przez niewłaściwą politykę? (co zresztą doświadcza teraz europa mimo otwartych na oścież granic)

  Chiny które ograniczają przemieszczanie się rozwijają się szybciej. Rosja też miała szybsze tempo rozwoju niż Szwajcaria ale kryzys w 2008 najpierw zatrzymał, a potem wojna w Syrii i na Ukrainie. Kazachstan od 2000 roku ma nieprzerwanie szybsze tempo rozwoju niż Szwajcaria... 2016 był pierwszym rokiem kiedy mieli niższe, a i tak minimalnie.

  No spoko, a kiedy wpuścili pierwszych migrantów z Afryki do siebie do kraju??

  Jakich odkryć dokonał Neil?? On tylko w kółko pierdoli o tym jaka nauka jest zajebista, a religia kretyńska powołując się na fanatycznie religijnych geniuszy jak Newton. Typ jest idiotą pierwszej wody i nie utożsamiaj go ze światem fizyki.

  Tak kurwa - pozdro biały kraj... Wenezuela jest idealnym przykładem jak będzie wyglądał zachód europy za 25 lat.
  "Venezuelan people are from a multiethnic nation in South America called Venezuela. Venezuelans are predominantly Roman Catholic and speak Spanish. The majority of Venezuelans are the result of a mixture of Europeans, Africans and Amerindians. 51.6% of the population are Mestizos of mixed European, African and Amerindian ancestry, and 43.6% of Venezuelans identify as European or Middle Eastern. An additional 3.6% identify as Black/African-descendants, while 3.2% identify as Amerindians. "

  Trochę daje do myślenia porównując to do katastrofy jaka spotkała Zimbabwe po wygnaniu ostatnich białych farmerów. A Rodezja była swego czasu świetnie prosperującym krajem.
  Choć głównym czynnikiem były diamenty-wiadomo.
   
  Last edited: Sep 8, 2017
 7. Karateka@

  Karateka@ KSW
  Featherweight

  Dołączył:
  Jul 16, 2013
  Komentarze:
  5,089
  Zdobyte Lajki:
  1,047
  Punkty:
  790
  Płeć:
  Male
  Według mojej teorii nie mogli skorzystać z dobrodziejstw rewolucji przemysłowej przez niewłaściwą politykę i tak się stało.

  Chiny ograniczały przemieszczanie się również jak były super biedne, więc szaleństwem i szczytem irracjonalności jest wniosek, że zaczęły się rozwijać w zastraszającym tempie dzięki ograniczeniom w przemieszczaniu się. Zaczęły się rozwijać bardzo szybko z 2 powodów - 1. wprowadzenie kapitalizmu/obalenie komunizmu 2. startowali z bardzo niskiego pułapu, więc nic dziwnego, że wystartowali w zastraszającym tempie. Szwajcaria jest najwspanialszym ekonomicznie krajem Europy, więc mistrz walczy o utrzymanie formy.

  Newton nie był geniuszem dlatego, bo był chrześcijaninem, tylko był geniuszem który był również chrześcijaninem. To są niepowiązane rzeczy. Natomiast sam Neil nie pierdoli o religii, sam uważa się za agnostyka - czyli ma w dupie gadaninę o religii. Propagowanie newtonskiej fizyki nie jest czyms co robi krzywdę temu światu, a odwrotnie - pcha ten świat do przodu, także propsy dla Tysona.  3.6% identify as black, więc 96.4% to ludność nieczarna.

  W Kambodzy wygnano niebiałych farmerów i skutki były jeszcze bardziej opłakane. Problemem nie jest czarny kolor skóry, lecz czerwony kolor ideologii.
   
 8. vast

  vast Maximum FC
  Middleweight

  Dołączył:
  Jun 4, 2017
  Komentarze:
  1,648
  Zdobyte Lajki:
  1,546
  Punkty:
  40
  Płeć:
  Male
  lol. A jak pada deszcz w kraju, który się rozwija, to zapewne zasługa deszczu.

  Na wiki jest coś takiego napisane:

  According to an autosomal DNA genetic study conducted in 2008 by the University of Brasilia (UNB) the composition of Venezuela's population is: 60.60% of European contribution, 23% of Amerindian contribution and 16.30% of African contribution

  https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Venezuela#Ethnicity
   
 9. Karateka@

  Karateka@ KSW
  Featherweight

  Dołączył:
  Jul 16, 2013
  Komentarze:
  5,089
  Zdobyte Lajki:
  1,047
  Punkty:
  790
  Płeć:
  Male
  Wciąż to tylko 16.30% i najwiekszy procent dotyczy ludnosci pochodzenia europejskiego.
   
 10. Paps

  Paps Legacy FC
  Bantamweight

  Dołączył:
  Jul 14, 2015
  Komentarze:
  1,871
  Zdobyte Lajki:
  1,866
  Punkty:
  290
  Płeć:
  Male
  Ale skorzystali... Tylko nie skorzystali aż tak jak zachodnia Europa, która w momencie rozpoczęcia rewolucji przemysłowej miała kolonie(opodatkowane jeszcze przez 40 lat prawie) i rozpęd związany z kolonizacjami. A Chiny w tym czasie dochodziły do siebie po katastrofach naturalnych, rewolucjach i przemianie ustrojowej. Dlatego zostali w tyle mimo, że też dynamicznie się rozwijali.

  Zupełnie nie o to mi chodziło. Pokazuje tylko że ta twoja swoboda przemieszczania ludzi rozumiana jako otwarte granice dla migrantów nie ma nic wspólnego z rozwojem kraju. Wolności gospodarcze, wolny handel z zagranicą owszem. Ale możesz mieć 99% czyste etnicznie, kulturowo i religijnie homogeniczne państwo, które będzie rozwijało się szybciej niż jakiekolwiek inne. To są fakty.

  Może są, może nie są. Sporo geniuszy, szczególnie w dziedzinie fizyki, było bardzo mocno religijnych.

  Skoro się uważa za agnostyka to czemu co chwila gada o religii?
  [​IMG]
  [​IMG]

  Ateista czy zwykła atencyjna kurwa?

  http://hopsblog-hop.blogspot.com/2016/01/fact-checking-neil-degrasse-tyson.html <--parę głupot od Tysona
  http://gotnews.com/breaking-neil-degrasse-tyson-lying-close-relationship-carl-sagan/ <---Kilka prostych trików jak wkręcić się do świata "nauki"

  60% identyfikuje się jako nie biała i nie arabska. Czyli dokładnie to co będzie na zachodzie za 25 lat. Gospodarka też akurat idzie w tym kierunku.

  [​IMG]
  Problemem nie jest kolor skóry tylko poziom intelektualny.

  [​IMG]
   
 11. Jakub Bijan

  Jakub Bijan UFC
  Middleweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  10,196
  Zdobyte Lajki:
  16,529
  Punkty:
  4,790
  Płeć:
  Male
  A Ty jesteś szurem.
   
  Karateka@ and rado1948 like this.
 12. TYTUS

  TYTUS UFC
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jul 12, 2010
  Komentarze:
  15,461
  Zdobyte Lajki:
  13,739
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  OB(Ł)OK
  " Szur- Oszołom, osoba o skrajnie radykalnych poglądach, fanatyk, często zwolennik teorii spiskowych."
  "Szur- to nazwa przejściowa między chłopcem w wieku do około 10lat a chłopcem od 10 lat do 16 ,na którego mówią -knap.
  Czyli kolejność SZUR a potem KNAP."
  Ja bardzo często spotkałem się w wiejskiej gwarze z nazywaniem Szczura Szurem i myślę,że to przeniosło się jako lekko zakamuflowana forma do slangu gimbusów.
   
 13. Karateka@

  Karateka@ KSW
  Featherweight

  Dołączył:
  Jul 16, 2013
  Komentarze:
  5,089
  Zdobyte Lajki:
  1,047
  Punkty:
  790
  Płeć:
  Male
  Przed rewolucją przemysłową Chiny były światowa potęga, największe terytorium w historii, brak zagrożenia z zewnątrz, bogaty kraj którym jarala się Europa, w tym Francja i Anglia. Natomiast przestano się jarac Chinami w XIX wieku, bo nikt się nie jara słabeuszami - Chiny nie wykorzystaly szansy jaką dała rewolucja przemysłowa i odpadły z gry.

  I co z tego? Korelacja nie oznacza przyczyny.

  To jest niby wypowiedź, która tak Cię poruszyła? Że w klasach naukowych powinno się zajmować nauka, a nie religia?

  I co z tego? Wciąż tylko 3 proc czarnoskórych. Chyba, że uważasz iż tylko biali mogą stworzyć bogate państwo.... Ohhh wait - Singapur...
   
 14. Betonowy Krzychu

  Betonowy Krzychu WSOF
  Heavyweight

  Dołączył:
  Oct 29, 2013
  Komentarze:
  3,560
  Zdobyte Lajki:
  9,195
  Punkty:
  790
  Płeć:
  Male
  Tak z ciekawostek - wczoraj w radio słyszałem, że we Włoszech córka pozwała swojego ojca o to, że obciął jej kieszonkowe do 20 euro. Zrobił tak, ponieważ ujebała jakiś egzamin na studiach. Typiara ma 26 lat. Początkowo pozwała go o 2500 euro kieszonkowego miesięcznie, bo na tyle wycenia swoje wydatki. I teraz najlepsze - sąd przyznał jej rację, ale łaskawie obciął kieszonkowe do 500 euro miesięcznie :DC:
   
 15. Dzihados

  Dzihados UFC
  Middleweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  10,163
  Zdobyte Lajki:
  7,019
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Occupation:
  https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
  Miasto:
  Września to stolica, reszta okolica!
  Home Page:
  @Betonowy Krzychu
  darowizna rodzic-dziecko jest pewnie - tak jak w Polsce - opodatkowana, wiec de facto sąd sobie przyznal po prostu procencik, a co. Co tam sobie bedzie ojciec to 500 Euro wydawał, zabierzemy mu te 500, z czego 100 dla siebie. Corka przeciez z 400 bedzie zadowolona, my z tych 100! Wiec statystycznie wiekszosc jest szczesliwa!
   
 16. Scurvol

  Scurvol Bellator
  Lightweight

  Dołączył:
  Jul 8, 2016
  Komentarze:
  4,296
  Zdobyte Lajki:
  7,236
  Punkty:
  140
  Płeć:
  Male
  nie no, ja nie wierze w tego typu rewelacje. Sa tak niedorzeczne, ze az malo prawdopodobne. Niby na jakiej podstawie ojciec ma w ogole cos placic pelnoletniej corce (do tego mocno pelnoletniej) #fakenews P.S. Rozumiem, ze zyjemy w czasach postepujacego kretynizmu ale watpie zeby byla jakas podstawa prawna mowiaca o kieszonkowym dla swoich doroslych latorosli.
   
 17. Betonowy Krzychu

  Betonowy Krzychu WSOF
  Heavyweight

  Dołączył:
  Oct 29, 2013
  Komentarze:
  3,560
  Zdobyte Lajki:
  9,195
  Punkty:
  790
  Płeć:
  Male
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-09-07/26-latka-wygrala-z-ojcem-proces-o-kieszonkowe/
  Rodzice żyjący w niedostatku mogą pozwać swoje dorosłe dzieci o alimenty. Są w Polsce sytuacje, że ludzie płacą alimenty na swoich rodziców patusów, którzy zamienili ich dzieciństwo w piekło i którym nic nie zawdzięczają.
   
  Karateka@ likes this.
 18. Pietras...

  Pietras... Legacy FC
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jan 12, 2015
  Komentarze:
  2,131
  Zdobyte Lajki:
  2,555
  Punkty:
  490
  Płeć:
  Male
 19. Scurvol

  Scurvol Bellator
  Lightweight

  Dołączył:
  Jul 8, 2016
  Komentarze:
  4,296
  Zdobyte Lajki:
  7,236
  Punkty:
  140
  Płeć:
  Male
  tak, wiem o tym, jednak alimenty to nie to samo co kieszonkowe i pisze to gosciu, ktory takowe placi. Z tego newsa co w radio uslyszales, wnioskuje, mozliwe, ze blednie, iz ta panienka jest na utrzymaniu ojca czyli pomieszkuje u niego badz on oplaca jej jakas stancje i do tego ona pozywa go do sadu o kieszonkowe. Co dla mnie jest kurwa abstrakcja jakas :wink:
   
 20. Betonowy Krzychu

  Betonowy Krzychu WSOF
  Heavyweight

  Dołączył:
  Oct 29, 2013
  Komentarze:
  3,560
  Zdobyte Lajki:
  9,195
  Punkty:
  790
  Płeć:
  Male
  Dla mnie też to jest totalna abstrakcja ukazująca spierdolenie myślenia aparatu prawnego w państwach na zachodzie, dlatego wrzuciłem to w ramach ciekawostki. Dla mnie najśmieszniejsze jest, że typiara użyła argumentacji, że przyzwyczaiła się do pewnego poziomu życia i m.in. stąd wysoka kwota kieszonkowych o które się ubiega. To jest totalnie pojebane i takie wyroki utwierdzają część ludzi w ich roszczeniowej postawie.
   

Share This Page