Pogotowie informatyczne

Tak tylko zapytam czy masz piracony windows? office?
heh
ale nigdy w życiu nic takiego mi się nie przytrafiło. Nigdy nic mi nie zhackowali (no, jeden email z 30 poszedł się bujać) i taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz. Dodatkowo po raz pierwszy w życiu skorzystałem z usług jakiegokolwiek download managera. Dwie do trzech godzin po wpisaniu loginu i hasła do programu i konto zostało przejęte. Dzisiaj śmiga cały dzień.
 
Jakiś czas temu miałem problem z kartą pamięci, przestała mi działać w telefonie, jak wyjąłem i włożyłem to tel odczytywał ile miejsca zajętego itd. ale nie można było w nią wejść. Przy podłączeniu do kompa następowało zawieszenie i nie można było wejść w kartę. Próbowałem kilku programów, ale nie działało.

Teraz chciałem jeszcze raz spróbować i karta pamięci już kompletnie przestała działać, w telefonie nic się nie dzieje po włożeniu, a na kompie pojawi się i zniknie tak, że żaden program nie widzi karty.

Już po całości straciłem dane z karty?
 
O fuck. Ale dostałem prezent od Rapidgator.
Jak miałem akcję z tym zajebaniem konta, to ktoś wykorzystał mniej więcej 40GB. W sumie to się stało z mojej winy, więc nic nie narzekałem.
Dzisiaj wchodzę na konto i sprawdzam co i jak i niespodzianka! Mam znowu 1TB do wykorzystania. Wczoraj było jakieś 800GB więc nie tylko przywrócili mi to zajumane przez kogoś 40GB (czego w sumie nie musieli robić) ale jeszcze dodali ekstra 160GB.
Konto premium do 5 grudnia, bedę musiał podłączyć dysk żeby ściągać legalne teledyski etc
Screenshot_2018-11-10 Rapidgator net Fast, safe and secure file hosting.png
 
Po zmianie monitora z 21 na 32" obraz zaczął mi sie wieszac. Godzine pochodzi a pozniej obraz zamarza i nic nie idzie zrobic, przy filmach szybciej zamarza. Jak odpale ponownie to 5 minut i to samo. Wczesniej przed zmianą monitora nic takiego sie nie dzialo. Moze to byc od monitora czy szukac gdzie indziej (dysk, ram, grafika, zasilacz) ?
 
Po zmianie monitora z 21 na 32" obraz zaczął mi sie wieszac. Godzine pochodzi a pozniej obraz zamarza i nic nie idzie zrobic, przy filmach szybciej zamarza. Jak odpale ponownie to 5 minut i to samo. Wczesniej przed zmianą monitora nic takiego sie nie dzialo. Moze to byc od monitora czy szukac gdzie indziej (dysk, ram, grafika, zasilacz) ?
temperatura grafy? laptop czy pucha?
 
W hwinfo chyba nie mam temp grafy tylko sa jakies 3 punkty na plycie glownej z temperaturą
 
bo to zabytkowy komputer

Tyle wiem, ale ja go potrzebuje tylko do ogladania filmow i to w niskiej rozdzielczosci przed wymianą monitora moglem teraz nie mogę. Wiec prosze o rade co sie stalo ze sie zjebalo? Jak wymienilem grafe na inną, tez zabytkową bylo to samo.
 
Wszystko może powodować zwiechy. Musiałbyś sprawdzić wszystko. Z najprostszych rzeczy sprawdź inne kable, wejścia, a jak masz możliwość to podłącz monitor do innego urządzenia.

A pierdole, wyjebie zlom przez balkon i ogarne sobie takie cus jak podlinkowales. Juz wczesniej o tym myslalem, ale łudziłem się, że komp jeszcze trochę pociągnie.
 
Jak dla mnie to brakuje przede wszystkim informacji, czy są to dane w spoczynku czy już przy odpaleniu filmu. Screen z HWMonitor lepsiejszy, a pod XP też będzie działać. Temp kart też nie pokazałeś.

W spoczynku. W tym oknie nie ma zadnych innych temperatur poza tymi ktore widac na screenie, chyba ze w jakims innym oknie to widac.
 
Pytanko, ma ktoś może namiary na grafika ewentualnie firmę która zrobiłaby logo, cennik itp. w miarę rozsądnej cenie? Dziewczyna szuka, a te pierwsze strony co wyskakują w Google to naprawdę ładne ceny rzucają
 
Pytanko, ma ktoś może namiary na grafika ewentualnie firmę która zrobiłaby logo, cennik itp. w miarę rozsądnej cenie? Dziewczyna szuka, a te pierwsze strony co wyskakują w Google to naprawdę ładne ceny rzucają
Daj maila to podrzucę ci moje portfolio i orientacyjną wycenę.
 
Back
Top