Polityka

Poważnie tworzysz subkonta by zgłaszać polityków i spamujesz im maile? xD
Jak muszę być dłużej w drodze to wpadam na jeszcze bardziej szalone pomysłu albo docieram do takich rejonów internetu, że aż czyszczę historie przeglądania :korwinlaugh:
Ale raczej polityka jest małą częścią szalonych pomysłów
@Dzihados Ciekawe to o wynikach w nauce polskich dzieci. Człowiek tak się przyzwyczaił do tego ciągłego narzekania, że aż trudno uwierzyć, że coś nam idzie dobrze. :yahoo:
Też niestety jest to czasami wynikiem mega przerośniętej ambicji rodziców. Są ludzie, którzy potrafią wydawać 6 tys na zajęcia dodatkowe, korepetycje itp. a wcale nie są tacy bogaci.
Chociaż coś o czym często się zapomina to polska nauka ma dużo osiągnięć, wręcz większe niż powinno wynikać to z budżetu, bo przecież zachodnie uczelnie maja kosmiczne budżety.

Słynne rozważania co by było gdyby Bill Gates urodził się w Polsce a parę ciekawych Polaków w USA...
Taka bańka serwisów informacyjnych: w tym kraju nie dobrych wydarzeń ani pozytywnych bohaterów.
Są bogatsze kraje od Polski, które mają gorszą cyfryzację, ba nawet były wspólne śledztwa FBI z polskimi Archiwum x, gdzie Amerykanie byli pod wrażeniem, że we wschodniej Europie po 18 latach policja potrafi doprowadzać do złapania morderców...
 
@lemmy no i widzisz, bezimienny beton:
Też niestety jest to czasami wynikiem mega przerośniętej ambicji rodziców. Są ludzie, którzy potrafią wydawać 6 tys na zajęcia dodatkowe, korepetycje
Kilka lat minęło, a Ty dalej @Bezimienny drepczesz w miejscu:
O badaniach PISA pisałem tutaj nie raz, karatekowiec, @Bezimienny i jeszcze ktoś kocopołami sadzili wtedy niemiłosiernie. Przypomnę, że do tego badania uczniowie wybierani są losowo, tak więc argumenty typu korepetycje, prymusi wyciągnięte są z czeluści anusa.
Czy Ty rozumiesz co to znaczy dobór losowy do badania? Nie chodzi tylko o losowy dobór szkół ale także uczniów. Korepetycje :facepalm:
 
Ekipa rudego, koleżanka jachiry

339322869_940361914055509_6828816846945984750_n.jpg
 
@Dzihados Ciekawe to o wynikach w nauce polskich dzieci. Człowiek tak się przyzwyczaił do tego ciągłego narzekania, że aż trudno uwierzyć, że coś nam idzie dobrze. :yahoo:
1. Szwaby są i zawsze były tępe (większość), z wieloma pracowałem, sporo znam z racji zamieszkania.
2. Szwaby za dużo wpuścili kolorowych.
3. Polacy to bardziej inteligentny naród niż szwaby tylko historycznie zniszczony.
 
1. Szwaby zawsze były tępe (większość), z wieloma pracowałem, sporo znam z racji zamieszkania.
2. Szwaby za dużo wpuścili kolorowych.
3. Polacy to bardziej inteligentny naród niż szwaby tylko historycznie zniszczony.
Ja mam też kontakt z nimi i, o ile starsi (35-45 lat) robią jakieś biznesy, pracują itd. to młodzi mają wywalone, chcą tylko siedzieć, jarać blanty i żyć na koszt starych, zero ambicji. Widać, że od tego bezpieczeństwa socjalnego i dobrobytu poprzewracało im się w dupach.
 
Ja mam też kontakt z nimi i, o ile starsi (35-45 lat) robią jakieś biznesy, pracują itd. to młodzi mają wywalone, chcą tylko siedzieć, jarać blanty i żyć na koszt starych, zero ambicji. Widać, że od tego bezpieczeństwa socjalnego i dobrobytu poprzewracało im się w dupach.
Tylko Niemcy mają dużo firm rodzinnych albo z dłuższą historią mniejszych i wiekszych, których niesłusznie nazywa się oligarchami.
Mają z czego spadać, jeszcze mając władze w UE -ci Niemcy zawsze spadną na cztery łapy:roberteyeblinking:
 
Może Mentzen od razu nie obniży podatków, za to rudy na pewno je podniesie jak VAT na pół roku 5 lat temu.

Dlatego trzeba jebać tego Mentzena. bo chce źle dla ludzi! Logiczne mordo! Czego tu nie rozumiesz?
:putinlaugh:
To już bardziej 10 lat temu
 
Np z tą oto personą. Wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej:
Zdjęcie


Widzieli, czy nie daj boże nie!! :wtf2:

Ten rak kończył filologię i był nauczycielką. Chuj wie czego ale na pewno nie ekonomii. Wypierdalać z takimi "ekspertami". Specjalnie sprawdziłem bo może choć jakąś firmę prowadziła to może ma jakiekolwiek pojęcie o tym co mówi. Wychodzi na to że wiedzy i pojęcia wielkie Ziobro i pierdoli na zasadzie nic nie wiem ale się wypowiem.
 
Ten rak kończył filologię i był nauczycielką. Chuj wie czego ale na pewno nie ekonomii. Wypierdalać z takimi "ekspertami". Specjalnie sprawdziłem bo może choć jakąś firmę prowadziła to może ma jakiekolwiek pojęcie o tym co mówi. Wychodzi na to że wiedzy i pojęcia wielkie Ziobro i pierdoli na zasadzie nic nie wiem ale się wypowiem.
Ziobro ma przynajmniej zdany egzamin prokuratorski...
... na 3 i ani jednego dnia przepracowanego na dole, od razu szef prokuratorów- tak się wjeżdża:roberteyeblinking:
 

"Związana z Pawłem Kukizem Fundacja "Potrafisz Polsko!" otrzymała decyzją premiera Mateusza Morawieckiego 4,3 mln zł dotacji niedługo po tym, jak poseł mówił w wywiadzie, że nie ma pieniędzy na działalność polityczną".

To już można już go nazywać to szmatą? tego antysystemowca? Jak myślicie? Czy to taka zmyłka? Bo może on taki nowy Wallenrod jest i od środka zamierza to wszystko rozpieprzyć?
 

"Związana z Pawłem Kukizem Fundacja "Potrafisz Polsko!" otrzymała decyzją premiera Mateusza Morawieckiego 4,3 mln zł dotacji niedługo po tym, jak poseł mówił w wywiadzie, że nie ma pieniędzy na działalność polityczną".

To już można już go nazywać to szmatą? tego antysystemowca? Jak myślicie? Czy to taka zmyłka? Bo może on taki nowy Wallenrod jest i od środka zamierza to wszystko rozpieprzyć?
Można odkąd wszedł w politykę :awesome:
 
Back
Top