Polacy w UFC 2017 wielki rozczarowanie

ty ale zauwaz ile talentow w Rosji zostaje, u nas jest tylko KSW, a tam ACB, EFN, M1 czy Akhmat
jak ogladam co sie na ACB dzieje to stwierdzam, ze tam jest wyzszy poziom srednio niz w UFC, gdzie plackow nie brakuje
Zostaje bo nie ma USADy :lol: Pisałem, że oni są mocni ale tylko na swoim terenie.

Poza tym Kadyrov ma swoje 3 psy w UFC i jakoś na razie bez szału. Magomed Bibulatov, Zubaira Tukhugov i jeszcze jakiś trzeci nie pamieam. Swoją drogą CI kolesie prawdopodobnie mają kilka trupów na koncie bo to nie są tylko zawodnicy :lol: Akhmat to głównie polityczna pokazówa i propaganda Kadyrova a nie żadna poważna organizacja. Ostatnio się im nawet gala posypała bo im pieniędzy brakło. Kadyrov od chuja wydaje na te wszelkie spotkania ze znanymi osobami to brakło :lol:
 
Też mnie często wkurwia pierdolenie niektórych osób jak to jesteśmy nie wiadomo mocni na tle innych krajów co jest nie prawdą. Od Rosji dostajemy z reguły srogie baty albo nasi niby czołowi zawodnicy męczą się z jakimis nołnejmami na lokalnych galach. Ale śmiało można powiedzieć, że przeganiamy na luzie sporo bogatych, większych i lepiej rozwiniętych krajów.

Według mnie można śmiało mówić, że jeśli chodzi o mma to jesteśmy dosyć mocni. Ale na pewno nie jesteśmy czołówką. No i nasze żeńskie mma co by nie mówić jest w chuj mocne bo mamy kilka mega zawodniczek. Sam nie wiem czemu u nas jest tyle zajebistych dziewczyn :lol:
no w chuj, az 3
 
no w chuj, az 3
Patrząc ogólnie na to jak żeńskie mma na świecie jest rozwinięte to zdecydowanie ponad średnią. W jakim innym europejskim kraju jest tyle dziewczyn na poziomie ? :lol:

Arianne Lipski też ma polskie korzenie :lol:
 
Patrząc ogólnie na to jak żeńskie mma na świecie jest rozwinięte to zdecydowanie ponad średnią. W jakim innym europejskim kraju jest tyle dziewczyn na poziomie ? :lol:

Arianne Lipski też ma polskie korzenie :lol:
Jebia mnie te pizdowate zachodnioeurpejskie kraje. Ogólnie to oprócz kilku zawodniczek na całym świecie, to jest bieda w chuj
 
no troche gala UFC w Gdansku poprawila statystyki
Blachowicz, Piechota, Held i Karolina wygrali, a przegral Stasiak i Salim
czyli 4:2 calkiem niezle
 
no troche gala UFC w Gdansku poprawila statystyki
Blachowicz, Piechota, Held i Karolina wygrali, a przegral Stasiak i Salim
czyli 4:2 calkiem niezle
Warto też zauważyć, że Salim wszedł w ostatniej chwili a Stasiak pomimo przegranej zgarnął bonus. Do tego Błachowicz i Piechota wygrali w fajnym stylu - moim zdaniem gala dla Polaków bardzo udana.
 
images
 
Damian Stasiak 0:2
Krzysztof Jotko 0:2
Daniel Omielańczuk 0:2
Damian Grabowski 0:1
Marcin Tybura 2:0
Marcin Held 1:2
Oskar Piechota 1:0
Jan Błachowicz 1:1
Karolina Kowalkiewicz 1:1
Joanna Jędrzejczyk 1:0
Salim Touahri 0:1
(Chyba nikogo nie pominąłem)
Jak na razie Polska - UFC 7:12
Zostało jeszcze:
Jędrzejczyk - Namajunas ( Aska powinna 1 punkt dorzucić, bo raczej cud musiałby się zdarzyć żeby tego nie wygrała)
Tybura - Werdum ( Tu niestety sytuacja odwrotna, z całym szacunkiem dla Marcina)
Wieczorek - Hamilton ( Tu nie wiem, Hamilton to placek, ale nie wiem jak walczy Wieczorek)
Chyba więcej walk Polaków w tym roku już nie będzie. Tak czy inaczej słaby rok dla polskiego MMA.
 
Damian Stasiak 0:2
Krzysztof Jotko 0:2
Daniel Omielańczuk 0:2
Damian Grabowski 0:1
Marcin Tybura 2:1
Marcin Held 1:2
Oskar Piechota 1:0
Jan Błachowicz 2:1
Karolina Kowalkiewicz 1:1
Joanna Jędrzejczyk 1:1
Salim Touahri 0:1
Adam Wieczorek 1:0
Michał Oleksiejczuk 1:0

Polska - UFC 10:14
 
Last edited:
Back
Top