Polityka

Przecież prokuratura zajęła się tym i w wyniku postępowania nie stwierdzono niczego co podpadałoby pod jakieś szczucie na dziennikarzy, w wyniku którego @szplin @Miskatonic i @Siwy25_1 dozbrajają się i dokonują czystki!

Ale chochoł. Nigdzie nie napisałem, że to co Braun mówi to nawoływanie do samosądu, tylko że postuluje wprowadzenie prawa umożliwiającego karanie śmiercią za:
- medialne ciągnięcie polski do UE
- nagonki medialne na polskich patriotów
- urządzanie w mediach kampanii anty lustracyjnej

"Upominałem się w ten sposób o poszanowanie polskiej racji stanu. Wyrażałem przekonanie, które do dzisiaj żywię, że centralne ośrodki dezinformacyjne nie reprezentują polskiej racji stanu, a wręcz negują ją. Widzieliśmy to bardzo wyraźnie kiedy media post PRL-owskie pchały, ciągnęły Polskę do eurokołchozu, urządzały nagonki na polskich patriotów, wszczynały kampanie anty lustracyjne." Grzegorz Braun
 
Refleksje takie, że zaproszono Rudego do paszczy lwa, on tam wszedł i powybijał lwu zęby.
Czekam na program, dochodzenie jakiejś gówniary prawniczki niewiele mnie interesuje. Debata, refleksje.
Żeby było nad czym debatować.
 

"Związana z Pawłem Kukizem Fundacja "Potrafisz Polsko!" otrzymała decyzją premiera Mateusza Morawieckiego 4,3 mln zł dotacji niedługo po tym, jak poseł mówił w wywiadzie, że nie ma pieniędzy na działalność polityczną".

To już można już go nazywać to szmatą? tego antysystemowca? Jak myślicie? Czy to taka zmyłka? Bo może on taki nowy Wallenrod jest i od środka zamierza to wszystko rozpieprzyć?
no ciekawe jak się z tego wytłumaczy


Elon Musk's Net Worth Falls $770 Million After Tesla's Botched ...'s Net Worth Falls $770 Million After Tesla's Botched ...
A to Mentzen nie ma racji?

Taka ciekawostka jak ładnie kiedyś Mentzen wypowiadał się o Tyszce a teraz go zachwala bo słynnych prawyborach



szukałem tego i znalazłem też inne hity: jak ja kocham te teksty "Kiedyś Elon Musk chodził po ziemi" -dla mnie to jest śmieszne, ale dla jego młodych fanów może być niebezbieczne zresztą jak cała reszta jego znajomych ze środowiska kołczy


Jeszcze pamiętam ten tekst o tym, że on powinien mieć prawo odmówić komuś wykonania usługi, ale przecież ma takie prawo. To w sklepie nie mogą odmówić sprzedaży.

A gdy jeden bank na M nie chciał mieć nic wspólnego z partią Brauna albo facebook

Tutaj zresztą dla sportu też można się przyczepić, ale rozumiem, że w jednej wypowiedzi nie można uwzględnić wszystkiego i trzeba upraszczać. Płaca minimalna ze względu na położenie geograficzne oraz politykę imigracyjną jest niezbędna, a zasady jej podnoszenia aby w Polsce nie było osiedli z "rent bed space" jak slamsach Dubaju -to dość ciekawy problem
 
Ale chochoł. Nigdzie nie napisałem, że to co Braun mówi to nawoływanie do samosądu
Żaden chochoł, bo nigdzie nie sugerowałem, iż tak twierdzisz. Pisałem ogólnie, bo ktoś tak pomyślał skoro sprawa trafiła do prokuratury. Okazało się, że nie, tak więc niby w jaki sposób taki pogląd ma dyskwalifikować posła z pełnienia swej roli? Zamordyzm Ci się marzy za poglądy? Braun jest jedyny, który chce przywrócenia kary śmierci za zdradę stanu? No właśnie, skoro już przy tym jesteśmy - czy jesteś za przywróceniem tej kary i stosowanie jej w takim przypadku? Pewnie nie, możesz uzasadnić?
postuluje wprowadzenie prawa umożliwiającego karanie śmiercią za:
- medialne ciągnięcie polski do UE
- nagonki medialne na polskich patriotów
- urządzanie w mediach kampanii anty lustracyjnej
Dlaczego nie podajesz reszty? Cytat, który zamieściłeś to nie jedyne słowa Brauna dotycząca tej kwestii. Przecież podałem całą wypowiedź. Zapomniałeś o:

4. wspieranie prymatu prawa unijnego nad polskim,
5. działania na rzecz utraty suwerenności,
6. działania zwiększające "popyt" na m.in zdradę stanu,
7. celebracja wielkiego zbratania z Moskwą,
8. szpiegostwo,

ad 4 i ad 5 - "Pani sędzia jednego z sądów najwyższych, która przed laty mówiła, że jeśli jest kolizja pomiędzy prawem polskim, a prawem unijnym to oczywiście trzeba stać na gruncie tego drugiego." "Ja po prostu mówię - suwerenność Państwa przede wszystkim, prymat prawa polskiego nad każdym zewnętrznym",

ad 6 - "poprzedni prezydent - rezydent (ode mnie - o komora chodzi jakby ktoś nie jarzy), podpisał akt prawny, który znosi możliwość wykonywania akry głównej nawet w stanie wojny. Cóż to jest innego jak nie popyt na dezercję, zdradę, szpiegostwo?"

ad 7 - "wszyscyście (przepraszam - Panią wyłączając), celebrowali wielkie zbratanie z Moskwą..."

ad 8 - "Kara główna jako kara wyjątkowa powinna dotyczyć morderców czyli zabójców z premedytacją, zdrajców stanu, szpiegów i dezerterów w obliczu wroga."
oraz:
"poprzedni prezydent - rezydent, podpisał akt prawny, który znosi możliwość wykonywania kary głównej nawet w stanie wojny. Cóż to jest innego jak nie popyt na dezercję, zdradę, szpiegostwo?"
 
A to Mentzen nie ma racji?
Nie wiadomo. Przecież nie wiemy jak rozwinie się sztuczna inteligencja, wszystko zależy od skali, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli i będziemy to kontrolować, nie zastępując wszystkich (spłycam) na hurra, od zaraz - algorytmami, robotami, nawet gdy byłoby to bardziej opłacalne finansowo (oszczędności), a będziemy robić to stopniowo, dając czas na przekwalifikowanie - będzie tak jak powiedział.
 


A konkretnie o jaki Ci tekst chodzi? Rozumiem, że Twoim zdaniem gdzieś w tym wystąpieniu mazurek i stanoski mają rację, jeśli nie chce Ci się odpowiadać wystarczy, że skopiujesz link tego konkretnego momentu filmu i tu wkleisz.
--------------------------------------------------------
@spa edytuję

Grubo lecisz siląc się na takie porównania, a konkretnie o jakie "konfederacyjne" skrajności Ci chodzi?

kpili z wywiadu Słowika z Mentzenem i że wychodzi trochę "Jeśli wyjdzie, że dany tekst nie popiera więcej niż 5% to nagle "nie to miałem na myśli", ja tego nie pisałem...

1680983184117.png


Rozumiem "przestań Mazurek i Stanowski Konfederacje prześladować" ale jak już Patryk Słowik jest problemem, któremu procesami grozi Ziobro, Maksymowicz, Hołownia, a za analizę oświadczenia majątkowego Tuska był nazywany PiSowcem -to ja odpadam



















Tyle osób odpisało na parę moich uwag na temat Konfederacji to tak zbiorczo:

- Konfederacja w opozycji może mieć jakieś plusy, mówić głośniej o wadach rządu itp.

- mimo, że naśmiewam się z niektórych wypowiedzi Mentzena to mimo wszystko uważam go za jednego z merytoryczniejszych polityków. Ba nawet pozytywnie się zaskoczyłem podczas słuchania wywiadu dla kanału DlaPieniedzy.

Jaki system podatkowy jest bardziej skomplikowany niż w Polsce?

O Jezus już myślałem, że zacznie się narzekanie w stylu Stonogi "tylko w tym przeklętym kraju to możliwe", a tu ładnie Mentzen odpowiedział, że Francja, Włochy i nawet USA jeśli chodzi o chyba podatek dochodowy. Balcerowicz by odpowiedział "Polska najgorsza na świecie a Pis gorszy od Stalina" xD

Też szanuje nie uleganie panice, że 500 plus i te trzynaste emerytury to największy socjalizm i marnotractwo



- tylko oni do władzy kompletnie się nie nadają. Nic nie zmienia jak tam wejdą. Nawet gdyby mieli cudowny program polityczny a nie tylko szkic a raczej określone kierunki działań to...

... potrzeba ludzi aby program wprowadzić w życie. Nie chce mi się zastanawiać kto byłby w rządzie: Wilk/Wawer na ministra sprawiedliwości, Winnicki koordynator służb specjalnych (kto zapraszał włoskich faszystów na Marsz Niepodległości?) , Braun na ministra edukacji, Bosak z wizją gospodarki narodowej ministrem gospodarki a dla panów "bzdurą jest nazwać Murzyna Polakiem" utworzyć ministerstwo imigracji?

Może będziemy mieli takie przemówienie byłego sekretarza Młodzieży Wszechpolskiej, którego Winnicki zapraszał do Sejmu?



Tylko jak te hasła Ruchu Narodowego UK (ciekawe co tam robią w UK) „jesteśmy przeciwko każdej imigracji” można połączyć z trafnymi spostrzeżeniami Mentzena? Dlaczego mi się wydaje, że oni myślą na zasadzie „wróble jedzą zboże, jak wygonimy wszystkie wróble to będzie więcej zboża dla wszystkich?”





I co tam na koniec dodać?



Strategie: ale te poglądy się przeterminowały? Kurczę to czym oni się różnią od innych partii? Może w końcu politycy zaczną podawać datę ważności poglądów? Gospodarka narodowa Bosaka





A może finanse?

Kilometrówki, cuda finansowe Brauna które opisywał Dobski i narodowcy którzy zostawili burdel z finansami w stowarzyszeniu MN. Polecam zresztą profil tego człowieka, robi ciekawe wyliczenia







Jeszcze gigantycznej kasy dla partii nie dostali, a już zaczęli kłócić i zaczęły się czystki….

Nawet fajnie Dobski i Słowik pocisnęli partii Korwin i Razem za wypłacenie sobie kasy z dotacji: w sumie można by to zrobić porządniej np. wypłacić lokalnym strukturom bo tam ludzie pracują dla partii „po robocie” i to od ich roboty zależy zebranie podpisów. Jest coś co łączy Mentzena i Zandberga :korwinlaugh:


To może przynajmniej praca w Sejmie? Frekwencje Bosaka, Tyszki itp. -szału nie ma



I najważniejsze: dlaczego przed wyborami nie wyznaczą jasnych punktów jakie są warunki wejścia w koalicje np. konkretnie 10 punktów? Bo nie chcą się zobowiązywać…. Dobra zadowoliłby mnie jeden punkt: zlikwidowanie prawnej peleryny niewidki dla polityków, ale oni nie mają tego zbytnio w programie, może uważają, że niepotrzebują...



Wiecie: ja może z 10 lat temu bym uwierzył, że Konfederacja coś zmieni, a teraz to uważam, że jeśli wejdą po wyborach w koalicje z PiSem to Kaczyński ich rozegra, a jeśli z PO to symbolicznie zaakcentują swoją obecność paroma postulatami programowymi…

Będzie dużo happeningów politycznych, jakieś złote rady:

Przestępczość? Kara śmierci (w Polsce jest to nierealne chyba, że z kosmosu weźmiemy uczciwych ludzi do prokuratury i sądownictwa)

Służba zdrowia? Panie a w USA to tyle leków mogą kupić bez recepty a za czasów Agathy Christi to można było kupić cyjanek potasu w aptece. JAKIM PRAWEM PAŃSTWO MNIE OGRANICZA

Infrastruktura? Piraci drogowi? Ograniczenia drogowe? Po co? Komu to potrzebne?

Taka polityka na zasadzie jak to Putin mówił: strzyżenie świni czyli dużo kwiku mało wełny.

Jest tyle czerwonych flag, że trudno nie dojść do wniosku, że to będą kolejni rewolucjoniści, którzy po dojściu do władzy stają się częścią systemu. Był Lepper, Giertych…
 
Last edited:
kpili z wywiadu Słowika z Mentzenem i że wychodzi trochę "Jeśli wyjdzie, że dany tekst nie popiera więcej niż 5% to nagle "nie to miałem na myśli", ja tego nie pisałem...

View attachment 62099

Rozumiem "przestań Mazurek i Stanowski Konfederacje prześladować" ale jak już Patryk Słowik jest problemem, któremu procesami grozi Ziobro, Maksymowicz, Hołownia, a za analizę oświadczenia majątkowego Tuska był nazywany PiSowcem -to ja odpadam



















Tyle osób odpisało na parę moich uwag na temat Konfederacji to tak zbiorczo:

- Konfederacja w opozycji może mieć jakieś plusy, mówić głośniej o wadach rządu itp.

- mimo, że naśmiewam się z niektórych wypowiedzi Mentzena to mimo wszystko uważam go za jednego z merytoryczniejszych polityków. Ba nawet pozytywnie się zaskoczyłem podczas słuchania wywiadu dla kanału DlaPieniedzy.

Jaki system podatkowy jest bardziej skomplikowany niż w Polsce?

O Jezus już myślałem, że zacznie się narzekanie w stylu Stonogi "tylko w tym przeklętym kraju to możliwe", a tu ładnie Mentzen odpowiedział, że Francja, Włochy i nawet USA jeśli chodzi o chyba podatek dochodowy. Balcerowicz by odpowiedział "Polska najgorsza na świecie a Pis gorszy od Stalina" xD

Też szanuje nie uleganie panice, że 500 plus i te trzynaste emerytury to największy socjalizm i marnotractwo



- tylko oni do władzy kompletnie się nie nadają. Nic nie zmienia jak tam wejdą. Nawet gdyby mieli cudowny program polityczny a nie tylko szkic a raczej określone kierunki działań to...

... potrzeba ludzi aby program wprowadzić w życie. Nie chce mi się zastanawiać kto byłby w rządzie: Wilk/Wawer na ministra sprawiedliwości, Winnicki koordynator służb specjalnych (kto zapraszał włoskich faszystów na Marsz Niepodległości?) , Braun na ministra edukacji, Bosak z wizją gospodarki narodowej ministrem gospodarki a dla panów "bzdurą jest nazwać Murzyna Polakiem" utworzyć ministerstwo imigracji?

Może będziemy mieli takie przemówienie byłego sekretarza Młodzieży Wszechpolskiej, którego Winnicki zapraszał do Sejmu?



Tylko jak te hasła Ruchu Narodowego UK (ciekawe co tam robią w UK) „jesteśmy przeciwko każdej imigracji” można połączyć z trafnymi spostrzeżeniami Mentzena? Dlaczego mi się wydaje, że oni myślą na zasadzie „wróble jedzą zboże, jak wygonimy wszystkie wróble to będzie więcej zboża dla wszystkich?”





I co tam na koniec dodać?



Strategie: ale te poglądy się przeterminowały? Kurczę to czym oni się różnią od innych partii? Może w końcu politycy zaczną podawać datę ważności poglądów? Gospodarka narodowa Bosaka





A może finanse?

Kilometrówki, cuda finansowe Brauna które opisywał Dobski i narodowcy którzy zostawili burdel z finansami w stowarzyszeniu MN. Polecam zresztą profil tego człowieka, robi ciekawe wyliczenia







Jeszcze gigantycznej kasy dla partii nie dostali, a już zaczęli kłócić i zaczęły się czystki….

Nawet fajnie Dobski i Słowik pocisnęli partii Korwin i Razem za wypłacenie sobie kasy z dotacji: w sumie można by to zrobić porządniej np. wypłacić lokalnym strukturom bo tam ludzie pracują dla partii „po robocie” i to od ich roboty zależy zebranie podpisów. Jest coś co łączy Mentzena i Zandberga :korwinlaugh:


To może przynajmniej praca w Sejmie? Frekwencje Bosaka, Tyszki itp. -szału nie ma



I najważniejsze: dlaczego przed wyborami nie wyznaczą jasnych punktów jakie są warunki wejścia w koalicje np. konkretnie 10 punktów? Bo nie chcą się zobowiązywać…. Dobra zadowoliłby mnie jeden punkt: zlikwidowanie prawnej peleryny niewidki dla polityków, ale oni nie mają tego zbytnio w programie, może uważają, że niepotrzebują...



Wiecie: ja może z 10 lat temu bym uwierzył, że Konfederacja coś zmieni, a teraz to uważam, że jeśli wejdą po wyborach w koalicje z PiSem to Kaczyński ich rozegra, a jeśli z PO to symbolicznie zaakcentują swoją obecność paroma postulatami programowymi…

Będzie dużo happeningów politycznych, jakieś złote rady:

Przestępczość? Kara śmierci (w Polsce jest to nierealne chyba, że z kosmosu weźmiemy uczciwych ludzi do prokuratury i sądownictwa)

Służba zdrowia? Panie a w USA to tyle leków mogą kupić bez recepty a za czasów Agathy Christi to można było kupić cyjanek potasu w aptece. JAKIM PRAWEM PAŃSTWO MNIE OGRANICZA

Infrastruktura? Piraci drogowi? Ograniczenia drogowe? Po co? Komu to potrzebne?

Taka polityka na zasadzie jak to Putin mówił: strzyżenie świni czyli dużo kwiku mało wełny.

Jest tyle czerwonych flag, że trudno nie dojść do wniosku, że to będą kolejni rewolucjoniści, którzy po dojściu do władzy stają się częścią systemu. Był Lepper, Giertych…

Niektóre tezy to się w ogóle nie kleją. Prawicowiec Bosak chce centralnej gospodarki czyli właściwie powrotu komuny?
 
@Karateka@
Ale żeby wykupić weryfikację na Twitterze jako karokluk: podziwiam :korwinwhat:większość lewaków już płaci twitterowi:korwinlaugh:
W sumie ciekawi mnie jak to zmniejszy popularność tych farm troli...
 
Proszę Cię, nigdy nie przywołuj tego człowieka w żadnym pozytywnym kontekście. W mojej ocenie to przykład najgorszych cech jakie można skupić w jednym polityku.
Spokojnie z dwa levele wyżej jest Jarosław. Choć Ziobro bardzo się stara. Trzeba mu to oddać.
 
Proszę Cię, nigdy nie przywołuj tego człowieka w żadnym pozytywnym kontekście. W mojej ocenie to przykład najgorszych cech jakie można skupić w jednym polityku.
On ma taki talent, że nawet jeśli robi coś dobrego to musi zrobić kilka złych rzeczy.
Podwyższenie kar, zwiększenie granic obrony koniecznej i...
... hodowla problemów psychicznych więźniów przez mniejsza liczbę psychiatrów, czy ograniczanie telefonów itp.
Już nie mówiąc o utrudnieniach w pójściu na samoukaranie dzięki porozumieniu z ofiarą...
 
W sumie zawsze nazywałem ich żartobliwie faszystami.

Z funkcji rzecznika spadł chłopak na sekretarza Młodzieży Wszechpolskiej: ile posłów Konfederacji należy do MW :roberteyeblinking:


W ogóle Winnicki fajnych ludzi zaprasza do Sejmu, fajnych ma asystentów społecznych



Chociaż ten as skarbnik Konfederacji też jest genialny: sąd rostrzygnie każdy ban na fejsie -tylko Zuckenberga na to stać, Polskę nie :korwinlaugh:


1680992051381.png


Jak patrzę na to środowisko MW, ONR czy niemieckiego AFD to na serio zaczynam wierzyć w teorię spiskowe, że służby tworzą organizacje aby kompromitować prawicę...


EDIT: no cieżko chyba być Polakiem czystym etnicznie: chociaż Radosław Sikorski po Uksfordzie się zdziwił po badaniach DNA :korwinlaugh:
 
Żaden chochoł, bo nigdzie nie sugerowałem, iż tak twierdzisz. Pisałem ogólnie, bo ktoś tak pomyślał skoro sprawa trafiła do prokuratury. Okazało się, że nie, tak więc niby w jaki sposób taki pogląd ma dyskwalifikować posła z pełnienia swej roli? Zamordyzm Ci się marzy za poglądy? Braun jest jedyny, który chce przywrócenia kary śmierci za zdradę stanu? No właśnie, skoro już przy tym jesteśmy - czy jesteś za przywróceniem tej kary i stosowanie jej w takim przypadku? Pewnie nie, możesz uzasadnić?

Dlaczego nie podajesz reszty? Cytat, który zamieściłeś to nie jedyne słowa Brauna dotycząca tej kwestii. Przecież podałem całą wypowiedź. Zapomniałeś o:

4. wspieranie prymatu prawa unijnego nad polskim,
5. działania na rzecz utraty suwerenności,
6. działania zwiększające "popyt" na m.in zdradę stanu,
7. celebracja wielkiego zbratania z Moskwą,
8. szpiegostwo,

ad 4 i ad 5 - "Pani sędzia jednego z sądów najwyższych, która przed laty mówiła, że jeśli jest kolizja pomiędzy prawem polskim, a prawem unijnym to oczywiście trzeba stać na gruncie tego drugiego." "Ja po prostu mówię - suwerenność Państwa przede wszystkim, prymat prawa polskiego nad każdym zewnętrznym",

ad 6 - "poprzedni prezydent - rezydent (ode mnie - o komora chodzi jakby ktoś nie jarzy), podpisał akt prawny, który znosi możliwość wykonywania akry głównej nawet w stanie wojny. Cóż to jest innego jak nie popyt na dezercję, zdradę, szpiegostwo?"

ad 7 - "wszyscyście (przepraszam - Panią wyłączając), celebrowali wielkie zbratanie z Moskwą..."

ad 8 - "Kara główna jako kara wyjątkowa powinna dotyczyć morderców czyli zabójców z premedytacją, zdrajców stanu, szpiegów i dezerterów w obliczu wroga."
oraz:
"poprzedni prezydent - rezydent, podpisał akt prawny, który znosi możliwość wykonywania kary głównej nawet w stanie wojny. Cóż to jest innego jak nie popyt na dezercję, zdradę, szpiegostwo?"

Dlaczego mieszasz kwestie dziennikarskie z sędziowskimi? Jakby to połączyć to żadna kara za zdradę stanu nie byłaby wymierzona, bo te role są niepołączalne.
 
To musi być przerażająco ciężkie do zniesienia uczucie jak siedzisz sobie w swoim tajwańskim mieszkaniu lub biurze i "widzisz z okna" jak Chiny robią coś takiego. To tak jakby u nas Rosja z Niemcami odgrywali rozbiór Polski i mówili, że "to ćwiczenia".
 
To musi być przerażająco ciężkie do zniesienia uczucie jak siedzisz sobie w swoim tajwańskim mieszkaniu lub biurze i "widzisz z okna" jak Chiny robią coś takiego. To tak jakby u nas Rosja z Niemcami odgrywali rozbiór Polski i mówili, że "to ćwiczenia".
Ale przynajmniej mają schrony, a w Polsce, nawet parę lewackich krajów się lepiej przygotowało :korwinlaugh:
 
To musi być przerażająco ciężkie do zniesienia uczucie jak siedzisz sobie w swoim tajwańskim mieszkaniu lub biurze i "widzisz z okna" jak Chiny robią coś takiego. To tak jakby u nas Rosja z Niemcami odgrywali rozbiór Polski i mówili, że "to ćwiczenia".
Porównanie chyba nie jest do końca trafne ale możliwość wybuchu konfliktu jest wysokie, więc obawy mieszkańców wyspy są jak najbardziej zrozumiałe.
 
Ale przynajmniej mają schrony, a w Polsce, nawet parę lewackich krajów się lepiej przygotowało :korwinlaugh:
Ty ruska onuco!


:wink:
 
Ty ruska onuco!


:wink:
Widziałem to wcześniej. Co za idiota popełnił ten raport to się w głowie nie mieści. Śmiesznie i strasznie na raz.
 
Back
Top